Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba dmuchaną lalę jak się tak daje publicznie rozebrać.

Publicznie? - o 4 rano na plazy żywego trupa brak.

O 4 rano to faktycznie nikogo nie ma. Ale i tak współczuję dziewczynie, bo o tej porze zimno najgorsze jest a seks na piasku też nie należy do najprzyjemniejszych doznań. Musi Cię kochać w cholerę skoro pozwala :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że to w sumie zabawne, że mocno przeciętne panny uważają się za piękne a te ładne za paskudy? Na forum była osoba która uważała się za piękność ale patrząc na jej foto się troche mocno zdziwiłam. Czasem mam wrażenie, że ktoś się w lustrze nie widzi. Tak samo jak obcisłe bluzki a wałki tłuszczu wypływają na wierzch i taka sobie idzie :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w sumie podziwiam takie osoby za brak kompleksów ;) i odwagę.

przykładem skrajnym jest Beth Ditto, wokalistka Gossip.

Ma świetny głos, fantastyczną osobowość i grubo ponad 100 kg.

Uwielbia minispódniczki, krótkie sukienki, a zdarza jej się i zakładać bikini podczas koncertów ;)

 

Beth+Ditto+Beth+Ditto+gets+sweaty+black+leotard+2YjMm3gJwmBl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że to w sumie zabawne, że mocno przeciętne panny uważają się za piękne a te ładne za paskudy?...

Według kogo "mocno przeciętne" i "ładne"?

Nawet stosunek emocjonalny ma wpływ na postrzeganie wyglądu, wiec często trudno o odniesienie.

Czytałem onegdaj zeznania dizewczyny, której podobają się faceci niscy łysi i grubawi.

Inna z kolei woli brodatych i ogólnie owłosionych.

No rulez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iskiera^^, O.O litości. Raczej bym to nazwała słabym wzrokiem niż odwagą. Nie jestem w stanie tego zrozumieć jak przy takiej tuszy mozna takie coś na siebie ubrać. Bikini to chyba szyte na miarę. Nie wiem jak można się doprowadzić do takiego stanu :( Tam gdzie jej się nogi stykają pewnie przy takiej nadwadze dochodzic może do odparzeń skóry :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważna jest aura człowieka, Ci którzy święcą sukcesy przyciągają wzrok i energię. Jeżeli ktoś ma do tego urodę zewnentrzną to z pewnością ona poteguje efekt. Natomiast depresja, kompleksy wysysają z nas siły, nie bije od nas energia ludzie mają nas w dupie, a niektórzy reagują wręcz agresywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iskiera^^, O.O litości. Raczej bym to nazwała słabym wzrokiem niż odwagą. Nie jestem w stanie tego zrozumieć jak przy takiej tuszy mozna takie coś na siebie ubrać. Bikini to chyba szyte na miarę. Nie wiem jak można się doprowadzić do takiego stanu :( Tam gdzie jej się nogi stykają pewnie przy takiej nadwadze dochodzic może do odparzeń skóry :roll:
Dla mnie mogą się ubierać jak chcą choć oczywiście wole patrzeć na zgrabne laski niż pasztety i balerony :mrgreen: ale nie będę im tego zabraniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważna jest aura człowieka, Ci którzy święcą sukcesy przyciągają wzrok i energię. Jeżeli ktoś ma do tego urodę zewnentrzną to z pewnością ona poteguje efekt. Natomiast depresja, kompleksy wysysają z nas siły, nie bije od nas energia ludzie mają nas w dupie, a niektórzy reagują wręcz agresywnie.

 

 

kurde, człowieku, lepiej bym tego nie ujęła. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to te kozaczki i pudelki. Ta moda na pokazywanie "tłustych ciał" przyszła chyba do nas z zachodu tam to było już wiele lat temu no ale przy postępującej liczbie osób otyłych to chyba nieuniknione, świat nie jest w końcu tylko dla młodych szczupłych i pięknych. Ja kiedyś unikałem chodzenia w krótkich spodenkach bo miałem i poniekąd nadal mam chude nogi ale na to nic nie poradzę nawet jak utyję to one i tak chude pozostaną bo taką mam naturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaa.. to zdjęcie...

