Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mature potraktuje jak kolejny test, przecież już trochę się tego w życiu pisało: koniec podstawówki,gimnazjum(+próbne),próbne matury...więc jakoś to będzie, jak się nauczę to nie będzie źle, tylko za cholerę nie chce mi się :/ coś mnie odpycha od tych książek...

 

Jaśkowa, wstydzę się wrzucić tak na forum :oops: jeszcze ktoś mnie pozna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ten seronil nic nie pomaga Crying or Very sad a mial dzialac mialam nie bac sie ludzi i swita.

Na mnie również seronil nie działa zupełnie,z wszystkich leków jakie dostałem najbardziej pomga mi cloranxen, można powiedziec że eliminuje lęki w 80%. Tyle że można go brać tylko doraźnie...

Tylko nie wiem czy w takim stanie będę przystępować do matury.Człowiek Nerwica,IceMan,Offtopic - mam do Was pytanie - jak udało się Wam ukończyć szkołę i pójść na studia?

Bardzo proszę o odpowiedż.

Ano, ja przeniosłem się z liceum dziennego do zaocznego, i raz na 2 tygodnie zmuszałem się na weekendowe wykłady, choć czasami też odpuszczałem. Udało mi się zdać, choć na egzaminach było chyba gorzej niż w szkole. Wszystko zdawało się ustnie...

Może mam zły tok myślenia, ale przyjąłem sobie że póki się nie podleczę nie zaczynam studiów. Dla mnie to bez sensu. Studiować chcę cholernie i może to będzie moja dodatkowa motywacja w leczeniu. Wszak jej nigdy za wiele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra kochani dosyć o szkole w tym temacie zaraz mnie wszechmogący opitoli, że tu sobie temat szkolny zrobiliśmy na dalsze pogaduszki o szkole itp zapraszam do topiku Nerwica a szkoła o tu http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=6671

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiem ze u mnie bedzie inaczej adrenalina mnie porzre

a może pozytywnie nakręci i zmotywuje... nie wiadomo

Ja tam mature potraktuje jak kolejny test, przecież już trochę się tego w życiu pisało: koniec podstawówki,gimnazjum(+próbne),próbne matury...więc jakoś to będzie, jak się nauczę to nie będzie źle, tylko za cholerę nie chce mi się :/ coś mnie odpycha od tych książek...
anonim mnie tez odpycha od tych ksiazek Rolling Eyes trzeba by sie zastanowic czy one czasem nie gryza Razz

Do książek trzeba po macoszemu. I nie pieścić się. Bo jak się człowiek pieści (tak jak ja w trakcie nauki historii) to się robi 2 strony na godzinę), a najlepiej ostro się wziąć, 100% koncentracji raz a dobrze, mój rekord to 160 stron dziennie cholernie obszernej i w 80% objętości koszmarnie nudnej książki technicznej. Więc można ;) życzę porządnej motywacji (mnie zmotywowało to że miałem 3 dni do egzaminu :lol: ale nie piszę więcej bo jeszcze nauczę przyszłych studentów złych nawyków ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dzisiaj okazje znowu przekonaćsięo tym że dla innych jestem zwykłym szczurem z wyglądu któego możńa się nabijac :(:(:(:( .

Heh pewna grupa dziewczyn w realu stwqierdziła w rozmowie że ja wyglądam okropnnie....że "jeszcze nigdy nie widziały takiego okropnego czegoś jak ja"..........po czym następnoie jeszcze jedna stwierdziłą ze"wyglądam jak jakiś żul albo pijak...."///////////////////nie mamslow co do swojego wyglądu.........widocznie moim przeznaczeniem jest miećwygląd "żula i pijaka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek wiesz co ja się czasem zastanawiam gdzie Ty mieszkasz bo aż nieprawdopodobne jest to, że ciągle spotykasz jakiś pojebów genetycznych na swojej drodze

Ująlbym to inaczej:widocznie dla większośći ludzi w realu jestem pojebem >

A co do tych dziewczyn to znam je z widzenia...i słyszalem że dobrze się uczą itp.więc wcale nie są az takie glupie.A wygląd mialy w miare normalny..... wręcz nasuwa mi sie określenie:ze są normalnymi ludżmi :(.A wygląd mialy w miare normalny

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dzisiaj okazje znowu przekonaćsięo tym że dla innych jestem zwykłym szczurem z wyglądu któego możńa się nabijac Sad Sad Sad Sad .

Heh pewna grupa dziewczyn w realu stwqierdziła w rozmowie że ja wyglądam okropnnie....że "jeszcze nigdy nie widziały takiego okropnego czegoś jak ja"..........po czym następnoie jeszcze jedna stwierdziłą ze"wyglądam jak jakiś żul albo pijak...."///////////////////nie mamslow co do swojego wyglądu.........widocznie moim przeznaczeniem jest miećwygląd "żula i pijaka"

Mieliśmy skończyć o szkole ale jeszcze ostatni raz nawiążę.

