Skocz do zawartości
Nerwica.com

NIE WIEM ZA BARDZO CO SIE ZE MNA DZIEJE!


jagna

Rekomendowane odpowiedzi

OD JAKIEGOS CZASU CODZIENNIE BUDZE SIE W NOCY O TEJ SAMEJ GODZINIE.CZUJE LEKI ,BOJE SIE ,NIE MOGE ZASNAC.NOCE SA DLA MNIE JAK KOSZMAR Z KTORYM NIE MOGE SOBIE PORADZIC.W DZIEN TEZ NIE JEST ZA DOBRZE BOJE SIE CZEGOS ALE SAMA NIE WIEM CZEGO.NP. WCHODZE DO SKLEPU I NAGLE CZUJE , ZE NIE MOGE TAM DLUZEJ ZOSTAC, ZACZYNAM SIE DENERWOWAC I JAK NAJSZYBCIEJ CHCIALABYM BYC W DOMU.TERAZ DOSZLY BOLE W PRAWYM BOKU BRZUCHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc najlepiej jezeli chodzi o leki to koniecznie idz do psychologa, on ewentualnie dalej poprowadzi.Jezeli chodzi o bole brzucha - jezeli sa bardzo bolesne to koniecznie do internisty lub chirurga, aby wykluczyc zapalenie wyrostka robaczkowego. Byc moze to tylko nerwy , ale lepiej sprawdzic. Pozdrawiam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :D

Podpisuję się pod radami poprzedników. Skonsultuj się z lekarzem, aby wyjaśnic dolegliwości. Jeśli okaże się, że z twoim zdrowiem fizycznym wszystko ok, to może warto pomyślec o psychoterapii. Im szybciej zaczniesz działac tym lepiej, wizyta u psychiatry czy u psychologa to żaden wstyd, ci ludzie mają nam pomóc.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :D

Podpisuję się pod radami poprzedników. Skonsultuj się z lekarzem, aby wyjaśnic dolegliwości. Jeśli okaże się, że z twoim zdrowiem fizycznym wszystko ok, to może warto pomyślec o psychoterapii. Im szybciej zaczniesz działac tym lepiej, wizyta u psychiatry czy u psychologa to żaden wstyd, ci ludzie mają nam pomóc.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ!DZISIAJ ROBILAM SOBIE PELNA MORFOLOGIE KRWI I NIESTETY MOJE WYNIKI SA KIEPSKIE, A MAM 24 LATA ,SILNA ANEMIA,NIEDOKRWISTOSC,OGOLNE PRZEMECZENIE ORGANIZMU.DOKTOR STWIERDZILA,ZE TO RACZEJ Z PRZEMECZENIA PRZEZ TO, ZE PO NOCACH NIE SPIE.NIE MA CO BEDE Z TYM WALCZYC!POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ DZIEKI ZA ODPOWIEDZI! :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ!DZISIAJ ROBILAM SOBIE PELNA MORFOLOGIE KRWI I NIESTETY MOJE WYNIKI SA KIEPSKIE, A MAM 24 LATA ,SILNA ANEMIA,NIEDOKRWISTOSC,OGOLNE PRZEMECZENIE ORGANIZMU.DOKTOR STWIERDZILA,ZE TO RACZEJ Z PRZEMECZENIA PRZEZ TO, ZE PO NOCACH NIE SPIE.NIE MA CO BEDE Z TYM WALCZYC!POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ DZIEKI ZA ODPOWIEDZI! :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×