Straszne.

Nie wiem jak wy, ale mówiąc o wyglądzie myślę o oczach, nosie, policzkach, wzroście itd.

Tak jak natura nas stworzyła.

Ale tusza? Poważnie? Jest coś jeszcze na co mamy tak wielki wpływ?

Ja rozumiem, są choroby. Chciałbym jednak wiedzieć, ilu z tych "cierpiących na otyłość" ludzi ma zdrową dietę i regularnie uprawia jakiś sport.

Myślę, że 90% tych ludzi łatwiej spotkać nad puszką lodów, niż na spacerze.

Jeśli ktoś się akceptuje takim jakim jest, ok. Nie mam nic przeciw otyłym. Ale przyklaskiwanie "odwadze" osoby, która chwali się własnym zaniedbaniem...

Niech jest jaka chce być, ja nie chcę oglądać szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, to rzeczywiście wygląda trochę jak atak.

Chodzi mi raczej o zachowanie, nie wygląd.

Jeden powie pasztet, drugi, że chetnie by ją schrupał. I to jest ok.

Po prostu traktuję to jak pewną intymność.

Jak wyjdę do ludzi z fujarą na wierzchu by pokazać jak bardzo się akceptuję, to nikt mi odwagi nie pogratuluje, tylko do d**y nakopie.

Tak samo wolę nie oglądać czyichś fałd, pod samymi pośladkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w sumie podziwiam takie osoby za brak kompleksów ;) i odwagę.

przykładem skrajnym jest Beth Ditto, wokalistka Gossip.

Ma świetny głos, fantastyczną osobowość i grubo ponad 100 kg.

Uwielbia minispódniczki, krótkie sukienki, a zdarza jej się i zakładać bikini podczas koncertów ;)

 

Beth+Ditto+Beth+Ditto+gets+sweaty+black+leotard+2YjMm3gJwmBl.jpg

 

Ja też podziwiam takie osoby i mogłabym się wiele od nich nauczyć, chciałabym wiedzieć jak pozbyć się kompleksów i socjofobii. Jakby ktoś naprawdę wiedział jak się tego pozbyć zapłaciłabym mu grubą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaa.. to zdjęcie...

Straszne.

Nie wiem jak wy, ale mówiąc o wyglądzie myślę o oczach, nosie, policzkach, wzroście itd.

Tak jak natura nas stworzyła.

Ale tusza? Poważnie? Jest coś jeszcze na co mamy tak wielki wpływ?

Ja rozumiem, są choroby. Chciałbym jednak wiedzieć, ilu z tych "cierpiących na otyłość" ludzi ma zdrową dietę i regularnie uprawia jakiś sport.

Myślę, że 90% tych ludzi łatwiej spotkać nad puszką lodów, niż na spacerze.

Jeśli ktoś się akceptuje takim jakim jest, ok. Nie mam nic przeciw otyłym. Ale przyklaskiwanie "odwadze" osoby, która chwali się własnym zaniedbaniem...

Niech jest jaka chce być, ja nie chcę oglądać szczegółów.

Dokładnie to mam na myśli. Cieszy mnie, ze nie jestem odosobnione w tym poglądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki strój przy takiej tuszy to lekka przesada. Można się dobrze i stosownie do figury ubrać (tym bardziej mając dużo kasy jak ona) i przy takiej wadze, a nie latać prawie nago i eksponując wszystkie fałdy. Sorry zaciera sie granica dobrego smaku i zalatuje obrzydliwością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki strój przy takiej tuszy to lekka przesada. Można się dobrze i stosownie do figury ubrać (tym bardziej mając dużo kasy jak ona) i przy takiej wadze, a nie latać prawie nago i eksponując wszystkie fałdy. Sorry zaciera sie granica dobrego smaku i zalatuje obrzydliwością

Tak, ale obrzydzenie jest uczuciem powstającym w głowie patrzącego. Jeśli patrzący chce się go pozbyć, wystarczy nie patrzeć. Osobiście mi się to coś (kobieta?) też nie podoba, ale uważam, że ma prawo ubierać się jak chce lub nie ubierać wcale i nic nikomu do tego - bo można nie patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×