Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

 

to co bedziemy sie wszyscy w tym domu leczyc na glowe?" poczulam sie troche jak nienormalna ;/

 

 

u nas niestety nadal panuje mit, że jeśli ktoś chodzi do psychiatry/psychologa to zaraz ma coś nie tak z głową...na zachodzie praktycznie każdy ma swojego psychoterapeutę...szkoda, tylko, że najbliżsi bywają tacy ciężcy; a to, że twój brat może mieć ADHD to nie znaczy, że mógłby mieć coś nie tak z głową;

ech...............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xCarmen wyjdź sobie na spacer, zapomnij o tym wszystkim, chociaż na chwilę odetchnij, tyle przynajmniej możesz sobie pomóc

Jak wyjde to juz nie wroce.. pozatym jest pochmuro , zly dzien na zrobienie sobie krzywdy. :)

 

 

 

 

u nas niestety nadal panuje mit, że jeśli ktoś chodzi do psychiatry/psychologa to zaraz ma coś nie tak z głową...na zachodzie praktycznie każdy ma swojego psychoterapeutę...szkoda, tylko, że najbliżsi bywają tacy ciężcy; a to, że twój brat może mieć ADHD to nie znaczy, że mógłby mieć coś nie tak z głową;

ech...............................

 

Nie wiem co mam zrobic ewidentnie widac ze nie tylko ja mam w domu problemy "Z glowa " jak to mama nazwala.No aleja nikogo do leczenia przymuszac nie bede, niestety przez zachowanie rodziy sama sie nie wylecze. Widocnie "za malo mnie bili w dziecinstwie i jestem rozpieszczona" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam niezbyt dobry dzień... Miałem mały atak, ale na szczęście szybo udło mi sie go opanować. Wogóle od kilku dni nie czuje się dobrze, ciągle mam jakieś zawroty głowy, sam już nie wiem czy to przez to napięcie jakie ostatnio czuje czy może jestem na coś chory... Wszyscy gdzieś poszli a ja jak zwykle siedze sam w domu:( Zaraz wezme sobie piwko z lodówi to przynajmniej troche sie uspokoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialabym byc jedynaczka... nie, chcailabym sie w ogole nie urodzic.;/

na co matka mi odpowiedziala " to co bedziemy sie wszyscy w tym domu leczyc na glowe?" poczulam sie troche jak nienormalna ;/

 

ja juz nie wiem co mam zrobic .. zabije kogos :/

beznadziejny dzien

 

xCarmen, nie myśl tak! Wiem że jest ci ciężko, ale jeszcze zobaczysz, że i dla ciebie są uroki świata! A co do gadania mamy - tak naprawdę każdy ma coś nie tak "z głową", przynajmniej w pewnym okresie życia. A poza tym to żaden wstyd! Wstyd by był, gdybyś celowo narzygała im na stół podczas uroczystej kolacji, a choroby to nie wstyd, równie dobrze można by się wstydzić zapalenia zatok albo cukrzycy (odezwała się zimbabwe która podczas ataku astmy ostatnio powiedziała koleżance z klasy że nic się nie dzieje, ale dobra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: znowu te okropne dusznosci , nie jestem w stanie uwierzyc ze to nerwica juz mysle o sepsie o ptasie grypie bo koo bloku siedział gołab chory jakis , cholera nic tylko zejsc z tego swiata. Ile sie mozna tak meczyc :cry: chce normalnie oddychac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zimbabwe no ja mysle ze obydwie te uroki zobaczymy :)

 

narazie mam wrazenie ze stoje w miejscu i czas mi przecieka przez palce, bo tka w rzeczywistosci jest .. dobija mnie to nicnierobienie.

