Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Tuneli nie miałam i nigdy nie będę mieć. Na uszach miałam sporo kolczyków, nie mam po nich śladu, a teraz zostało mi 5 i jest okej :mrgreen: Ale przecież co kto lubi. Mnie kusił mały tatuaż na karku. Na wewnętrznej stronie nadgarstka też mi się podobały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., No wiesz... ja np jakbym mógł to bym się wydziarał tak jak ten aktor z Prison Break ;)

ale mam za małe plecy do tego i wiem jaki to jest ból jak robiłem swój tatuaż. ;)

a babcią? Zależy jaką babcią i teraz np siejesz zamęt. :P pierwsze piszesz o babci a teraz o babci w sensie babci która ma wnuka :D

Więc się zastanów :mrgreen:

buu, Jak widzę dziewczynę co ma tyle złomu w uszach to na prawdę odrzuca mnie to ;)

kolczyk? tak... dwie lub trzy dziurki i tyle. No ale jedynym miejscem na kolczyka jaki mi się podoba u kobiety to na wzgórku łonowym :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem poglądu, żeby nie robić tatuaży bo na starość będzie brzydko wyglądać. No będzie, ale co z tego? Zgadzam się Michujem. co nie zmienia faktu że tatuaże laski na zdjęciu mi się nie podobają jakoś.

 

a tunele rządzą! :twisted: tylko te najmniejsze, ach jakbym miał więcej kasy to już bym sobie to skołował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, aleś sobie wymyślił, co jak co ale zrobienie takiego kolczyka boli i wydaję mi się na co dzień mało praktyczne. Ciekawe ile by musiało się goić. Po drugie nie wyobrażam sobie tego zabiegu w salonie :mrgreen:

 

Sean1, te najmniejsze jeszcze ujdą, ale ta mega rozciągnięta, zwisająca skóra już mnie odrzuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×