Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

kiełbasa z kota to chyba nie smakuje i dlatego

 

A do tego koty są małe i chude, nieekonomiczne by to było :D

nie.ładny wygląd kotków oślepia prawie każdego.a wygląd świni mówi całą prawdę o świni.o jej "nieudacznictwie".w podobny sposób działa na czacie nick typu "wilgotna anna 21" i jest tyle zaproszeń że internet sie blokuje.jak myslicie dlaczego do kobiet mówi się "kotku" a nie "świnko,kurko,krówko"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, mój były mówił do mnie "loszko" :D I nie, nie jest to powód, dla którego jest byłym :D

Piękne jest to, co się komu podoba... jednemu świnia, drugiemu kotek ;)

 

A co do samego znaczenia wyglądu - owszem wygląd ma znaczenie.

Ale nie chodzi o to, czy Bozia dała Ci ładną buzię czy wzrost. Chodzi o zadbanie o siebie, o wyglądanie jak interesująca osoba, a nie za przeproszeniem jak dupa zza krzaka, albo jakby się wyszło z najbliższego punktu ksero :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem średniego wzrostu statystycznie, choć dla mnie to niski wzrost ( 1,74m) i do tego jestem wychudzony. Może to się podoba jakimś małolatkom, bo im to nie przeszkadza, ale one mnie akurat nudzą. Od jutra wprowadzam diete. Na śniadanie jajecznia z 4 jaj i 2 wielkie kromki chleba, na obiad zupa z kurczakiem, na drugie wołowina, ziemniaki, zapijane piwem. Na kolacje jakiś dobry deser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem średniego wzrostu statystycznie, choć dla mnie to niski wzrost ( 1,74m) i do tego jestem wychudzony. Może to się podoba jakimś małolatkom, bo im to nie przeszkadza, ale one mnie akurat nudzą. Od jutra wprowadzam diete. Na śniadanie jajecznia z 4 jaj i 2 wielkie kromki chleba, na obiad zupa z kurczakiem, na drugie wołowina, ziemniaki, zapijane piwem. Na kolacje jakiś dobry deser.

Jak chcesz przytyć to powinieneś jeść dużo a nie tak skromnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przytyć to powinieneś jeść dużo a nie tak skromnie.

Racja, dodam jeszcze porządne drugie śniadanie i wiadro ryżu na podwieczorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląd ma znaczenie, tzn przypuszczam, że musi/ musiał mieć znaczenie skoro przez lata przyciągałam bardzo konkretny typ urody. Ok, są 2 typy urody na które byłam szczególnie podatna, pierwszy to typ mojej pierwszej miłości, drugi miłości wymarzonej. Nawet nie chodzi już o rynek damsko-męski, ale czuję sympatię do tych typów urody w takich relacjach zupełnie nie związanych z żadnymi głebszymi uczuciami. Pewnie z tej sympatii brało się to przyciąganie...Z urodą jest jednak taki pech, że się powtarza.

 

Co innego wnętrze! Takie, które się nie opatrzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem średniej urody to mam szczęście ;)

średniej urody ale wysoki i wysportowany, to ogromna różnica między średniej urody średniego wzrostu i bez formy

No ale skoro niby nieźle wyglądam to czemu nigdy nie cieszyłem się powodzeniem u kobiet. Czyli wygląd ma drugorzędnie znaczenie przynajmniej u facetów. Wiele razy słyszałem zdziwienie czemu jestem sam ale to głównie od osób które mnie dobrze nie znały i sądziły że z takim wyglądem to kobiety się ma, no ale im dłużej mnie ktoś zna tego to przestaje dziwić bo widzi jaki ze mnie mierny facet który tylko z wyglądu przypomina chłopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem średniej urody to mam szczęście ;)

średniej urody ale wysoki i wysportowany, to ogromna różnica między średniej urody średniego wzrostu i bez formy

No ale skoro niby nieźle wyglądam to czemu nigdy nie cieszyłem się powodzeniem u kobiet. Czyli wygląd ma drugorzędnie znaczenie przynajmniej u facetów. Wiele razy słyszałem zdziwienie czemu jestem sam ale to głównie od osób które mnie dobrze nie znały i sądziły że z takim wyglądem to kobiety się ma, no ale im dłużej mnie ktoś zna tego to przestaje dziwić bo widzi jaki ze mnie mierny facet który tylko z wyglądu przypomina chłopa.

mi często powtarzali że z takim wyglądem w więzieniu miałbym ciepło.niewiem.nie znam życia więziennego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem średniego wzrostu statystycznie, choć dla mnie to niski wzrost ( 1,74m) i do tego jestem wychudzony. Może to się podoba jakimś małolatkom, bo im to nie przeszkadza, ale one mnie akurat nudzą. Od jutra wprowadzam diete. Na śniadanie jajecznia z 4 jaj i 2 wielkie kromki chleba, na obiad zupa z kurczakiem, na drugie wołowina, ziemniaki, zapijane piwem. Na kolacje jakiś dobry deser.

 

Jem z 3 jajek i cztery kromki chleba plus jakiś humusik czy inna maziaja w ramach 'racjonalnego odżywiania się i NIEobjadania', a jestem dziewczyną, więc albo ze mną jest coś nie tak albo z Tobą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ma znaczenie nie oszukujmy się. Jeśli ktos jest nie w naszym guście tylko patrzymy na charakter to za długo nie potrwa związek taki.

 

W takim razie ja jestem do końca żywota skazany na fapanie, ewentualnie na jakieś odloty.pl, bo ze swoim wzrostem 166 cm i sporym mięśniem piwnym żadnego związku z kobietą spodziewać się nie mogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ma znaczenie nie oszukujmy się. Jeśli ktos jest nie w naszym guście tylko patrzymy na charakter to za długo nie potrwa związek taki.

 

W takim razie ja jestem do końca żywota skazany na fapanie, ewentualnie na jakieś odloty.pl, bo ze swoim wzrostem 166 cm i sporym mięśniem piwnym żadnego związku z kobietą spodziewać się nie mogę ;)

jak się dorobisz i nadrobisz gadanym i pewnością siebie to masz większe szanse od biednego małozaradnego faceta 194 cm o sportowej sylwetce. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ma znaczenie nie oszukujmy się. Jeśli ktos jest nie w naszym guście tylko patrzymy na charakter to za długo nie potrwa związek taki.

 

W takim razie ja jestem do końca żywota skazany na fapanie, ewentualnie na jakieś odloty.pl, bo ze swoim wzrostem 166 cm i sporym mięśniem piwnym żadnego związku z kobietą spodziewać się nie mogę ;)

jak się dorobisz i nadrobisz gadanym i pewnością siebie to masz większe szanse od biednego małozaradnego faceta 194 cm o sportowej sylwetce. :mrgreen:

 

carlosbueno, ale jak tu wyrobić sobie gadane z Aspergerem (łagodniejszym co prawda, ale jednak... no, chyba że to błędna diagnoza, w co wątpię), jak się dorobić bez pleców, bez magicznych trzech liter przed nazwiskiem i z prawie zerowym doświadczeniem zawodowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien81, pewnie ciężko, choć akurat te 3 litery przed nazwiskiem są gówno warte zwłaszcza mgr bo inż to chyba jeszcze minimalnie. No ale zdarza się że niespecjalnie atrakcyjni faceci, nie bogaci inie specjalnie zaradni znajdują miłości także jakaś nadzieja jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×