 

Mam ochote sie obżerac słodyczami przed tv i ogladac Briget Jones po raz ktorys ... i tak pewnie zrobie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu dostalęm kopa od ludzi,znowu zostałęm poniżony wyśmiany,znowu ZNOWU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam tego dosyć!!!!!!!!!!!!!!!!jestem nikim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jjestem marną podróbką mężczyzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!owszyscy ludzie sieze mnie śmieją...........ja juznie moge nie chce tak chce3 żyć noirmalnie jak inni ludzie ale nie moge bo z jakiegośpowodu ludzie mnie poniżają nienawidzą niszczą mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Już mam tegho dosycćććććććć ja chce być inny..........]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu dostalęm kopa od ludzi,znowu zostałęm poniżony wyśmiany,znowu ZNOWU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam tego dosyć!!!!!!!!!!!!!!!!jestem nikim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jjestem marną podróbką mężczyzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!owszyscy ludzie sieze mnie śmieją...........ja juznie moge nie chce tak chce3 żyć noirmalnie jak inni ludzie ale nie moge bo z jakiegośpowodu ludzie mnie poniżają nienawidzą niszczą mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Już mam tegho dosycćććććććć ja chce być inny..........]

co sie stało? co ci powiedzieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem jak jedna osoba powiedziałą o mnie "ten ciul mnie wkur.ia",potem śmiali sięze mnie jak szłem na uczelnie,potem przed wejściem do ktoejś z sal teżbyłem obgadywany w najgorszy możliwy sposób....potem standardowe litowanie sie niektórych ludzi nade mną......następnie przez innych ludzi znowu bylem traktowany jak zwykły nie potrzebny nikomu debil :cry: ja po prostu mam tego dosyć chce być traktowany jak normalny człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kurcze........Jak jużwcześniej pisałęm Ci ludzie któzy mnie obrażają opowiadają na ćwiczeniach o zrozumieniu wobec innych ludzi........tylko oni kurde tego zrozumienia sami nie mają :cry:

Ja chce być traktowany normalnie......błagam.........ja tego nie wytrzymam...........chce być tyylko traktowany jak wszyscy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze posty i coś widzę, że nie jest fajnie. Ale trzymajcie się, choćby i brzytwy... :?

 

U mnie też jakoś niewesoło, jestem zaziębiona, na niczym się nie mogę skupić, atmosfera w domu nieprzyjemna.

 

Poważnie się już zastanawiam nad psychologiem. Musiałabym jedynie uświadomić sobie, czy czegoś nie wyolbrzymiam albo przeciwnie, nie przegapiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjde to juz nie wroce.. pozatym jest pochmuro , zly dzien na zrobienie sobie krzywdy. :)

W Twoim przypadku każdy dzień jest zły na zrobienie sobie krzywdy ;)

Zaraz wezme sobie piwko z lodówi to przynajmniej troche sie uspokoje...

Miałem się dzisiaj napić, ale tak mnie zajął Władca Pierścieni, że sobie dopiero teraz o zawartości szafki przypomniałem :lol:

 

Gosiulka ale chociaż trochę spokoju masz... a może z dziećmi byś się gdzieś wybrała?

 

Darek a czemu ty się zachowujesz jak chorągiewka? Jak wiatr zawieje? A może Ci którzy litowali nie litowali się nad Tobą jako takim jakim się w ostatnich postach opisałeś tylko nad tym jak Cię to dotknęło - zupełnie niepotrzebnie. I przy okazji zadałeś kłam temu że ludzie się z Ciebie śmieją. Po prostu sam się rozglądasz za tymi którzy się śmieją i nie widzisz w ogóle tych dobrych. Jeśli będziesz się załamywać ciągle to tym oprawcom będziesz wiecznie pożywkę robić, a reszta będzie tylko załamywać ręce nad Tobą bo do Ciebie nic nie dociera. Nie ma nigdy na świecie tak że będziesz przez wszystkich lubiany, po prostu skłoń się ku tym którzy widzą Cię w pozytywnym świetle, odwróć od tych co się śmieją, a przede wszystkim zrozum swoją własną wartość i pokaż ją innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku każdy dzień jest zły na zrobienie sobie krzywdy

 

noo nie wiem xD

A tak w przy okazji to moje siostra w ciagu dwoch dni dostala 80 róż a ja jej wcale nie zazdroszcze. :mrgreen:

 

ps. znowu sie zakochalam xD ale moj obiekt jest nieosiagalny :D .. zycie jest okrutne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IceMan-

Darek a czemu ty się zachowujesz jak chorągiewka? Jak wiatr zawieje? A może Ci którzy litowali nie litowali się nad Tobą jako takim jakim się w ostatnich postach opisałeś tylko nad tym jak Cię to dotknęło - zupełnie niepotrzebnie. I przy okazji zadałeś kłam temu że ludzie się z Ciebie śmieją. Po prostu sam się rozglądasz za tymi którzy się śmieją i nie widzisz w ogóle tych dobrych.

