Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niestabilność ?


swiatlo

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniam się co chwile czy to jakaś choroba inaczej się zachowuje raz tak raz tak bywam czasem pewny siębie mocny czasem bardzo niepewny siebie i lękliwy czasem zabawny i kreatywny czasem NIE WIEM CO POWIEDZIEĆ mój styl wypowiedzi się zmienia.Nie którzy widzą we mnie "asa: "miszcza" nie którzy ciote i frajera.Co chwile mniej więcej co godzine albo minuta bywam w dobrej formie potem nastęmpuje spadek formy mam wiele twarzy.Jak patrze na nie którę posty na forum myśle mój bliski by powiedział że to Ja napisałem a jak mam inny nastrój to inaczej pisze i że ktoś inny z moich znajomych też by powiedział że to ja

Mam się martwić że co chwile się tak gwałtownie zmieniam :?:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Receptor1 co masz ? Ja prawdopodobnie stany depresyjno-lękowe 8)

sam/a się diagnozowałeś/aś?

przy zaburzeniach depresyjno-lękowych nie występuje taka niestabilność. to już są zaburzenia afektywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam całą paletę uczuć,złość,smutek,samotność,lęk,niby radość,a towarzyszy temu stałe napięcie

pomimo stabilizatorą nastroju,chyba wezmę dodatkową tabletke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stwierdzoną mam nerwicę natręctw i lękową , psychiatra oceniła także osobowość na anankastyczną lecz ja tego nie potwierdzam. Anakastyczna osobowość nie pasuję do mnie. Właśnie w tym problem, że ja zachowuję w różnych miejscach różnie, i psychiatra też nie mogła mnie rozszyfrować. Każda osoba opiszę mnie inaczej, tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×