Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne.


yasminxdd

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem już, co robić.

Boję się. Po prostu się boję. Boję się żyć. I nie chodzi o wyjście z domu itp. Chodzi o to, że czuję, że życie to jest dla mnie coś zupełnie nowego. Lęk egzystencjalny? Żyję tak samo jak niegdyś, ale jakoś inaczej. Nie wiem, czym jest życie. Mam myśli: "Matko! Ja żyję!". I serce skacze mi do gardła. Nie wiem, o co chodzi. Boję się wyrażać myśli. Znów: "Matko! Ja umiem myśleć". Życie od niedawna to dla mnie mój kombinezon. Boję się tego, że mam ciało. Niby żyję od dawna, ale czuję, że to jest dla mnie całkowicie nowy stan. Nie czuję szczęścia. Mam dopiero 15 lat. Boję się, co będzie przy 30.

Jak z tym walczyć. Jak mogę to zrobić, skoro boję się mojego człowieczeństwa. Mam się zabić? Co to da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lekarza, ale może ze względu na twój młody wiek, to tylko dorastanie ... nie ma się co martwić na zapas
dorastanie czy nie dorastanie - bez różnicy... jeśli ta osoba (nie udało mi się określić płci :D) ma myśli samobójcze
Mam się zabić? Co to da?
powinna się udać do specjalisty... i skoro czuje się tak bezradna, to już raczej nie jest "martwienie się na zapas", prawda?

 

yasminxdd porozmawiaj z rodzicem z którym masz bliższy kontakt, powiedz, że jesteś w kiepskim stanie i poproś czy nie mogliby Ci znaleźć jakiegoś psychoterapeuty w okolicy. skoro czujesz się tak źle, to raczej nie ma co czekać, aż samo przejdzie. bo i po co, skoro być może znajdziesz fachową pomoc? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×