Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

zenon1989, fajnie czytać, że komuś jest lepiej :)

 

Zaliczyłam dziś już godzinną medytację (całkiem przyjemną), zakupy, obiad. Zaraz będzie ciekawa książka przy herbacie i relaksującej muzyce.

Kompletnie nie mam powodu, żeby być w takim dołku, w jakim niestety dziś jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na zakupkach kupiłem w reserved i buty na zime i płaszczyk ze zniżka w sumie tylko ponad 4 banki więc na tę jakoś bytki 100% skóra i gruby zimowy płaszcz nie lamentuję że tyle kasy poszło się je*()&(. Potem byłem w kinie na filmie pt. TED mega śmieszne - polecam wszystkim. Zaraz ubieram się i lece na bazarek bo chcę zrobić dla swojej Luby zupkę warzywną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jaki, czasem mam radość. A po chwili myślę, czy to nie aby złudzenie z tą radością. Może tak bardzo chcę byś szczęśliwy, że sobie wmawiam że jest ok. :?

 

a może odwrotnie, wmawiasz sobie, że jesteś nieszczęśliwy?

 

mnie się czasami wydaje, że za bardzo uległam takim smutnym myślom, zamiast starać się wziąć w garść, tkwiłam w smutku, poddałam się.

No i nabawiłam się nerwicy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień leniucha. Wyleguję się w wyrku, oglądam co popadnie i dłubię na drutach :smile: Jakby mi ktoś jescze zrobił dobrej herbaty i podrzucił jakiegoś słodycza byłaby pełnia szczęścia :P

 

Odkupuję grzechy ;)

default.jpeg.375fcb1e611bd92c87e2e19e69a220d5.jpeg

b.jpeg.c6dc5265155a4f1b2a8f69dbf3891f86.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×