Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Zielona Góra]


frontiero

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Trafiam do was bo wydaje mi sie, ze mam nerwice, w kierunku hipochondrii. Chcialbym zacząć z nią walczyc ale nie wiem jak, od czego zacząć, do kogo w zg pojsc. Rodzinny poradzil mi psychiatrę, wzbranialem sie ale chyba juz czas. Ktoś poleci i wskaże drogę? Mam 28 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EvilAngel22, o ile będzie możliwe znalezienie tutaj większej grupy chętnej, żeby się spotkać. ;)

Davin, niestety, ale 30 nie mogę.

Ogólnie już do końca roku jestem urobiona po pachy, więc ewentualne spotkanie proponuję zaplanować na przyszły rok. :smile:

Data jest mi obojętna (poza lutym, bo wtedy mam sesję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim

jestem pierwszy raz na forum, mieszkam w zg i choruje od około 2lat, choć tak naprawdę nie dawno przyznałam się przed sobą do swojej choroby. Zaczełam szukac po necie grup wsparcia, jakichś optymistycznych wpisów pt 'wyleczyłem się', 'wygrałem', 'jestem zdrowy', nic nie znalazłam, mam nadzieję że po prostu źle szukam. Powiedzcie do jakich lekarzy w zg chodzicie? czy chodzicie na terapię czy tylko bierzecie leki? a może nie bierzecie leków? ja na razie się od nich bronię, czasem tylko ziołowe, melisa na codzień i magnez jak mi się przypomni... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×