Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie mój dzień wyglądał tak, że byłym w szpitalu zęba usuwać. Gorzej niż ostatnio z ósemką. Jeszcze mnie chyba do porządku nie znieczulili, jęczałam tam i rzucałam się na tym fotelu ;) Oczywiście pod kroplówką, jakieś leki, teraz jestem zamulona a koleżanka, która ze mną była mówiła jak wyszłam, że bełkoczę :P Dusic się zaczęłam już jak pielęgniarka mi robiła masakre na ręce bo znów nie szło wenflonu założyć, najpierw na łokciu potem na dłoni- żyły się "chowały", krew leciała, myślałam że tam zejdę. Teraz się boję wyciągnąc wacika z buzi. A w nocy miałam takie schizy jakieś jak nigdy! Śniło mi się chyba to forum, nie wiem dokładnie, ale jakieś straszne rzeczy na nim, obudziłam się taka przestraszona..potem taki atak lęku, ale takiego innego niż zwykle -miałam wrażenie że umrę albo trafie do szpitala psychiatrycznego-tak dziwnie mi było, jakbym wariowała całkiem..jeszcze mi się ten zabieg z zębem przypomniał. A wczoraj takie mi dziwne to było, że wieczór się zbliżał, a ja w ogóle sie nie denerwowałam tym zabiegiem. Widać była to cisza przed burzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pouczyć się niemieckiego :D

Niemiecki jest ble. Mnie zawsze przypominał szczekanie psa. I choć wielokrotnie przejeżdżałem przez Niemcy stopem to nic nie przyswoiłem. Wiem tylko, że fater lał muter. Taki łoter był ten fater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Języków trzeba się uczyć, choćby podstaw. Kiedyś jakaś Niemra mnie wiozła i powtarzała w kółko schlafen zusammen, a ja, jełopa, nie wiedziałem o co jej chodzi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schlafen zusammen
że niby propozycja taka? :shock::lol:

Trzema obcymi to tak przynajmniej chciałabym operować, ale to marzenie ściętej głowy :mrgreen:

 

-- 07 mar 2012, 16:11 --

 

slow motion, ej no, tu się nie zgodzę, znam jeszcze jakieś tam niemieckie piękno 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×