Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość chwiejna emocjonalnie (typ BORDERLINE)


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

Mi było i tak ciężko znaleźć po opiniach, bo każdy co innego pisze, a rzadko powtarzało się jakieś nazwisko T wiele razy, ale szukaj, na pewno da się kogoś znaleźć. Zaczęłabym od sprawdzenia wszystkich przychodni czy też prywatnych gabinetów, jeśli kogoś na to stać, w swoim mieście.

Wiem, że to męczące mówić każdemu T od początku swoją historię, jeśli poprzedni okaże się kiepski, ale jak wszystko wymaga to też wysiłku i cierpliwości. Ja znalazłam prywatnie bo od razu wywaliło mi stronę z moim T, który pisze książki, udziela się w mediach więc wiedziałam, że to nie konował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stanie jak z dnia na dzień odstawię leki? (Pernazyne, Escitil, Trittico)

Pier dole te prochy, zabrały mi wszystkie emocje, przez nie mi się tylko pogorszyło. Od dzisiaj nie biorę nic

Weź nie wariuj! Bynajmniej nie odstawiaj wszystko od razu i naraz.Zjazd będziesz miała potworny a powrócone emocje Ci w tym raczej nie pomogą.

Z drugiej strony,Boże,ile ja bym dała by niczego nie czuć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

getmeoutofhere, ciężko powiedzieć, wczoraj doszłam do wniosku że ich nie czuje gdy spotkało mnie coś bardzo bolesnego a ja nawet nie potrafiłam płakać, totalna znieczulica, coś okropnego, czuje sie jak robot

 

trudno, jak się chu jowo poczuje to nic mi nie bedzie , nie pierwszy i nie ostatni raz, przeżyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

getmeoutofhere, ciężko powiedzieć, wczoraj doszłam do wniosku że ich nie czuje gdy spotkało mnie coś bardzo bolesnego a ja nawet nie potrafiłam płakać, totalna znieczulica, coś okropnego, czuje sie jak robot

 

trudno, jak się chu jowo poczuje to nic mi nie bedzie , nie pierwszy i nie ostatni raz, przeżyje

Co Cię spotkało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

getmeoutofhere, ciężko powiedzieć, wczoraj doszłam do wniosku że ich nie czuje gdy spotkało mnie coś bardzo bolesnego a ja nawet nie potrafiłam płakać, totalna znieczulica, coś okropnego, czuje sie jak robot

 

trudno, jak się chu jowo poczuje to nic mi nie bedzie , nie pierwszy i nie ostatni raz, przeżyje

Co Cię spotkało?

 

zostałam odrzucona przez kogoś na kim bardzo mi zależało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, widzę siebie w tym opisie. Zawsze miałam jakieś problemy i nigdzie nie czułam się dobrze. Potem znalazłam dobrą pracę na stanowisku managera i ją rzuciłam po paru latach kiedy zaczęły się też moje ataki, potem zaczęłam schodzić coraz niżej aż w końcu nie potrafię iść do żadnej. Nauka też całe życie potwornie szła.

 

Florka, przykro mi... jeśli Ciebie to pocieszy to ja 2 dni temu zostałam odrzucona, ale ciesze się, że mam te leki, bo inaczej byłoby źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, widzę siebie w tym opisie. Zawsze miałam jakieś problemy i nigdzie nie czułam się dobrze. Potem znalazłam dobrą pracę na stanowisku managera i ją rzuciłam po paru latach kiedy zaczęły się też moje ataki, potem zaczęłam schodzić coraz niżej aż w końcu nie potrafię iść do żadnej. Nauka też całe życie potwornie szła.

 

Florka, przykro mi... jeśli Ciebie to pocieszy to ja 2 dni temu zostałam odrzucona, ale ciesze się, że mam te leki, bo inaczej byłoby źle

 

współczuje , nie pociesza mnie to.

 

a ja nie wezmę żadnych proszków, chce poczuć emocje i ból związany z sytuacją, chce poczuć się jak człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×