Skocz do zawartości
Nerwica.com

Że też nigdy wcześniej nie trafiłam na to forum...


jolkah

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

będąc w ogromnej potrzebie trafiłam przypadkowo na forum szukając w googlach informacji nt. objawów odstawienia leku depresyjnego. Jakież było moje pozytywne zdziwienie gdy zaczęłam sie wczytywać w tematy i w historie innych użytkowników forum. To jest jak zbawienie.

Mam na imię Jola, mam 23 lata i stwierdzoną nerwicę depresyjno - lękową. Po kilku wizytach u psychiatry dostałam skierowanie na psychoterapię, na którą mam zamiar się wybrać. Tym bardziej, że po stosowaniu Sertagenu przez 4 miesiące, zaryzykowaliśmy z lekarzem jego odstawienie. I jest fatalnie, znacznie gorzej niż było. Stąd chyba ta potrzeba znalezienia zrozumienia i to forum..

 

W każdym bądź razie witam. Zanim sama napiszę więcej, wezmę się poważnie do lektury i mam nadzieję, że wyniosę coś z tego forum. Chociaz spokój, wewnętrzny spokój.. błagam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za powitanie.

Generalnie próbuję się dopiero ogarnąć tutaj i stwierdzić które tematy koniecznie powinnam przeczytać. Wypożyczyłam sobie już kilak książek o depresji i nerwicy lękowej, ale wiadomo że lepiej poczytac przeżycia 'prawdziwego' człowieka.

Jednakże to bardzo pocieszające, że jest tyle ludzi z podobnymi problemami, którzy jakoś sobie dają radę - jest więc nadzieja i dla mnie.

Niestety, odstawienie leku robi ze mną straszne rzeczy. Prawie dzisiaj zemdlałam, bo tak kręciło mi się w głowie i nudności ciągle nie chcą przejść. Załuję, że to wszystko wypada akurat w sesji bo tak się nie da żyć :(

Długo już tutaj gościcie? Pomogło wam forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×