Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

maleństwo kochana nie nakręcaj się ;) ja po koszmarze świątecznym wracam do życia zadzwiająco szybko i czuję się znowu super tak po cichu piszę co by nie zapeszyć

 

bethi rzuć drani nie warto się tak poświęcać szkoda życia, zdrowia, dobrego nastroju na takich pracodawców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie siedzę w domku drugi dzień - ale już nie 38 stopni tylko 37,5 :smile: zawsze to jakaś poprawa ;)

Maleństwo nie przejmuj się kolejkami. Ja w przychodni jak są kolejki to zawsze próbuję konstruktywnie wykorzystać czas - a to podsłucham czegoś (wredna jestem :P ), a to pogadam z jakąś starszą pacjentką, a to zrobię zadanie... Zawsze coś się znajdzie. Pozdrawiam i trzymaj sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi, jesli to przemyslałaś, zrób to. Rzuć to w cholere i poszukaj czegoś innego.

 

Ja mam dzis dzień jakiś dziwny. Boli mnnie głowa i czuję się, jakbym ją miała wypełnioną helem (pustogłowie? :twisted: )

Dziś idę do terapeutki. Ostatnio jej pomoc jest dla mnie nieoceniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas na zmiany, których się tak boję, że przez półtorej roku pozwalałam się wykorzystywać.

najwyższy czas...

Jakoś mnie lęk dopada..chyba dostane jakiś atak

oj no tylko bez takich myśli mi tu proszę! wkręcać się nie wolno! ;)

 

zimbabwe wracaj do zdrowia ;)

Ja mam dzis dzień jakiś dziwny. Boli mnnie głowa i czuję się, jakbym ją miała wypełnioną helem (pustogłowie? Twisted Evil )

Pustogłowie to choroba występująca zazwyczaj u studentów ;) Objawia się zwykle na kolokwiach i egzaminach i zazwyczaj zdąża przejść przed poprawkami :mrgreen: (tego ostatniego mi życzcie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pustogłowie występuję przy pisaniu bezsensownych eseji (a mam teraz takie 4, z czego właśnie kończę 2, więc jeszcze 2 przede mną :? ), a zwłaszcza gdy brakuje mi jeszcze z 3000 znaków, a nic sensownego nie potrafię wymyślić ani znaleźć w materiałach.

 

Dzień pod znakiem tabletek przeciwbólowych :?

 

IceMan tobie i wszystkim studentom (czyli sobie też :mrgreen: )- powodzenia w czasie kolokwiów i sesji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IceMan tobie i wszystkim studentom (czyli sobie też Mr. Green )- powodzenia w czasie kolokwiów i sesji Very Happy

ufff... przyda się ;) (nie dziękuję :P )

U mnie pustogłowie występuję przy pisaniu bezsensownych eseji (a mam teraz takie 4, z czego właśnie kończę 2, więc jeszcze 2 przede mną Confused ), a zwłaszcza gdy brakuje mi jeszcze z 3000 znaków, a nic sensownego nie potrafię wymyślić ani znaleźć w materiałach.

U mnie wnerw przy pisaniu kolejnego sprawozdania z fizyki którego mi się nie chce pisać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera,powinnam wyjsc z domu.Mam tyle spraw do załatwienia.A siedze przed komputerem i odwlekam moment wyjscia:(

Znowu czuje ten ucisk w brzuchu i gule w gardle.No i w glowie zaczyna mi wirowac.Jak ja zazdroszcze ludziom,ktorzy zyja normalnie.Bez nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera,powinnam wyjsc z domu.Mam tyle spraw do załatwienia.A siedze przed komputerem i odwlekam moment wyjscia:(

Znowu czuje ten ucisk w brzuchu i gule w gardle.No i w glowie zaczyna mi wirowac.Jak ja zazdroszcze ludziom,ktorzy zyja normalnie.Bez nerwicy.

Uff... znam to - to piekielnie utrudnia przygotowania ale wtedy nie myślę za wiele, biorę najpotrzebniejsze rzeczy i po prostu wychodzę żeby tylko wyjść. Planowanie wtedy wykańcza. Wolę wyjść bez czegoś niż w ogóle nie wyjść.

w weekend czekają mnie dwa egzaminy

powodzenia ;)

Dzisiejszy dzień to jeden z milszych w ciągu ostatnich trzech miesięcy Smile Cały dzień przegadałem z koleżanką no i poza tym dostałem pracę w Holandii więc tylko załatwię bieżące sprawy i wyjeżdżam z tej dziury...

No wreszcie pozytywy widzisz - to dobrze :smile: - a jak wyjeżdżasz - na jakiś czas czy na stałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×