Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

emi 1402, on ma 3 lata ale ma głęboki autyzm wiec jest problem bo on nie mówi,więc nie powie co mu jest,co mu dolega. Wszystkiego muszę sie sama domyślac. On noska nawet nie potrafi wysmarkać

kochanie bedzie wszystko dobrze trzymaj sie wiem ze teraz ci ciężko ale musisz to przetrwac

 

-- 20 lut 2013, 19:31 --

 

podziwiam cie jesteś i tak bardzo dzielna :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emi 1402, on ma 3 lata ale ma głęboki autyzm wiec jest problem bo on nie mówi,więc nie powie co mu jest,co mu dolega. Wszystkiego muszę sie sama domyślac. On noska nawet nie potrafi wysmarkać

kochanie bedzie wszystko dobrze trzymaj sie wiem ze teraz ci ciężko ale musisz to przetrwac

 

-- 20 lut 2013, 19:31 --

 

podziwiam cie jesteś i tak bardzo dzielna :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po wizycie :)

Okazało się że to krwiak tylko :) powinien zejść. Do tego zrobiła mi przegląd pieprzyków i mimo że jeden jest wielki to nic niepokojącego w nich nie ma. Szkoda że znowu nerwica mną zawładnęła ale jest dużooo lepiej niż kiedyś bo kiedyś dostałbym pewnie z 3 ataki, do tego wpadłbym w jakąś paranoje :) :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po wizycie :)

Okazało się że to krwiak tylko :) powinien zejść. Do tego zrobiła mi przegląd pieprzyków i mimo że jeden jest wielki to nic niepokojącego w nich nie ma. Szkoda że znowu nerwica mną zawładnęła ale jest dużooo lepiej niż kiedyś bo kiedyś dostałbym pewnie z 3 ataki, do tego wpadłbym w jakąś paranoje :) :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma ze jednak serduszko chore jest czytałam o tej tachyarytmi jest tez napisane ze powoduje ja stres emocjonalny ciekawe czy na lekach depresyjnych lękowych to przejdzie czy to wynik tego czy czegos innego ze chore jest :(leczy sie tez blokerami co iore ale czy to pomaga to nie wiem moze lęki mi to potęguja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma ze jednak serduszko chore jest czytałam o tej tachyarytmi jest tez napisane ze powoduje ja stres emocjonalny ciekawe czy na lekach depresyjnych lękowych to przejdzie czy to wynik tego czy czegos innego ze chore jest :(leczy sie tez blokerami co iore ale czy to pomaga to nie wiem moze lęki mi to potęguja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86,przypuszczam ze jest wszystko dobrze a to wszystko co odczuwasw to na tle nerwowym. Im więcej tym się będzesz martwić tym gorzej. Ale taki urok tej naszej choroby. Jakg ja sobie coś wkręcę to nawet jak czarno na bialym mam ze jest ok to i tak sie zadręczam. Synek ma tylko gardło chore a ja i takg sie zastanawiam czy aby lekarz go dobrze osłuchal i czy nie jest mu cos poważ iejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86,przypuszczam ze jest wszystko dobrze a to wszystko co odczuwasw to na tle nerwowym. Im więcej tym się będzesz martwić tym gorzej. Ale taki urok tej naszej choroby. Jakg ja sobie coś wkręcę to nawet jak czarno na bialym mam ze jest ok to i tak sie zadręczam. Synek ma tylko gardło chore a ja i takg sie zastanawiam czy aby lekarz go dobrze osłuchal i czy nie jest mu cos poważ iejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola podejrzewam ale nie potrafie przestac myslec :( tak unikam tych leków boje sie poprostu czy to prawdziwa arytmia czy tak jak napisane tachyarytmia. Wiem ze Was mecze ale naprawde takiego strachu to nie mialam bo wczesniej nerwica była od innej strony jelit potem przerwa przy lekach i powrot od listopada od strony serca :( wogole wezme ten xanax i on tylko uspokoi ale czemu objawy nie mijaja do konca czy to normalne?

 

fatuma podejrzewam ze gdybym miala dziecko to samo by przezywała ale lekarz napewno wie co robi i synkowi pomoze lekartwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×