To nie jest tak...nie zachowuje się jak chorągiewka...

To nie jest tak nie wiem jak to wszystko wytłumaczyć.....to jest zbyt skomplikowane.....zresztą Ci ktorych uważałęm za dobrych tez zawodzą.....w sumie w mojej grupie ufam tylko 2 osobom.....

A dzisiaj od samego początku heh docinki różne pod moim adresem i kurde co najbardziej mnie wkuża znowu ludzie opowiadali że najważniejsze jest zrozumienie drugiego człowieka itp.. :twisted::twisted::twisted::twisted: .............dobrze że dzisiaj i tak mialęm naprawde mało ćwiczeń.a poza tym to potem dobieraliśmy się w grupy aby zrobićzadanie jakieśno i oczywiście nikt mnie do swojej grupy nie chciał........sam się wprosiłem do któejś z grup i dobrze zrobilem bo tak mialbym duuuuuże problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, jestem nowa. Od stycznia choruje na nerwicę lękową. To naprawdę utrudnia mi codzienne życie. Nie wiem nawet co napisać, od czego zacząć. Ale to forum bardzo mi pomaga, bo wiem, że nie jestem w tym wszystkim sama...Dlatego postanowiłam do Was dołączyć :smile: Wiem, że tylko ludzie stąd zrozumieją to, co czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asieńka10 witaj :)

 

a mi się ząb ukruszył no w szoku jestem bo mam bardzo zdrowe i mocne zęby w tym wieku a mam tylko trzy plomby i to maleńkie i właśnie taki jeden ząb plombowany mi się ukruszył jutro pędzę do dentysty bo mam totalne zboczenie na punkcie zębów i już czuję się źle jakaś brudna niedomyta przez ten ząb :roll:

 

Darek GRATULUJE :) ta ranga Ci się w pełni należy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze to sa takie docinki ironicze wiec boje sięzę moge zostaćoskarzony o to żę niczego nie zrozumialęm....

A może coś zbyt poważnie odbierasz? Nie mówię o każdej sytuacji ale w niektórych przypadkach mogłeś być przewrażliwiony. A jeśli dołożą Ci ironię to odwdzięcz się tym samym.

Jaśkowa widzę że dentysta Ci nie straszny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu mam bezsenna noc...

 

Dzisiaj pozbylam sie mojej najwiekszej tajemnicy. Przyznalam sie kolezanom ze nie przechodze do nastepnej klasy i nie pisze matury. ( przyznam ze te ich niedowierzajace spojrzenia mnie troche zbily z tropu)

jedna ktorej powiedzialam prosto w oczy mi nie uwierzyla ... druga tez nie dopiero po pol godziny jak obdzwonila moich kolegow z klasy wyslala mi smsa ze bedzie dobrze .. XD ahh jak milo byc pocieszanym , mimo wszystko nie rozumieja mojego problemu...

 

Jutro cala wies sie dowie ale co tam :D Terraz bede pod obserwacja.

Nudze sie strasznie w domu ;/ Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśkowa widzę że dentysta Ci nie straszny Wink

 

nie luzik tzn nie powiem, żeby to byl mój ulubiony lekarz zresztą tak jak gin chodzę bo muszę i już.... ma po prostu zboczenie na punkcie zębów nie ważne czy są równe, ale muszą być czyste i zadbane wymagam tego od siebie i od innych mam na tym punkcie maly fetysz :mrgreen:

zresztą tak samo jak na punkcie paznokci. Reasumując jak ktoś ma brudne zęby i paznokcie to ja jestem w stanie zwymiotować :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję dentysty :( A zęby psują mi się strasznie więc muszę chodzić. Teraz właśnie miałam pół roku przerwy i już czuję, że zaczyna mnie boleć kolejny ząb. Jak zwykle pewnie będę zwlekać przez parę miesięcy zanim pójdę.

Dzisiejszy dzień zapowiada się nieźle. Kiepsko spałam i dzień rozpoczęłam lękami ale teraz mi minęło więc się cieszę. No i to słoneczko za oknem-cuuuudne :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×