Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

yyyyy...na bank z Beverly Hills,masz pamiec do fryzur :mrgreen:

 

-- 04 maja 2011, 19:19 --

 

I praktycznie mialam takie cudo w domu,bo brat A jest łudząco podobny ;)

Ahhh...

justin_chambers_pw.jpg.20f96cc65d7a97b5112f03abd06fb549.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończcie już wklejać te obrazki jakiś plastików i lalusiów z fotoszopa. Jakaś dyskusja by się przydała :P W sumie jak wygląd to i też ubiór i styl chyba. Dlatego mam pytanie do dziewczyn i nie tylko: co sądzicie ogólnie o męskich rurkach, bo zamierzam se kupić (chce znać tylko wasze zdanie, nawet jak powiecie że pedalstwo itp. i tak je kupię :yeah::P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zajebista sprawa. Na poczatku uwazalem ze pedalstwo, ale sie przekonalem i teraz nie zmienie za chiny spodni. Zwykle spodnie sa beznadziejne, jak sirota koles wyglada w takich spodniach i tyle na ten temat. Co to znaczy Emo zwezane, Thazek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zajebista sprawa. Na poczatku uwazalem ze pedalstwo, ale sie przekonalem i teraz nie zmienie za chiny spodni. Zwykle spodnie sa beznadziejne, jak sirota koles wyglada w takich spodniach i tyle na ten temat. Co to znaczy Emo zwezane, Thazek?

Też mi się właśnie ostatnio zajebiście podobają i dlatego zamierzam kupić :smile:

Thazek dzięki za konkretne firmy, na pewno się przyda :yeah: pewnie oprócz tego jeszcze się do New Yorkera i H&M przejdę. a w sumie tych rurek jest kilka rodzajów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczje nie bedzie, bo letnia kolekcja teraz jest.

Ja tam nic nie mam, do polaczenia rurki plus skejt butki. ;P Co w tym zlego?

mimo to i tak sprawdzę :smile:

A do tego połączenia też nic nie mam, ale mi to się akurat nie podoba osobiście. wolałbym jakieś trampki albo najlepiej zwykłe buty (nie adidasy). W ogóle ja tak mam że lubię małe buty (w sensie nie rozmiar, żeby potem odciski mieć, tylko takie wizualnie i w praktyce małe po prostu :P). A do rurek najbardziej mi się podoba koszula w kratę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×