Nie będę Ci mówił żebyś takie słowa olewał, żebyś się nie przejmował bo mi mówiono tak samo. A niektórzy ludzie po prostu nie umieją się nie przejmować, szczególnie cierpiąc na nerwicę.

Kiedy chodziłem do gimnazjum, również miałem takie sytuacje, ja z kolei miałem problemy z trądzikiem, więc słyszałem ze strony dziewczyn komplementy że mam syfa, że jestem zastrupiały etc. O samym wyglądzie też mówiły dużo ...:/ Najgorsze co usłyszałem i pamiętam do dziś, to jak dziewczyna która mi się podobała, powiedziała że w życiu nie chciała by mieć takiego chłopaka jak ja.. Więc przez długi czas byłem przekonany że jestem skazany na samotność...

Życie spłatało mi niezłego figla kiedy na weselu mojej siostry poznałem dziewczynę, byłem na lekach do tego lekko wstawiony więc lęki i problemy na chwilę odeszły... Piękna, w moim wieku, po prostu mój ideał.

Byłem w szoku że chciała ona kontynuować tą znajomość, no bo nie mogłem uwierzyć że taka dziewczyna do tego inteligenta chce się spotykać z kimś takim jak ja...

Nie trwało to długo ale te kilka miesięcy podbudowały trochę moje całkowicie spaczone poczucie wartości siebie.

Tak więc staraj się nie przejmować, poczekaj a sam doświadczysz czegoś takiego jak ja.

 

Z góry sorry bo rozpisałem się trochę za bardzo niepotrzebnie.

 

Ująlbym to inaczej:widocznie dla większośći ludzi w realu jestem pojebem

A co do tych dziewczyn to znam je z widzenia...i słyszalem że dobrze się uczą itp.więc wcale nie są az takie glupie wręcz nasuwa mi sieokreślenie:ze sąnormalnymi ludżmi

Hmm, masz dziwną miarę normalności :)

Ciekawe czy któraś z nich odważyła by Ci się to powiedzieć bez koleżanek sam na sam... wątpię...

Albo nie dojrzałe albo po prostu głupie. a na pewno nie normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale powiedz to o kil;ku set innych dziewczynach któe mówiły o mnie w podobny sposób Sad włąsciwie to każdy mój kontakt z płciąprzeciwną kończylsię wyśmianiem mojego wyglądu/////w życiu nie spotkałem dziewczyny która by mnie nie wyśmiała

Nie wiem jak jest, sorry ale chyba przesadzasz.

Kolega z gimnazjum, wybitnie nie przystojny ( niski 150cm, palący, nie zwracający uwagi na wygląd, np. na włosy) w szkole nigdy żadne dziewczyny się nim nie interesowały on nimi także. Spotkałem go niedawno był ze swoją dziewczyną, wyższa od niego brunetka ładna, miła sympatyczna.

Podobny przypadek: kolega z liceum, również niski, lekko rudy, piegowaty, dość biedny a więc chodził baardzo skromnie ubrany, a dogadywał się z dziewczynami lepiej niż przystojniak klasowy. Po prostu umiał rozmawiać, i miał o czym, miał swoje pasje... Za niedługo również znalazł dziewczynę....

Dzisiaj wyjątkowo nie mam weny do pisania więc mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi.

Nie wiem w jakim środowisku mieszkasz ....

 

Tak By the Way, to ja równiez jestem Darek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym w ogóle wyszedlz domu i sobie pojechał na jakieś spotkanie jak normalny czlowiek musze zrekonstruować swoją psychike.......ale kurcze jak mam to robićskoro ludzie mi swoimi opiniami o mnie rzucają kłody pod nogi?,to przez ludzi boje się rodzicow,boje się ludzi ktoych nie znam boje się wszystkich i wszystkiego.....

Offtopic nie przesadziłem niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica jak nastepnym razem jakies laski o iq ponizej skali tak ci cos palna to ty nie badz dłuzny powiedz im np ze im tampon zza kiecki zwisa Twisted Evil zobaczysz ich miny wtedy Twisted Evil

Hmm, nie wiem czy to dobry pomysł czy warto się zniżać do ich poziomu.

W sumie ja już nie pamiętam czy coś odpowiadałem, ale chyba nie dałem rady z siebie słowa wydusić bo byłem przekonany że to prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się do ich poziomu zniżać ;) takie to tylko olać ciepłym.... :twisted: teraz sobie przypomniałem że miałem podobną sytuację, ale niestety szczęka mi opadła gdy coś takiego usłyszałem, niestety czasem głupota bywa tak szokująca że potrafi zamienić człowieka w słup soli :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×