Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

 

nazywam się niewarto, super, że już po wszystkim i że dało się uratować jedynki, bardzo dzielna jesteś :D

a czy ta torbiel dawała u Ciebie wcześniej jakieś objawy?

ja mam obsesję na punkcie zębów, mimo, że zrobiłam niedawno przegląd i pantomogram to mam schizy, że może niewyraźnie wyszedł i nie wszystko jest widoczne :( a ciągle nękają mnie jakieś nerwobóle związane z zębami

 

omeeena, fantastyczne wieści :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nienormalna21, tak, wiem. Żeby rodzinie było dobrze, najpierw ja muszę stanąć na nogi.

Dziś córka wróciła ze szkoły i się rozpłakała.

Pytam, co się stało.

Nic.

Jak to nic, jak beczysz? Znów się nauczyciel czepia?

Nie.

Ktoś ci sprawił przykrość?

Nie.

Źle się czujesz?

Nie.

Wkurza cię widmo miesięcznej rehabilitacji?

Nie.

No to o co chodzi?

W szkole jest wszystko ok, ale jak mam wracać do domu, to się wkurzam i tracę nastrój.

 

Bardzo chcę dawnego życia, głównie dla Niej

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo chcę dawnego życia, głównie dla Niej

I będziesz je miała bo bardzo chcesz. Ja też barzdo chciałam z podobnych powodów co Ty. Udało sie jest już inaczej ba lepiej niż kiedyś, ja nawet nie chcę żeby było jak przed chorobą (bo nerwica była ciągle) ja chcę żeby było dobrze, zwyczajnie i robię wszytsko zeby tak było. Zaakceptowałm chorobę i teraz ja rządzę nie ona - tego samego Ci zyczę z całego serca.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chcę dawnego życia, głównie dla Niej

 

Dziś jest chyba taki dzień... Moja córka też dziś buczała. Kiedy w końcu udało mi się wydobyć z niej o co chodzi, powiedziała, że chciałaby, żebym robiła z nią więcej rzeczy i że chciałaby chodzić na basen ze mną... :/

 

Uświadomiłam sobie, że jest moją motywacją numer 1.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, super, że już po wszystkim i że dało się uratować jedynki, bardzo dzielna jesteś :D

a czy ta torbiel dawała u Ciebie wcześniej jakieś objawy?

ja mam obsesję na punkcie zębów, mimo, że zrobiłam niedawno przegląd i pantomogram to mam schizy, że może niewyraźnie wyszedł i nie wszystko jest widoczne :( a ciągle nękają mnie jakieś nerwobóle związane z zębami

Dzięki, Martynka33. Torbiel dawała tylko takie znaki, że od pół roku bolały mnie te jedynki i nagle zaczęły się ruszać i na zdjęciu okazało się, że zanikły kości pod zębami. Ale do czasu otworzenia tego miejsca nie było wiadomo, że to torbiel. Też mam obsesję na punkcie zębów, nosiłam aparat i podobno ta torbiel i zanik kości to powikłanie po aparacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jestem troche wypompowany. Wczoraj biegałem wieczorem jakies 40 minut i jeszcze drugie tyle ćwiczyłem w domu. Dzisiaj zarzuce coś lżejszego i chyba skupie się na jodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telepałam się w łóżku do 12. Ale w końcu się zwlokłam. Kąpiel, zmywanie, podlanie kwiatków (wchodzenie na parapet w tym stanie jednak odłożę na później) i komp. Kisiel, melisa, banan-fura żarcia jak na tę porę. Potem spróbuję wcisnąć zupę. Niestety ciągłe spięcie.

 

-- 08 lis 2012, 14:40 --

 

coma, trzymam kciuki

 

-- 08 lis 2012, 14:45 --

 

Bardzo chcę dawnego życia, głównie dla Niej

 

Dziś jest chyba taki dzień... Moja córka też dziś buczała. Kiedy w końcu udało mi się wydobyć z niej o co chodzi, powiedziała, że chciałaby, żebym robiła z nią więcej rzeczy i że chciałaby chodzić na basen ze mną... :/

 

Uświadomiłam sobie, że jest moją motywacją numer 1.... :/

 

Właśnie... Nie umarłyśmy, a nasze dzieci czują, że są same. Musimy to naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×