Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

schlafen zusammen
że niby propozycja taka? :shock::lol:

Nie rozumiałem kontekstu. Z tego całego bełkotu wychwyciłem jedynie "schlafen zusammen" powtarzane wielokrotnie i też wtedy nie wiedziałem co to znaczy.

 

Ja potrafię porozumieć się po polsku, rosyjsku, angielsku, włosku i bahasa indonesia. Jakieś podstawowe zwroty francuskie, hiszpańskie, koreańskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej:)) u mnie okej,biegam do pracy bo ilez mozna na tym chorobowym siedziec-2 tygodnie wystarczy w zupelnosci.Ogolnie siè czujè dobrze i nich tak juz zostanie!! :D

Zaglàdalam do innych tematow chcialam cos poczytac,jednakze krwawe avatary niektorych uzytkownikow,skutecznie zmuszajà mnie do odwrotu....az rzygac siè chcè!! gdzie nie spojrzè,to krew. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich kobiet (albo i dziewczyn), bo jakby nie patrzeć jest już 8 marca :mrgreen:

 

A ktoś wredny kiedyś powiedział:

Obchodzimy ku chwale ojczyzny

jeden dzień kobiety, cały rok mężczyzny

 

Ja tego poglądu nie podzielam. Smutny byłby świat, bez Was - kobiety, dziewczyny... Trzeba o Was pamiętać każdego dnia, szanować, kochać, naprawiać wszystko co popusjecie, wymieniać Wam przepalone żarówki.

 

SadSlav, :oops::oops::oops::oops: jako pierwsza kobieta w tym gronie bardzo dziekuje.

To na Twoje ręce dla wszystkich kobiet z tego forum składam te tradycyjne 8-marcowe tulipany.

tulipany.thumb.jpg.32397ff85cbf963c1e6c38f0866bb95a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×