Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

omeeena, omeeena, gdyby nie on,tego by nie bylo. nie chce nikogo oskarzaaac,ale to on wlewal mi piwoo,ze niby lepiiej bedzie,a jak juz mialam wziete to jakas koomisje alkoholowa wezwal,ze ja niiby caly czas tak a on ma caly dom na glowie. znaalazl spoosob zeby mniie up...lic i teraz ma mnie w garsci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam na niezapowiedzianej wizycie u mojej pani psychiatry. Przemiła kobieta, jednak jak zaczęłam opowiadać co się ze mną aktualnie dzieję to wyglądała jakby chciała mi powiedzieć, że jestem nieuleczalnym przypadkiem i nie ma dla mnie nadziei. Spytała nawet czy nie byłam przypadkiem badana w kierunku padaczki. Aż się przestraszyłam! Zmieniła mi tabletki i zobaczymy co się będzie działo :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, piszesz, jakbyś w Indiach mieszkał...

widziałem śląskie szpitale od środka.brudne,śmierdzące,bałagan w nich,kto spadnie z wózka to pielęgniarki sie potykają o niego nie zauważając go.głupio gadają,oszczędzaja nawet na wikcie karmiąc zamiast psychotropami.pacjent śpi to nie je-wychodzi taniej.pacjęnci leżą na korytarzu zacewnikowani,większośc lekarzy daje błędne diagnozy a jak już skieruje na operacje to dupa blada.większośc operacji wygląda następująco:przez pomyłke odcieliśmy zdrowa nogę ale na szczęście ta chora jeszcze jest na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, takie szpitale są wszędzie... moja mama leżała na takim oddziale w październiku

cyba żartujesz?w jakims większym i bogatszym mieście napweno nie.taki syf jest wyłącznie tam gdzie jest bieda.te szpitale tylko ładnie z zewnątrz wyglądają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nie żartuję. W stolicy w jednym szpitalu potrafią być diametralnie różne oddziały.

Kiedyś leżałam z mamą w jednym z nich. Ona w syfie, smrodzie, bez opieki i z karaluchami, a ja w VIP-owskim pokoju oddziału, którego remont sponsorował krajowy potentat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona w syfie, smrodzie, bez opieki i z karaluchami, a ja w VIP-owskim pokoju oddziału, którego remont sponsorował krajowy potentat.

jak to możliwe? :shock: to czysty przypadek?taki syp uniemożliwia leczenie,powoduje zakażenia,epidemie czyniąc ze szpitali wylęgarnie chorób jatrogennych

 

-- 10 sty 2013, 15:59 --

 

no i wogóle ta korupcja w szpitalach.zwykły człowiek za wręczenie/przyjęcie łapówy dostaje 10 lat pierdla.lekarze mają immunitet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×