Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

No, czyli Cię popierdzieliło, skoro zachwyca Cię jakiś goguś filmowy, który niczym się specjalnie nie wyróżnia, a na wielu foto, możliwe, że za mało zretuszowanych, wygląda wręcz brzydko.

Nie rozumiem problemu.

Nie zrozumiesz. Nie wyciągaj proszę głupoty spod ignora cytatem. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd niestety ma znaczenie. Pomaga w życiu i zawodowym i osobistym. Smutne, bo w sumie dla mnie osobiście wygląd jest sprawą drugorzędną.

jakie wygląd ma znaczenie jak masz już nasrane w papierach na żółto,masz okrągły dowód osobisty,masz przesrane na starcie jako zdiagnozowany zanim posłali cie do przedszkola kiedy stajesz na rzęsach tak czy siak nic nie zmienia sie i każdy jeden gdziekolwiek pójdziesz widzi twoją chorobę a nie osobę? wręcz aż się palą żeby ci wypalić na czole piętno w postaci rysunku kaftana bezpieczeństwa.kiedy natura nie chce żebyś istniał na ziemi ludzi nie obchodzi świeżość twego wyglądu,wymyślne fryzury z gumowej rury,wiadro perfum na siebie wylane i bajerowskie ciuchy czy mobilność kiedy formalnie nie istniejesz.znikołeś tak czy siak jak "musiałeś" i społeczenstwo o tobie nie wie jako o pomyłce przyrody.czy figurka w kształcie jeża starannie i misternie ulepiona z gówna z dnia na dzień awansuje na jeża?czy to nadal będzie gówno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się do końca...ogladam czasami metmorfozy i musze powidzieć, że swoją atrakcyjność można podkreślić na różne sposoby. Czasem to jest odpowiednia fryzura...czasem modny ubiór i zawsze wtedy zyskujemy w ogólnym odbiorze. W ogóle uważam, że nie ma ludzi brzydkich...czasem nie mają pojęcia tylko co zrobić aby poprawić swój wygląd ogólny. Zauważam, że tacy ludzie mają zaniżona samoocenę i mankamenty psychiczne i nie potrafią odnależć w sobie piękna bo zbyt skupieni są na wyglądzie. Widocznie ktoś dał im odczuć, że tak jest...ludzie są bezwzględni czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lunaa napisał:

Zauważam, że tacy ludzie mają zaniżona samoocenę i mankamenty psychiczne i nie potrafią odnależć w sobie piękna bo zbyt skupieni są na wyglądzie.

Tzn że uważają się za brzydkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lunaa ze sporą częścią się zgadzam. Sam na przykład wiem, że nie jestem przystojny. Nie jestem nawet blisko. To moja subiektywna ocena no i w zasadzie tylko tyle. Nie mam odczuć co do tego, myśleniem o tym nie zmienię genetyki. Mam wpływ na wagę i masę mięśniową, zarost, zęby, higienę, ubiór. Reszta to czysta genetyka, z którą nie mogę nic zrobić. Tak czy siak nie przeszkadza mi to w kontaktach z ludźmi, podrywaniu dziewczyn. Jesteśmy jacy jesteśmy. Ci nie zmienia faktu, że nawiązując do tego artykułu nawet nie każdą pracę dostaniemy z kiepskim obiektywnie wyglądem, to normalna rzecz.

A metamorfozy na facetach np są bez sensu. Zrobią zęby - najważniejszą rzecz u faceta bo resztę można nadgonić gadką i ubiorą w garnitur. W tym się zawsze dobrze wygląda jeżeli jest dobrze wybrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SarkastyczneSerce napisał:

Nie czytałem całego artykułu ale prawda. Wygląd ustawia nas na całe życie.

Kobietę, tak a facetów niekoniecznie. Znałem jednego b. przystojnego owszem powodzenie u kobiet miał ale był zwykłych robolem który ledwo wiązał koniec z końcem a kobiety to miał raczej przelotne. Gdyby był porównywalnie piękna kobietą to zdobyłby bogatego męża albo chociaż miał prace biurową bo często tylko dzięki urodzie takie się zdobywa. Ale nie da się ukryć że uroda pomaga w życiu obydwu płciom, gdybym był naprawdę przystojny to nawet moja niezaradność życiowa by kobietom nie przeszkadzała, no i uroda dodaje zawsze trochę pewności siebie której mi brak.      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, carlosbueno napisał:

Kobietę, tak a facetów niekoniecznie. Znałem jednego b. przystojnego owszem powodzenie u kobiet miał ale był zwykłych robolem który ledwo wiązał koniec z końcem a kobiety to miał raczej przelotne. Gdyby był porównywalnie piękna kobietą to zdobyłby bogatego męża albo chociaż miał prace biurową bo często tylko dzięki urodzie takie się zdobywa. Ale nie da się ukryć że uroda pomaga w życiu obydwu płciom, gdybym był naprawdę przystojny to nawet moja niezaradność życiowa by kobietom nie przeszkadzała, no i uroda dodaje zawsze trochę pewności siebie której mi brak.      

Zgadzam się z tym postem.

29 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Jak dziewczyna jest chora,a ładna to czemu nie./

Ja jestem dziwny.Mi się podobają 40 latli.

Gust jak gust, wolę o połowę młodsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, carlosbueno napisał:

Ja se też mogę woleć, ale realnie to mam szanse raczej na 40-tki tylko 40-tka atrakcyjna jest dla mnie może co 10-ta a 20-tka co druga. 

Z tym się całkowicie zgadzam! To dokładnie tak działa 😂

39 minut temu, Liber8 napisał:

O jezu jakie fajne warkoczyki 😍 Już mam pomysł na nową fryzurę :D 

Hmm. Jesteś gejem? Nie wiem jeszcze jak mam rozumieć ten post ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SarkastyczneSerce napisał:

Hmm. Jesteś gejem?

Nie :classic_biggrin: 

Napisałem kiedyś list miłosny do pewnej użytkowniczki a jest ona kobietą, więc nie jestem gejem.

Chciałbym jakąś fantazyjną fryzurę na głowie mieć te warkoczyki nie są złe :D 

W testach na płeć mózgu wychodzi mi że jestem kobietą. Jak już miałbym kobiece ciało, to zostałbym lesbijką. 

Faceci mnie nie kręcą, w poprzednim życiu na pewno byłem kobietą, a teraz za karę dostałem męskie ciało :D Albo sam takie wybrałem :D Nie jest złe, mi się podoba :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SarkastyczneSerce nie kojarzę, ale sprawdziłem na goglach i widzę tam skrajności, pokemony, węże, salamandry, to nie dla mnie. 

Nie chcę być aż tak dziwny i wyróżniający się. 

808.jpg

20141231004859uid8.jpg

 

 

 

 

 

 

Oglądam teraz serial wikingowie, podobają mi się ich fryzury :classic_smile:

Vikings-FW-min.jpg?DJc.FQS4BXtF9fJmFOeWr

Ragnar_halloween.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×