Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

haa :D zmiana pogladów dzis moge byc nieuswiadomionym zdrowym czlowiekiem ale dzis bylam zdrowa ... poprostu cos fantastycznego jeden dzien ale zupelnie inny niz reszta :)

 

dwugodzinny spacer z przyjaciolka z ktora zerwal chlopak spedzilysmy na smianiu sie i oglupialysmy do reszty...

 

oby jak najdluzej utrzymac ten stan ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy solidny dzień na studiach, oczywiście na pierwsze zajęcia zaspałem - zdołałem tylko budzik wyłączyć i kimono :lol: ale tak się płaci za ciężki weekend :mrgreen: trzeba kiedyś to odespać. Ale na następne już zdążyłem (dobiec) i było całkiem ciekawie. Jak na razie swoich ćwiczeniowców oceniam pozytywnie choć co niektórzy zinterpretowali uśmiech jednego z nich jako "nie martwcie się - i tak was uwalę" :lol: :lol: ale poza tym i tak dzień ok - oby takich więcej chociaż na jednych zajęciach niepotrzebnie najadłem się stresu :P

dwugodzinny spacer z przyjaciolka z ktora zerwal chlopak spedzilysmy na smianiu sie i oglupialysmy do reszty...

 

oby jak najdluzej utrzymac ten stan ...

ja tak mam chyba od 4 dni - oby jak najdłużej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puk puk - ja chciałam tyko powiedzieć, że życie mi się układa o cholera :shock::lol: Wiem, wiem - oszukuję się heh - no cóż, raz za jakiś czas można :twisted: A tak poważnie - trzymajcie jutro proszę za mnie kciuki - mam ważną rozmowę z pewnym Ważnym Wielkim Panem z Ważnej Wielkiej Firmy a ja w ogóle nie podchodzę do tego poważnie :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem trochę trudny dzień.Dzisiaj miałem dwie godziny z tym nauczycielem,który na wszystko sobie pozwala - te debilki z klasy znowu się na niego darły mordy,kłóciły się z nim.W dodatku dostałem kosę z niemca(którą i tak poprawię).Udało mi się także odpysknąć dwóm dziewczynom z klasy - bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że życie mi się układa o cholera

Gratulacje i oby tylko tak dalej :D

mam ważną rozmowę z pewnym Ważnym Wielkim Panem z Ważnej Wielkiej Firmy a ja w ogóle nie podchodzę do tego poważnie

No i świetnie, a nie jesteś byle kim żeby się nawet wielkiego pana z wielkiej firmy bać, luz pomoże a nie zaszkodzi ;)

Dzisiaj miałem dwie godziny z tym nauczycielem,który na wszystko sobie pozwala - te debilki z klasy znowu się na niego darły mordy,kłóciły się z nim.W dodatku dostałem kosę z niemca(którą i tak poprawię).Udało mi się także odpysknąć dwóm dziewczynom z klasy - bardzo się z tego cieszę.

Co to za hardkor? :shock: Popraw tą pałę a z tym cyrkiem najlepiej się nie zadawaj :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałam w tym dziale , ale muszę się pochwalić jaki miałam bardzo pracowity dzień :) Złapałam w swoje łapska łopatę , grabie i taczkę i wzięłam się za odgruzowanie podwórka. W związku z nieustającym remonetm domku , trzeba było wywieść to i owo , więc pomagłam mężowi . I powiem Wam kochani , że nic nie tak nie pomaga na nerwice jak ciężka praca :)

 

bethi , trzymam kciuki i może właśnie dlatego , że nie podchodzisz do tego poważnie , wszystko się uda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jutro mam wyniki egzaminu. Jeden durny, przedurny egzamin, a zależy od niego kształt reszty moich studiów i cała motywacja

Ja mam dziś egzamin z psychologii.Amy trzymam kciuki zeby wyniki były super ;)

trzymajcie jutro proszę za mnie kciuki - mam ważną rozmowę z pewnym Ważnym Wielkim Panem z Ważnej Wielkiej Firmy a ja w ogóle nie podchodzę do tego poważnie

Jasne że będe trzymał kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o_O

 

Dzień fatalny , nie dosc ze pogoda sie popsuła to wlasnie sie dowiedzialam od zyczliwych ze "cala szkoła sie ze mnie śmieje"... no poprostu sie zalamalam , teraz wiem ze nie wroce tam zeby powtarzac klase ...

 

I uwaga ten powyzszy komentarz to komentarz drugoklasisty... pewnie ososby ktora mnie nie widziala na oczy .. wiec jak widac " mit o mnie" jest powtarzany tez mlodszym ...

 

A najgorsze jest to ze te wszystkie komentarze wplywaja na moje nowe znajomosci ktore chcialam zawierac od nowa ... Jak ktos moze zechciec mnie poznac kiedy na wstepie dowiaduje sie ze cala szkola sie ze mnie smieje .. itd ...

 

Nie mam mozliwosci wyjechac ani ukonczyc szkole w innej miejscowosci ... wiec bede sie meczyc jeszcze kolejny rok i pewnie dojdzie do jakiejs tragedii...

