Skocz do zawartości
Nerwica.com

stan nieświadomości


Gość banalna

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy byłam w szpitalu po przedawkowaniu leków, znalazła, się w szpiączce - 4 dni

miałam wtedy różne psychozy, zwłaszcza po przebudzeniu, łącznie z oskarżeniem lekarzy o gwałt,

wizje były naprawdę nieziemskie,

ciągle do tego wracam w myślach i tęsknię za tym, zła byłam że udało im się mnie z tego stanu wyrwać, od 7 miesięicy już teraz codziennie odświeżam ten widok w pamięci i fantazjuje

czy ktoś z was miał podobnie i powiedział o tym komuś?

 

[Dodane po edycji:]

 

a poza tym to mnie wszystko wkurwia i wszyscy az mi się gotuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

banalna,

Tez za tym tęsknie ,za brakiem konieczności dokonywania wyborów ,za spokojem jakiego nigdy jeszcze nie doznałem .

Ja ,tak jak radzi przedmówca dużo o tym rozmawiałem . Tęsknota straciła nasilenie .Bo była tak duża ,że mogło się to dla mnie źle skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim stanom może chyba towarzyszyć uczucie ekscytacji. Oczywiście to co pisze to tak jakby pytać 5 latka w przedszkolu. Jednak jakos tak kojaże, że człowiek doświadcający takich stanów może czuć euforie. Nie wiem jednak czy nie chodziło o coś bardzo jaskrawego i karykaturalnego. Ty wydajesz sie zupełnie stabilna. Myśle że tylko osoba z dużą wiedzą może ci udzielić jakotakiej sensownej odpowiedzi. Ja miałem coś podobnego, lecz nie chodziło o wizje czy obrazy. Tak na marginesie jakiego charakteru były to wizje? Cos zupełnie nie z tego świata? O tematyce religijnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×