Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani czy ktoś z was ma jakis sposob na jazde autobusem i stanie w korku??? Kurcze dla mnie to dramat! Codziennie jade godzine autobusem z jednego konca misata na drugi i codziennie mam atak! tzn. od ponad miesiaca , bo przedtem przez pare miesiecy mialam na chwilke takie łagodne lęki! A teraz zaczyna sie to co w ubieglym roku! Juz nie mam siły wysiadam z tego autobusu poprostu zmeczona! a siedzac przeciez powinnam nawet odpoczywac!

Prosze pomózcie , bo jutro znów kolejna jazda! moja linia 159! :((

 

[ Dodano: Sro Gru 20, 2006 12:11 am ]

Lusi już sama nie wiem ,pogubiłam się ... może jestem poprostu zła i nerwica jest moją karą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nieznam sposobu :cry: dla mnie masakra jest jazda tramwajem :cry:

ostatnio co wieczór miewam ataki,choc sie niepoddaje,biore zwykłe ziołowe leki na uspokojenie i staram sie moje mysli skierowac na inny tor ;)

dzis rano twz musiałam wziasc tabletke na uspokojenie ,boje sie ze to nigdy nieminie :cry:

jutro mam wizyte u psychologa ,moze mi pomoze :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jestem poprostu zła i nerwica jest moją karą

o nie nie, tak to nie można myśleć. Na pewno nie jesteś zła. Trzymaj się.

Dziewczyny, ale Wy jesteście odważne. Ja też się staram. Wychodzę jak najwięcej do ludzi - chociaż zbytnio nie mam do kogo - żeby przestać się ich tak obawiać. Przecież nie gryzą. Następnym razem pojadę do doktorka pociągiem i sama. Chyba już rok nie jechałam pociągiem. Jakoś to będzie.

Teraz jestem zaganiana, zajęta i ...pogubiłam się. fajnie że mam tyle pracy bo nie mam czasu na myslenie, ale z drugiej strony zrobiłam się strasznie nadpobudliwa, wszystko robie nerwowo, dużo gadam, trzęsą mi sie łapy. A mnóstwo pracy jeszcze przede mną.

Trzymajcie kciuki za mnie, żebym nie powiedziała za dużo przed świętami bo znowu w domu będzie "jatka". Moja siostrunia kochana ma tyle wolnego że pewnie znowu będzie...lepiej nie mówić. może się do teściowej wyprowadzę?? pozdrawiam Was!!

 

[ Dodano: Sro Gru 20, 2006 1:00 pm ]

A wie ktoś gdzie jest nasz Rodzynek -Kecaj??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie opisze wam moj dzień od początku do końca zobaczycie jak wygląda żecie człowieka z nerwicą. A więc wstaje rano z myślą żeby nie jeść śniedania albo nie iść do szkoły poniważ mi nie dobrze. Kiedy sie przełamie i zjem ide do szkoły w szkole higienistka zna minie chba na pamieć od początku roku bylam u niej chyba 20 razy :D . Zna mnie tylko dlatego bo co chwile chodze do niej z jednym zdanie "PROSZĘ PANIĄ ŹLE SIĘ CZUJE". Po szkole wracam do domu i znowu problem z obiadem jak jem czuje że zaraz zwróce prosto na tależ :x . Potem nauka wredy zapominam o wszystkim i nc mnie nie boli. Po nauce internet wtedy też nie myśle o niczym. No i wieczorem spanie !! Przed spaniem powtarzam chyba 100 razy że nic mi nie ędzie że nie zwymiotuje. Prawie co 3 noc nie śpie bo budze się w nocy z myślą o wymiotach. :cry: no to ja dzień opisałam a teraz wy !![/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wsparcie:) :*

Wiecie dzis wracałam autobusami 2 godziny.. :( Jeszcze tak potwornie zmarzłam ale i tak najgorsze sa lęki :(

Maiev niemartw sie ja też nie mam na nic czasu od rana do wieczora siedze na uczelni i nawet nie mam czasu na obiadek :( Ale to fakt jak nie mamy nic do roboty to myślimy i się nakręcamy a wtedy to juz nic sie nie chce!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co! Ciesze się że się przestałam nad sobą rozczulac i tak się bać wszystkiego, chociaż to nie chodzi tylko o rozczulanie. Właśnie wróciłąm z zakupów - sama poszłam i nikt mnie nie zjadł. Było ok. Tak mi sie spodobało że jeszcze raz bym poszła. Ludzie byli mili i nawet ja się nie bałam mówić. Do niedawna to po gume do żucia sama nie wyszłam, a w sklepie to "dzień dobry" mówiłam tak cicho że nikt nie słyszał. Lusi - miałaś rację, kopniak na zapęd czasem bardzo pomaga. Zmotywowałyście mnie dziewczyny.

Proszki też pomagają- nie wierzyłam że coś da że będę je łykać. I to forum - chyba najbardziej, bo odważam się wypowiadać. I w życiu tez od razu łatwiej. Ależ mam dziś dobry humor- czyżby świąteczny nastrój?? Wam też życzę świetnych humorków i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowa , zobaczylam taki temacik wiec sie wpisuje , co u mnie ?hmm 7-13 praca , harowka , 13 10 do 13 30 obiad jadlam , babcia przygotowala :) a potem internet i czytanie forum ,niedawbo znalazlam je i nadrabiam w czytaniu b byc na biezaco :) wczoraj przeczytalam tu , ze dobrze jest napisac rozklad dnia , napisalam ze musze dzis posprzatac na biuku bo mam taki bajzel ze nic nie widac, jednak jeszcze tego nie zrobilam.. nie moge sie zmusic , juto napisze czy mi sie udalo posprzatac czy nie , to zwykle lenistwo czy choroba ? teraz pije kawe i mysle sobie ze jeszcze ok 30 min tu posiedze , poczytam a potem posprzatam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieczę się maiev, że udały Ci się zakupki. Jeszcze trochę a do sklepów będziesz wchodzić uśmiechnięta i z podniesioną głową. Ja uwielbiam łazić po sklepach, choć miałam kiedyś atak w jednym. Ale nie przeraziło mnie to.

