Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Moja głupota przeszła dziś samą siebie. Nie policzyłem, ile mi zostało Betalocu i została jedna tabletka, czyli na dwa dni. To sobie mówię: "Zostawie na poniedziałek i wtorek, kiedy idę na uczelnię, a jak się gorzej poczuję w weekend, to wezmę propranolol." Wczoraj wieczorem wziąłem 20 i było fajnie, to samo rano po śniadaniu. A potem wziął mnie jakiś lęk i dowaliłem sobie jeszcze 20, po której wpadłem w panikę, bo poczułem nagłą senność, a ręce zaczęły mi trochę odmawiać posłuszeństwa. Ciśnienie - owszem spadło, tętno też - do 100, co w moim przypadku jest tętnem umiarkowanym, ale lęk pozostał. Nigdy nie brałem takiej dawki :/ Nie wiem, po co to zrobiłem, ale mam nadzieję, że nic mi się nie stanie, skoro minęły już z dwie-trzy godziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, to straszne, co piszesz... nie próbowałaś zwracać się do żadnych krewnych/znajomych/instytucji (wybacz - też nie znam problemu i może to, co piszę, jest nieadekwatne do sytuacji)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, nie wciskaj w siebie żarcia na siłę......staraj się często popijać. I najlepiej słodkie.

Nie ma sensu się napychać, jak potem całą energię się zużywa na powstrzymanie wymiotów. Przyjdą spokojniejsze chwile, to żołądek sam Cię poprosi o paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×