Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć robaczki! :) mnie też czeka przemeblowanie. Niestety nie ma to związku z nowymi meblami. Przestawianie starych gratów - tylko.

Opuszczam Was na razie - pewnie długo nie wytrzymam. przy moim nastroju teraz przydałby mi się topik jaki widziałam na jednym forum kiedyś "Jęczarnia - miejsce dla zmarnowanych".

Idę po nowe okularki. Gorące pozdrowiam Was dziewczyny i Ciebie Rodzynku :) z mojej zimnej okolicy. Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh - nie jesteś sama. tez jakoś mi sie ciężko pozbierać. Od rana nachodzą mnie myśli typu: nikt mnie nie lubi, jestem beznadziejna, niepotrzebna i takie tam. uciekam już stąd za chwilke, bo już zaczynam myśleć że i tu jestem "persona non grata" Matko, co za dzień. Zawsze jak tak bardzo wieje mam taki nastrój. Nie znoszę wichur. trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Różyczko za wsparcie. Było mi potrzebne. Co ja bym bez Was zrobiła??

ten poniedziałek nie okazał się taki zły. Mam wreszcie mały sukces na koncie. Poszłam do lekarza i nie umierałam ze strachu i nawet się "usmiechłam" a rozgadałam się że hej. Bez jąkania i telepiących sie rąk. Nawet nie wiedziałam że tak umiem. Zaczynam się siebie bać - ja nie znam siebie takiej. Zawsze chciałam taka być, ale nie mogłam - nie wiem czemu. Oczywiście nie poszłam sama. Ale to i tak sukces. Pozdrawiam Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam milutkie panie

Co się dzieje że niektóre z Was mają doła--główki do góry

Poniedziałek minął i mamy resztę pięknego tygodnia ,musimy tego chcieć :D Niedługo święta jak będziemy grzeczni to nam gwiazdorek i prezencik przyniesie-najlepiej żeby przyniósł nam uśmiech i zdrowiena nowy rok :D

Przemeblowanie w domku to ciężka ale i fajna praca ja narazie w tym roku nic nie przemeblowuje :(

Uśmiech na jutro od Kecajka :D:D:D Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj przeprowadziłam z lekarzem(bardzo przystojnym swoją drogą) rozmowę ktora bardzo mi pomogla.To niesamowite ile może dac taka jedna rozmowa.Calą noc przespalam a dziś czuję się znakomicie, nie miałam żadnego ataku ani napadu lęku,nawet na matematyce :D Teraz przez caly czas slysze słowa lekarze..rozbrzmiewają w mojej duszy i odganiają lęki.Jestem po prostu szczęśliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz fajnie. Cieszę się że ktos się tak czuje. Dobrze że znalazłaś takiego doktorka :). Pozdrawiam

Kecaj - widzę że to był twój setny post. Fanfaryyyyy!!! i avatarek wesoły.

Miłego wieczorku!!

 

[ Dodano: Pon Gru 04, 2006 7:16 pm ]

a taki miałam humorek - a teraz się "zagotowałam". o matko - jaki człowiek czasem głupi. mówię oczywiście o sobie. Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceść magdalena559 i maiev

A nawet nie zauważyłem że to 100

Fajnie że rozmowa pomogła z doktorkiem ile to może zrobić dobry lekarz i dobra pacjentka :D Cieszę się z toba z sukcesu :lol:

 

Jak tam Maiev : uśmiech na twarzy jak to miło widzieć :D

Jest dobrze bez względu czy nam coś wyjdzie czy też nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jestem pierwsza?

Czytaliście "rozmyślania Malcolma" w Ludzie z Forum? Bosze, mało się nie posikałam. Tak mi się humor poprawił, że hej. Cały czas siedzę i się śmieję.

Chciałam się pochwalić, że mam już rogówkę. Wieeeeeeeelka że ojojoj. Ryczałam wczoraj ze śmiechu bo nie chciała przejść przez drzwi. Mąż z kumplem kręcili nią przez pół godziny. Sapali, klęli, pocili się a ona nic. W końcu rozkręcili kolumbrynę i jakoś wlazła. Ale miałam ubaw.

 

Życzę Wam wszystkim, żebyście też szukali sobie okazji do śmiechu. I żebyście śmiali się jak najczęściej.

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale się ubawiłam. Dobra jesteś, chłopaki się męczyli z meblem a Ty sie uśmiałaś. Niezłe. najważniejsze że wlazła. Mój szwagier musiał szafę oknem wnosić, bo nie zmierzył i okazało się że przez drzwi to nie da rady. Przydałby mi się też taki powód do śmiechu. Może się jakiś znajdzie. Własnie piję sobie kawkę. Pozdrawiam Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Ładnie to z biednych mężczyzn się śmiać,my tu sapiemy ledwie co dychamy a żonki Ha Ha Ha :D

Ale wybaczamy to bo zrobimy dla was wszystko byle byście były zdrowe i wesołe :D

No to Lusi gratuluje nowego nabytku teraz trzeba jeszcze sprawdzić czy nie piszczy :D:D:D

Maiev narobiłaś mi apetytu na kawusie i też sobie zrobiłem :D

 

U mnie teraz to chyba jesień deszcz pada a śniegu nie widać a święta zapasem i na 14 do pracy ale jutro wolne - urlopik

Myśle że nie będzie to zły dzień tego wam też życze :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :P

Nie napiszę nic szczególnego ,bo jak zwykle nic się nie dzieje,postaram się bynajmniej nie popsuc humorków ;)

 

Czytaliście "rozmyślania Malcolma" w Ludzie z Forum?

Ooo,Lusi oczywiście-hehe,moderator Nam się rozmarzył ;)

Chociaż niepowiem,czyta się fajnie....zaraz tam lecę..hehe :oops:

 

No to sie rozpisałam....

Dowidzenia... :smile: ,miłego dnia życzę Państwu ;)

Ja czekam na Mikołaja.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że dziewczyny już powstawały zaczął się ruch na forum i fajnie można pogadać i sobie humorek polepszyć.A jak tam wczorajszy dzionek Lusi oberwała się ze śmiechu a ja tak myśle co śmiesznego i dziwnego mnie spotkało ale mimo wszystko dzionek był OK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko jak dziś pogoda wstrętna - brr.

Gusiu - ja też czekam na Mikołaja - ale jakoś nigdy nie przychodzi. Zapomniał o mnie - chyba za stara jestem albo...mógłby chociaż rózgę przynieść.

Pokłóciłam się z mężem i wcale mi nie przykro. Niech się zastanowi nad soba odrobinę. Jestem zła kobieta hehehe!!! Pewnie tu zajrzy i mi wypomni co ja wypisuję. A niech wie!

Pozdrawiam Was. Pewnie jeszcze tu zajrzę, bo jakoś mnie tu ciągnie. Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie:)dziś sopadła mnie handra.,nie mam motywacji,sily i checi do niczego,ake juz wczesniej umowilam sie na zakupy z mamą===>do supermarktu!!!masakra...to bedzie moj pierwszy raz odkad dopadlo mnie to swinstwo...nie wiem co robic...jechac czy zostac?doradzcie! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×