Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się zdarza pójść do pracy nieumalowana,czasami zupełnie o tym zapominam.Większą wagę przywiązuję do stroju,może to głupie ale zawsze wieczorem wyjmuję ubrania na następny dzień :)

bo ty jestes ladna - jakbys miala krzywy ryj bez tapety by moglo byc ciezko

 

ostatnio w ogole nie dbam o to jak wygladam co raczej widac ale to przez to ze jedyna osoba z ktora sie spotykam i ktora zwraca uwage na moj look jest moj psychiatra zas reszty ludzi unikam (ogolnie przeraza mie fakt ze gdyby nie inni to kompletnie przestalabym sie myc badz cos)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh elo, mam podobnie, nadludzki to już wysiłek się podszpachlować przed wyjściem z domu, czy ogarnąć jako taki fryz, jedynie maść cynkowa świeci reflektorami z ryja, pryszcze trzeba czymś zamaskować. niech się współużytkownicy przestrzeni publicznej cieszą, że się jeszcze myję, choć tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mądrze jest oceniać książce po okładce a smak gumy do żucia po kolorze papierka w który jest o0pakowana?czy guma w zielonym papierku będzie smaczniejsza niż w czerwonym?

Mądrze, czy nie, tak nas wyposażyła siła sprawcza. Niektóre procesy, silnie powiązane ze źródłami motywacji, przebiegają poza kontrolą świadomości. Próby świadomego korygowania są wyczerpujące i na dłuższą metę nierealne. Kłamie kto twierdzi, że wygląd nie gra roli - z wyjątkiem niewidomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, o inteligencji, bo jeśli leży naga na normalnej plaży pełnej dzieci i turystów, to coś jest nie tak. A na plaży nudystów naga dziewczyna nie wzbudza entuzjazmu erekcyjnego, gdyż za nią idzie następna goła kobieta, która ciągnie za sobą całe stado innych, roznegliżowanych istot. Czyli pozostaje skupić się na inteligencji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyślałem.Ale co robić jak to jest znajoma.Choćby lat 39,właścicielka sklepu spożywczego ? Kto da dobrą radę :D

Ja idę na obiad.

 

naga dziewczyna na plaży? w naszych realiach chyba tylko niemiecka emerytka na plaży nudystów ;)

Dlaczego?

Rozbieram swą osobistą dziewczynę i mam. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naga dziewczyna na plaży? w naszych realiach chyba tylko niemiecka emerytka na plaży nudystów ;)

Dlaczego?

Rozbieram swą osobistą dziewczynę i mam. :twisted:

Chyba dmuchaną lalę jak się tak daje publicznie rozebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naga dziewczyna na plaży? w naszych realiach chyba tylko niemiecka emerytka na plaży nudystów ;)

Dlaczego?

Rozbieram swą osobistą dziewczynę i mam. :twisted:

Chyba dmuchaną lalę jak się tak daje publicznie rozebrać.

Publicznie? - o 4 rano na plazy żywego trupa brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×