Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, Dobrze że rodzina ci pomogła też... no u mnie sam nie wiem,niby twierdzili że pomagają,czy chcą pomóc, ale jakoś...subiektywnie tego nie odczuwam,może błędnie,może jest jak myślę - kto wie.

no niema co...jednak od człowieka to zależy,nie innych,zwłaszcza na obecnym etapie życia..

 

-- 20 lut 2013, 22:01 --

 

Tomcio Nerwica, Calineczka1990, cześć wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Dobrze że rodzina ci pomogła też... no u mnie sam nie wiem,niby twierdzili że pomagają,czy chcą pomóc, ale jakoś...subiektywnie tego nie odczuwam,może błędnie,może jest jak myślę - kto wie.

no niema co...jednak od człowieka to zależy,nie innych,zwłaszcza na obecnym etapie życia..

 

-- 20 lut 2013, 22:01 --

 

Tomcio Nerwica, Calineczka1990, cześć wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, dokładnie...

ale wiesz... rodzina czasami chce pomóc ale nie wie jak, moze popełnia błędy. Czasami warto porozmawiac o tym co nas boli (heh... i mówi to ta co 10 lat ukrywała w sobie wszystko;) ) ale teraz wiem, że nie warto :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, dokładnie...

ale wiesz... rodzina czasami chce pomóc ale nie wie jak, moze popełnia błędy. Czasami warto porozmawiac o tym co nas boli (heh... i mówi to ta co 10 lat ukrywała w sobie wszystko;) ) ale teraz wiem, że nie warto :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×