Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie moge dodac , ze w tamtym roku lezalam w szpitalu w malej miescinie i mialam super opieke, Siostry skakaly kolo mnie, same pytaly czy chce nastepna kroplowke ze srodkiem przeciwbolowymitd. I nie... nie mialam tam nikogo znajomego, nie..nie dalam nikomu lapowki, nie.. nie byl to szpital prywatny.. a caly pobyt nie kosztowal mnie nic i byl refundowany z NFZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no to właśnie piszę, że nie ma co generalizować. Zresztą często wrażenia po pobycie wynikają nie z warunków, tylko z opieki i podejścia pracowników.

Zaliczyłam taki oddział też, gdzie warunki jeszcze PRL-owskie były, ale personel taki, że (z ręka na sercu!), nie chciało mi się wychodzić do domu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no to właśnie piszę, że nie ma co generalizować. Zresztą często wrażenia po pobycie wynikają nie z warunków, tylko z opieki i podejścia pracowników.

Zaliczyłam taki oddział też, gdzie warunki jeszcze PRL-owskie były, ale personel taki, że (z ręka na sercu!), nie chciało mi się wychodzić do domu!

tylko strzykwy mogły by sie tak bawić z NFZ bo ich regeneracja polega na tym że jak zostanie napadnieta to rzuca w napastnika własnym przewodem pokarmowy który wkrótce odrośnie i tak w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najprościej zacząć od siebie. :roll:

najprościej dać taką radę.po pierwsze to już nie ten wiek po drugie samemu nic sie nie zrobi.samemu mozna tylko podłubac w nosie

 

-- 10 sty 2013, 16:42 --

 

Rzygać mi się już chce jak widzę te Twoje wywody :roll:

a mi sie rzygac chce na samą myśl o badaniach,diagnozach ciężkich chorób,narkozach,operacjach która niewiadomo czy sie uda.niema przed tym ucieczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, pisaliśmy, zdaje się, o warunkach szpitalnych, a nie o błędach lekarskich... Nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora

jak niemasz normalnego rodziny przy sobie która bedzie wytykać błędy i olewatorstwo lekarzy i pielęgniarek to być albo nie być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się generalnie nie jaram czymś, na co nie mam wpływu. A już na pewno nie na zapas, kiedy coś mnie nie dotyczy.

ale co może dotyczyć.owszem znam groteskowe przypadki które są mocno po 30ce,nie wiedzą co to szpital,nie mają ani jednej blizny na ciele i nie przeżyli ani jednej operacji a panikują przed zdejmowaniem kamienia nazębnego u dentysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, A ja przeżyłam kilka operacji i przez błędy lekarskie 2 razy mało nie wylądowałam na tamtym świecie. Ale było minęło, nie mam zamiaru z tego powodu pluć jadem przez całe życie, bo oni mają to gdzieś a to zgorzknienie odbiłoby się tylko i wyłącznie na mnie, :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena A moja matka jest jeszcze bardziej "przejmująca " niż ja. W kontaktach z nią obowiązuje mnie stały entuzjazm, bo jak coś idzie nie tak, to zamartwia się do upadłego i wszystkich tym zadręcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, A ja przeżyłam kilka operacji i przez błędy lekarskie 2 razy mało nie wylądowałam na tamtym świecie. Ale było minęło, nie mam zamiaru z tego powodu pluć jadem przez całe życie, bo oni mają to gdzieś a to zgorzknienie odbiłoby się tylko i wyłącznie na mnie, :evil:

miałaś szczęście że po tych błędach możesz sama chodzić i jeść to na co masz smaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Ty też chodzisz i jesz, ale mimo to jesteś zgorzkniały jak sparaliżowany tetryk ;)

narazie.po jednej z operacji mam zgagę do dziś.ale to pół biedy.mogli mi uszkodzić trzustkę rdzeń kręgowy lub mózg.miałem ciut więcej szczęścia ale czytałem i widziałem takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×