Edwinko - cześć!

Najgorzej jest wtedy, gdy się nic nie chce - dobrze Cię rozumiem. Ale jak już posprzątasz, to będziesz z siebie dumna.

 

Pozdrawiam, zaraz lecę do domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edwinka :)

Ojjj ja dzis nawet miałam nie najgorszy dzien bo jechalam autobusem całkiem spokojnie :)

Ale teraz wrociłam od kolezanki i jakis głupek zastawil mi samochód na parkingu i przez 20 minut usiłowalam wyjechac po czym jacys dobrzy ludzie mnie wypchneli :) W sumie mogłam na policje zadzwonic bo koles se stanąl na zakazie postoju i zatrzymywania sie!!!:) byłby ubaw ale nie jestem taka chamska :)

 

Gusia ja to lubie w wyrku leżec ,pic coldrexa i żeby sie jeszcze ktos mna opiekował - NIEBO :))) poprostu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to okropne, gusiu, że choróbsko dopadło Cię na święta. Ale tak bywa.

 

Ja mam dzisiaj iść na imprezę (dyskotekę!!!!!). Mąż umówił się z kumplem na piwo ale żona kumpla nie chce go puścić samego więc idziemy wszyscy. A tak mi się nie chce. Narzekałam, że nigdzie nie wychodzę, a teraz kiedy mam iść to nie mam ochoty. Ale cóż, pójdę. Wypiję ze dwa piwka i pójdziemy do domu.

 

Jezu, mam tyle roboty. Wszystkie potrawy są jeszcze w postaci kartek ze składnikami, które trzeba kupić. Nie mam prezentów. A sprzątać nie będę. Dobrze, że chociaż choinkę mąż wczoraj ubrał.

Ale dam radę. Będę siedziała w kuchni całą noc, ale zdążę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Lusi,no fajny dzionek Ci się szykuje.Nie narzekaj.Ja Ci powiem tak:Zawsze jak sie nie chce to jest super :P Zobaczysz ,tak będzie.

Robota nie zając jak to mówią,kurcze ja też mam narazie pomysły tylko w głowie a gotowania...ech...szkoda gadac.Gdyby jeszcze nie było tego choróbska to miałabym więcej chęci ,ale czuję sie paskudnie ,nie spałam pół nocy i sama nie wiem jak to bedzie.No jakoś musi,bo po Wigilli zaprosiłam sobie gości i na stół coś trzeba połozyc ;)

Naszczęście juz posprzatane,choinka też już stoi ubrana więc teraz tylko do kuchni i "tańczyc"z garami...hehe.Damy rade Lusi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusi nie denerwuj się tak przez głupie zdjęcia. Ale dobrze że się wykrzyczałaś. mnie tam zawsze pomaga.

A ja dzisiaj cały dzień latam i...nic nie zrobiłam a niby cały czas coś robię. hmmm

Zapakowałam już dzieciakom prezenty, jeszcze tylko musze zrobić nieszczęsne stroiki na cmentarz. Jakoś się nie moge zebrać No i jutro cały dzień przy garach. Teraz kombinuję jeszcze jak uchronić choinkę przed kotem. Pierwszy raz coś takiego zobaczy - może być ciekawie.

 

Nie wiem czy zdążę złożyć wszystkim indywidualnie życzenia, bo szykuje mi sie format dysku. Na razie tutaj.

Aniołki kochane (i diabołki tez jak są, ale nie zauważyłam) - życzę Wam wszystkiego najlepszego, samych miłych chwil, żadnych niestrawności z przejedzenia :), świetnych humorków i wszystkiego czego sobie życzycie. No i duuużo zdrówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OJJ a jadzis od rana robie tipsy :( ,mama sie wkurza ze nic nie robie a dopiero od klijentek wrocilam :(( Kazdy ma do mnie pretensje:( A ja nawet nie zdązyłam isc na zakupy ....a potrzebuje kupic pare rzeczy ,naszczescie tesco jest 24h na dobe wiec moze jeszcze pojade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wam , to znowu ja :) no udalo mi sie posprzATAC , zrobilam nawet wiecej ,ale dzis i taqk dalej czuje sie okropnie ,chyba nielubie swiat , doluja mnie ,jak ide do pracy to przynajmniej jestem oderwana od tych 4 scian w domu.. a tu tyle wolnego , jak ja to wytrzymam to nie wiem , wczoraj walczylam z nerwami , babcia mnie tak wkurzala ze nie wiem . ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny nastrój - a ja się wkurzam. Kto mnie wkurza - oczywiście zawsze ta sama osoba. Mam ochote ja kpnać. Nie wiem w co ręce włożyć, tyle roboty w domu a ona - pojechała sobie gdzieś ze swoim menem. nikt nie wie po co i na co i kiedy wróci ale nie ma nawet kiedy jej powiedzieć. I tak od paru dni. A do żarcia pierwsza. Jak zwykle obie z mamą zrobimy wszystko. a ona na gotowe. Sorki że marudzę, ale taka wkurzona jestem. Wracam do garów -nikt za mnie tego nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×