Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdańsk- psychiatrzy


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.optimmed.pl/ polecam bardzo dr. Badzio-Jagiełło. można dostać się bez problemu, doktor przyjmuje każdego pacjenta, który się do niej zgłosi. ja zadzwoniłam i tego samego dnia zostałam przyjęta na pierwszą wizytę. czuje się w dobrych rękach...

 

odnośnie doktora Paniewskiego, byłam w sierpniu po poparzeniu i nasileniu nerwicy lękowej, mówił do mnie językiem niezrozumiałym i zalecił promolan 1-0-3 po którym nie funkcjonowałam, wizyta 150zł.. kazał przyjechać po zwolnienie na jego oddział dzienny w Sopocie, pojechałam, okazało się że żeby otrzymać l4 muszę się zapisać na oddział, zapisałam się, w szoku, bo nic mi wcześniej nie mówił, zadzwoniłam do niego, że miałam odebrać jedynie l4, a nie przebywać na oddziale dziennym.. z wielkim oburzeniem mnie zjechał, że podważam jego kompetencje itp.. i nagle zrezygnował z oddziału, wystawiając mi zwolnienie. po sytuacji tej przestał się leczyć, nabyłam urazu do psychiatrów i dopiero zaczęło się piekło w mojej głowie. teraz doktor Badzio-Jagiełło wyciąga mnie na prostą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debordian, od miesiąca do trzech średnio

 

-- 14 sty 2013, 12:37 --

 

debordian, ale w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie można czekać, ja tak zrobiłam, przyjmie od razu, to lekarz z powołąniem, i jeśli poprosisz zobaczy, że czekasz np. dwie godziny, bo zależy Tobie na przyjeciu to przyjmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, nie sądzę, aby moja sytuacja była wyjątkowa. Po prostu od dawna mam pewne problemy psychiczne, czasem większe, czasem mniejsze i w końcu zdecydowałem się na wizytę u lekarza. Byłoby mi głupio wchodzić bez uprzedniej rejestracji. To będzie moja pierwsza wizyta u psychiatry, wciąż nie jestem do końca przekonany czy mój przypadek nadaje się do leczenia, nie mam pojęcia jak taka wizyta wygląda. Zdecydowałem się na panią doktor z polecenia, bo nie chciałbym iść przypadkowo, do pierwszego lepszego lekarza. Mogę poczekać ten miesiąc czy dwa. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do profesora Masłowskiego. Bardzo dobry specjalista. Mam z nim stały kontakt telefoniczny. Przyjmuje u siebie w domu- ul. Kozietulskiego 15/6, dwa przystanki od Biblioteki Wojewódzkiej autobusem 130. Wizyta 80 zł. Lekarz pracuje na co dzień w Szpitalu w Starogardzie, jest też neurologiem. tel. 604620660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do profesora Masłowskiego. Bardzo dobry specjalista. Mam z nim stały kontakt telefoniczny. Przyjmuje u siebie w domu- ul. Kozietulskiego 15/6, dwa przystanki od Biblioteki Wojewódzkiej autobusem 130. Wizyta 80 zł. Lekarz pracuje na co dzień w Szpitalu w Starogardzie, jest też neurologiem. tel. 604620660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traktuje pacjenta jak człowieka a nie jak kolejnego klienta. Jest otwarty i życzliwy. Dobiera leki indywidualnie do pacjenta. Wizyty u lekarza nie są na tzw.,,czas". Można z Nim rozmawiać i przedyskutować wiele spraw swobodnie, bez presji czasu. A do tego zawsze można do Niego zadzwonić, kiedy coś się dzieje, lub mamy wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traktuje pacjenta jak człowieka a nie jak kolejnego klienta. Jest otwarty i życzliwy. Dobiera leki indywidualnie do pacjenta. Wizyty u lekarza nie są na tzw.,,czas". Można z Nim rozmawiać i przedyskutować wiele spraw swobodnie, bez presji czasu. A do tego zawsze można do Niego zadzwonić, kiedy coś się dzieje, lub mamy wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×