Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wam!!

Dzień jest leniwy, smutny, pochmurny. bez sukcesów i na szczęście bez porażek. Wczorajszy wieczór okazał się inny niż to było zaplanowane. Z wyjścia do knajpy nic nie wyszło i ...poszłam do znajomego i wychlaliśmy trochę piwka i gadaliśmy głupoty. A tak się nastawiłąm na to spotkanie z kumpelką. Ale nic. Zgadałyśmy się na inny dzień. Pozdrawiam. Ziewam jak smok. :)

tez bym sobie w Sims-y pograła, ale nie mam miejsca na dysku. :(

nie martw się monietta - ja też na razie sama nie wychodzę, tylko z mężem, ale idzie coraz lepiej. tobie też bedzie łatwiej z czasem :)

karina2215 - bardzo jesteś dzielna. tak trzymaj. Jak to przeczytałam to i mi lepiej. :P

Papa [/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maiev no wlasnie,to troche meczace juz sie staje....kazdemu truje dupsko aby gdzies ze mna jechal..hmmm..ale damy rade mam nadzieje....moj dzien tez dzis leniwy i smutny a nam nerwikom to nie sprzyja...lece spać(ale te simsy wciągają;)DOBRANOC:*

 

[ Dodano: Pon Gru 11, 2006 8:39 am ]

dziś 1 dzień terapi-trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monietta ja trzymam :)

Cholerka jak się zaczął ten dzień. Niech go gęś kopnie - jak umie :).

Od samego rana niemiłe niespodzianki.

Włamali nam się na samochodu - zamek do wymiany i niewiadomo co jeszcze, policja, załatwianie itp. Kurde, do takiego starego lumpa. mam nadzieję że da się nim jeździć. Wściekła jestem. Aż się boję dalszego ciągu tego dnia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osz maiev ale pech. Nikt nie lubi jak mu się do autka włamują.

 

Bardzo się cieszę, że wyłazicie z domu. Bo naprawdę warto. Jeszcze troszkę a będziecie sami śmigać.

Tak sobie wczoraj myślałam, że powinien być jakiś "ratunkowy telefon dla nerwicowców". Wychodzisz gdzieś i jak dopada cię atak paniki to dzwonisz. A jakaś bratnia dusza uspokaja cię ciepłym głosem. Fajnie by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien być jakiś "ratunkowy telefon dla nerwicowców".

Właśnie tak - że też w naszym pięknym kraju nikt o tym nie pomyslał. I tak bym nie zadzwoniła bo prawie nie uzywam telefonu. Nie znoszę rozmów tel. Chyba musze się przekonac do tego wynalazku. Zacznę trenować dzwoniąc na wszelkie infolinie. :)

Jakoś przeżyję ten samochód, wściekanie sie nic nie da. Pozdrawiam Was!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja..zaczelam dzien od bolu brzuszka..[norma]..a potem od cudownej rozmowy z menem moim..skad sie wziely moje leki.. :roll: jak mi bylo cudownie powsciekac sie na moja matke..wyskarzyc sie...powiedziec prawde ze szczegolami ,ktore zawsze zatajalam w obawie o jej opinie :oops: sluchal..sluchal...poryczal sie prawie i spoznil do pracy..kocham go :!: a..jeszce mnie wyprzytulal i powiedzial,ze ma szczescie ,ze mnie spotkal...bo nikogo by tak nie pokochal jak mnie :lol: A teraz znow swieci slonce prosto w oczki...jest mi cieplo..i czuje sie dobrze...buziaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani w ten deszczowy dzień.

 

Kukubara - jak to dobrze mieć kogoś kto wysłucha, pocieszy, przytuli. To wspaniale, że Twój facet jest taki.

 

Jutro idę na rozmowę z sprawie pracy. Już teraz się denerwuję. Ale nic więcej na ten temat nie napiszę. CICHOOOO SZAAAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj ja mam dzis straszny dzień:( Problemy na studiach ,masakra na tej uczelni samowolka ,wogole nas studentów nieszanuja!!!

Jeszcze jestem tak strasznie chora :((( Nie poszłam na wieczorne zajecia bo nie dalam rady sie z łózka podniesc a jutro znów zajęcia tyle tego ...:( jestem padnięta..

Jeszcze mam dziś taki niespokojnydzień jakbym czekała na atak :(((

 

Pozdrawam wszystkich :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusi spokojnie..a pomalowane paznokcie sa cool ;)

 

[ Dodano: Sro Gru 13, 2006 11:16 am ]

Moj dzisiejszy dzien...znowu sobie z rana pojechalam autobusem....{bravo dla mnie} ;) zadnych lekow...znowu normalnie ,cieszy mnie to.Teraz pije slaba kawke :D bo pakuje graty do kartonow...ostatni dzien w tym miejscu...troszke zal bo juz sie przyzwyczailam :? kolejna zmiana...brrrrr...ale przypominam sobie ,ze to tez kolejny krok do celu... ;) no..to tak bede wpadac i wypadac..dzis :D a jak skoncze to tez sobie pomaluje pazurki....ale na krotko bo niedlugo zabieram sie do robienia prezentow...z gliny...hahah...wiec ja tylko na moment moge pozwolic sobie na piekne pazurki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×