Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse, właśnie nie jestem tego taka pewna, bo z jednej strony nie mam najmniejszej ochoty jechać do rodzinki, z drugiej strony mój mężczyzna musi się jakoś tutaj dostać :D dziś chyba najlepiej opatulić się kocem, oglądać filmy i póki co... zrobić przerwę od jedzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepotrzebnie kupiłam wczoraj wiosenną kurtkę, to wszystko przeze mnie :shock::(

Nie marudź,bo cię dopisze do konkursu :mrgreen:

Calineczka1990, Wiem że nie jeżdżą,ale może sąsiad ma traktor albo coś, to sąsiada sztychówką w łeb i potem w czaszkę, i traktor pożyczyć, nuż będzie miał wmontowane to coś do odśnieżania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Ech to marudzenie dzieli się na specjalizacje...

No i masz babo placek,człowiek uczy się marudzenia,szlifuje dany talent,opanowuje go prawie że do perfekcji,a tu on może być na kategorie podzielony :-|

Ale co tam,człowiek co dzień czegoś nowego się uczy :mrgreen:

Z krowami dobre.

 

Ewentualnie jak gdzieś w okolicy jest hodowla syberianów to pożycz parę na zaprzęg :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, hmm... sąsiad ma owczarka niemieckiego, drugi ma podhalańskiego, sąsiadka głupiego jamnika, a inni jeszcze szczeniaka (więc odpada), no i jeszcze jest kilka "żulerskich" psów, których nikt nie tyka i są obdarzone nadprzyrodzonymi siłami, bo to nie umrze nigdy i nawet w najtragiczniejszym wypadku. Nadają się się? Syberianów nie ma 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka z naprzeciwka przyjeżdża samochodem ze straganu i trąbi na swoje dzieci w celu nakłonienia ich do otwarcia bramy wjazdowej.

Dzisiaj pogoda paskudna, a żadne z dzieci nie kwapi się iść otworzyć mamie bramy wjazdowej:)

Mamusia musiała sobie radzić sama, a dzieci są już prawie dorosłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×