Nie dziwie sie temu nastolatkowiw USA z polskimi korzeniami ktory chorowal na depresje ze wystrzelal pol uczelni bo sama mam ochote to teraz zrobic ... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xCarmen

Ludzie z twojej szkoły, o ile się z Ciebie śmieją to robią to nie do końca świadomie, bo nie zdają sobie sprawy, czym jest choroba -> są zwyczajnie zbyt młodzi i niedoświadczeni by cokolwiek rozumieć; szkoda nerwów i energii na przejmowanie się "co ludzie powiedzą bądź mówią"; wiem, że to trudne bo sama się ciągle tego uczę, ale jeśli nie nauczymy się tego raz na zawsze, to nigdy nie będziemy otwarci na kontakty z innymi ludźmi i nie nauczymy się rozwiązywać naszych problemów, bo ciągle będą w nas lęki typu "ach, co oni pomyślą/powiedzą"

:arrow: huk z nimi -> warto być samoświadomym a nie myśleć świadomością zbiorowości :evil:

 

greets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

julie samo to co mysla tak malo wartosiowi i nie majacy odrobiny zrozumienia ludzie mnie tak do konca nie obchodzi bo oczywiscie ze w jakims tam stopniu rani ale najgorsze jest to ze chce sie od tego odciac poznac nowych ludzi a ci sa juz przez tych innych nastawieni do mnie negatywnie...

 

jedyne wyjscie to sie stad wyniesc niestety czeka mnie jeszcze rok pokurowania tutaj z tymi ludzmi ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xCarmen

ach ci ludzie-brak mi już słów: jeśli ci nowi są do Ciebie negatywnie nastawiony to znaczy, że z ich humanizmem też kiepsko...rok zleci jak z bicza trzasnął, pod warunkiem że wrócisz do szkoły zdrowa czego z całego serducha <3 Ci życzę;

 

greets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety czeka mnie jeszcze rok pokurowania tutaj z tymi ludzmi ;|

Wytrzymasz, zobaczysz :!:

 

Amy trzymam kciuki zeby wyniki były super ;)

Też życzę powodzenia! a dostałam bardzo super tróję ;) Najważniejsze, że teraz mam już zaliczony drugi rok i pierwszy semestr trzeciego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zdałem na bardzo super tróję ;);)

 

uwaga ten powyzszy komentarz to komentarz drugoklasisty... pewnie ososby ktora mnie nie widziala na oczy .. wiec jak widac " mit o mnie" jest powtarzany tez mlodszym ...

 

A najgorsze jest to ze te wszystkie komentarze wplywaja na moje nowe znajomosci ktore chcialam zawierac od nowa ... Jak ktos moze zechciec mnie poznac kiedy na wstepie dowiaduje sie ze cala szkola sie ze mnie smieje .. itd ...

U mnie też mój mit byl powtarzany mlodszym... :( ,i w sumie też te wszystkie komentarze na mój temat wpływaly na moje szkolne znajomości...bo nikt nie chciał gadać z gościem z którego cała szkola się śmieje...

xCarmen przetrwasz ten rok i skończysz tą szkołe...no i najlepiej jakbyś zaczela szukać znajomych spoza kręgu szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xCarmen - to wyśmiewanie to w 90% stek bzdur i fantazji licealnych, masz teraz pół roku na to, żeby się jakoś zahartować i pokazać w następnym roku co potrafisz - nawet w swojej szkole. Ty będziesz wtedy patrzeć na nich z góry, a im będzie wstyd...

A ja nie poszłam do szkółki - antybiotyk zwala mnie z nóg. Wolałabym bez niego, ale gdy przeczytałam jakie są konsekwencje nieleczonego infekcyjnego zapalenia zatok, to już odechciało mi się buntu.

Zdrówka życzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym,że ten''cyrk'' to większość mojej klasy.Mam w szkole 8 -9 godzin,a ja do nikogo nie odzywam się ani słowem.W dodatku w LO bym sobie nie poradził,bo mam pewne problemy z nauką(lecz według przeprowadzonych testów mam IQ wyższe niż przeciętne).Nigdy nie miałem żadnych kumpli oprócz jednego fajnego gościa ze szpitala psychiatrycznego(dużo razem gadaliśmy,miał bardzo dużą wiedzę o świecie,był bardzo inteligentny) i dwóch fajnych dziewczyn(również z tego szpitala i także bardzo inteligentnych i wrażliwych).Po wyjściu ze szpitala zapisałem się na zajęcia plastyczne(ale tam nie zostałem dość dobrze przyjęty - dwóch człopaków ciągle mi dogryzało) i z nich zrezygnowałem.Tak naprawdę to we wszystkich szkołach byłem tematem nabijania się i drwin.Nauczyciele też się ze mnie śmiali(mówili ,że jak widzą mnie to flaki im się przewracają).Były też pobicia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gonso szok :( a poza tym polecam LO bo tam raczej są normalniejsi ludzie - nie chcę obrażać ludzi z techników i zawodówek bo nie każdego się to tyczy - są też porządni ludzie i osobiście mam takiego kumpla który sam zdecydował się do takiej szkoły pójść... no ale wracając do tematu... cały cyrk przeniesie się raczej do zawodówek / techników a reszta pójdzie do LO. Osobiście miałem duże wytchnienie że ta sterta nieuków - rozrabiaczy z gimnazjum nie przeskoczyła progu LO i odczułem tam spore wytchnienie. Także polecam LO za wszelką cenę - z tego powodu co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dupa tam. Ja chodziłam do "renomowanego" liceum, ludzie może mieli i IQ wyższe i takie tam, ale szacunku do nauczycieli ni koleżeństwa nie szło uświadczyć. Dokuczanie albo pogarda dla wybranych osób. Standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×