Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, Wszystko jest iluminacją Jonathana Safrana Foera :D opowiada o amerykańskim żydzie, który przyjeżdża na Ukrainę w celu odnalezienia kobiety, która podczas II wojny światowej uratowała jego dziadka :D jest też film z Elijah Woodem, jednak wolę najpierw przeczytać książkę 8)

w sumie dowiedziałam się o niej dzięki jednej scenie z filmu, która na prawdę mnie na nią nakręciła i skłoniła do zdobycia książki i przeczytania.

Mimo, że podejmuje trudny temat - zapowiada się pozytywnie :D

 

[videoyoutube=um2p4GlEbKg][/videoyoutube]

 

:yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, nie przejmuje się ale jestem ciepłolubna, Kestrel, cześć :DCalineczka1990, wyglada zachęcająco ;)zmienny, a o czym jest Twoja?ksiązka każdy ma swój gust więc nie ma co osadzać lepsza gorsza sama kocham czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nube, ja ostatnio dostałam powiadomienie z biblioteki, że mam natychmiast oddać książki :D jednak pan bibliotekarz był łaskawy i dzięki mojemu urokowi osobistemu i wyszukanemu gustowi literackiemu dostałam niższą karę :yeah:

prawda jest taka, że ja lubię mieć książki na własność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, filozofia Orientu,zakres psychologii na różnych płaszczyznach,Paulo Coelho którego wszystkie przeczytałam ,religie wschodu ...

jakoś nigdy nie rozumiałem fascynacji literaturą Coelho, dla mnie to mocno przeciętne może nie potrafię odczytać niuansów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, ;) o tak, carlosbueno, Paulo Coelho pisze ksiązki które poruszają wazne rzeczy w życiu człowieka,pomagające w zdobyciu większej świadomości .Kazdy ma inny gust ;) należe do osób które lubią wciąz pracowac nad sobą odkrywać świat itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie swego czasu najwięcej radości sprawiały książki o strasznym życiu w gułagu czy pod inną władzą dyktatorską lub prześladowaniach religijnych i politycznych. Jakoś wtedy moje życie wydawało się szczęśliwsze w porównaniu do tego książkowego, no ale z punktu widzenia terapeutycznego to chyba za dobre nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, z ksiazek Coelho czytalem alchemika, o ile dobrze pamietam akcja toczyla sie w krajach arabskich, obraz tamtejszej kultury zawarty w jego slowach, nie przystaje do tego, ktory obserwuje dzisiaj.

 

carlosbueno, jest dobre o ile zaczynasz doceniac to co masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wieczne nakręcanie się przemocą i ciężkim klimatem raczej człowieka nie nastroją pozytywnie,albo człowiek poczuje się większym gównem z powodu stylu życia jaki się prowadzi (czy jego marnowaniu),zaś kiedyś żyli lepiej..

Sam też ciekawią mnie takie klimaty,ciężkie,przemoc itp,ale t zbyt dobrego wpływu niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×