Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc Wam Wszystkim


nikla

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

 

Dokładnie, każdy ma chyba przez pewien czas okres, w którym myśli, że tylko on sam/a cierpi na tę paskudną nerwicę, ale później wszystko się zmienia i wyjaśnia, trzeba na to po prostu więcej czasu aby to zrozumieć.

 

Sam jestem nowy na forum, ale chyba mnie nie zlinczują jak napiszę Witaj na forum :!::smile:

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne. Nikt kto nie choruje na to samo lub nawet nie ma zielonego pojęcia czym jest nerwica, nie będzie w stanie w pełni lub wogóle zrozumieć..kilka lat temu, gdy jeszcze sam nie wiedziałem co się ze mną dzieje, i czemu myje ręce ( czynność która powinna zajmować kilkanaście sekund) po 15-20 minut to wszyscy w domu, cała rodzican krzyczała na mnie żebym w końcu zakręcił kran i przestał lać te wodę na marne..i tak było długo zanim nie stwierdzono u mnie nerwicy, i to silnej. Miałem stany tak ciężkie, że kilkakrotnie nie byłem w stanie nad sobą panować, ale to już inna historia, te stany były nie bez powodu. Nieważne.

 

Ale nie powinnaś ukrywać swoich lęków przed rodziną. Oczywiste jest, że człowiek wystarczająco silny, z wielką siłą woli jest w stanie poradzić sobie z pewnymi problemami, ale na dłuższą metę, jeśli męczy cię coś poważniejszego, to powinnaś skorzystać z pomocy osób, które się na tym znają. Tylko oni cię będą w stanie zrozumiec choć trochę. Zastanów się nad tym..zanim będzie za póćno. Powodzenia.

 

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 5:38 pm ]

cała rodzican krzyczała na mnie żebym w końcu zakręcił kran i przestał lać te wodę na marne

 

 

Eh, niecierpie literówek. "rodzican" - Mam na myśli oczywiście "rodzina". :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×