Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 gru 2017, 12:20
Dzień dobry! :papa:

Dzisiaj dla odmiany burość za oknem, nawet chwilami coś prószyło białego, a raczej straszyło, że prószy. :D

W pracy spokój, cisza, więc dziergam na bieżąco sprawy, porządkuję dokumenty, coby łagodnie, bez stresu zamknąć stary rok.
Po świętach biorę trzy dni urlopu na wymarzony odpoczynek, więc pozostał mi tylko jeszcze przyszły tydzień pracy i będzie robota zrobiona na tip top.
Wtedy mogę rozpocząć nowy rok bez zaległości i bałaganu - lubię to! :yeah:
Nowe dokumenty w nowych teczkach i segregatorach, świeże materiały biurowe - świeżość na całego! :D
No, całkiem jak dziecko, co idzie po wakacjach do szkoły z nowymi książkami i nowym tornistrem. :mrgreen: :mrgreen:

kosmostrada, rozbawiłaś mnie tym lansowaniem na stoku :mrgreen: a co! Jak szaleć, to szaleć, będzie frajda. :lol:
Jak tam dzisiaj rozpoczął się dzionek? Jest kontynuacja wczorajszej euforii i pozytywów? :105:

Carica Milica napisał(a):Kupiła mi nawet nowe, szersze łóżko do pokoju. :D Zwariowała ta kobieta.

Nie zwariowała, bardzo postępowa kobieta, idzie z duchem czasu! Cieszy się razem z Tobą i chce zrobić Wam przyjemność na święta. :D ;)
Tak rzadko się widujecie. Fajne niespodzianki! :D

zupa z rzodkiewek, też Cię witam z kawą, właśnie delektuję się południową, gorącą. ;)

Dobrego dnia!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez paramparam 14 gru 2017, 13:03
Carica Milica, no to fajnie :) Więc kociaki będą miały dobrą opiekę. No i szykują Ci się bajeczne wakacje :105:
Trzymam kciuki, żeby świąteczne zapoznanie mamy i lubego wyszło bardzo dobrze :D Żeby nikt się za mocno nie zestresował ;)

kosmostrada, kup, kup! Musi być lans na stoku :D Tak, żeby inne futrzaki mu zazdrościły :D

zupa z rzodkiewek, mirunia, też witam znad pierwszej dzisiaj kawy :)

mirunia, oj jak ja lubię takie nowe biurowe rzeczy :105: tylko chyba tego mi brakuje w kwestii chodzenia do szkoły :D Nowych zeszytów co roku!

Zaspałam dzisiaj na uczelnię niemiłosiernie i wstałam o 10 :shock: także dopiero się rozkręcam- dobrze, że mojego opiekuna dzisiaj nie ma :P mógłby być nieco zdziwiony ;)
escitalopram 15mg | kwetiapina SR 200mg | zopiklon 7,5mg (doraźnie)
F 41.2 | F 60.3

"Skoczył w morze ciemne i mordercze
Ześliznął się po taflach cienia
Miał ciężkie serce
Nie musiał przywiązywać kamienia."

https://takkaja.blogspot.com/
II MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 gru 2017, 13:22
Dzień dobry Wszystkim!

A propos kombinezonu - moja koleżanka kupiła takowy swojemu psu i po wepchnięciu go w ubranko, futrzak dostał stuporu i zesztywniał, aż ciężko go było z tego kombinezonu wyciągnąć, i tyle było zimowego lansu. :D

Ale się wczoraj nakręciłam... Jakbym nie wiedziała, że natychmiast trzeba siebie pacyfikować. Po co w ogóle marnować czas na sen... :roll:
No i dzisiaj oczywiście czuję się wydeptana i przysypana ziemią i w ogóle po co to wszystko... Jeszcze kac od fajek.
Od poczucia absolutnej mocy do walenia głową w ścianę i ryczenia jak ranny łoś. Normalka.
Mój szef do pewnych swoich prac lubi puścić muzę i lecą smętne kawałki, które dziś budzą we mnie miliard dziwnych skojarzeń, więc jestem na granicy szlochania, co w gruncie rzeczy jest śmieszne.
Ale nie litujcie się nade mną , przejdzie. :P

Żeby zupełnie nie skisnąć mam plana wyruszyć uzupełnić zapas wina. Jak nie do picia, to można walnąć się butelką w głowę. ;)

Miłego dzionka!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 gru 2017, 14:07
Wyszło jednak słoneczko na troszkę i już jest inaczej. :yeah: Człowiekowi brakuje takiego światła do życia. :105:

kosmostrada, niewyspana jesteś i dlatego taka zdeptana. Nie lituję się, pewnie, że przejdzie. :D
Oby popołudnie było lepsze! Trzymaj się!

paramparam, tak, nowe zeszyty to była radocha. :yeah:
Masz farta w takim razie dzisiaj, że opiekun nie zobaczy spóźnialskiej. :mrgreen: Ale cóż, zdarza się i to... za to wyspałaś się na miękko! ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 14 gru 2017, 17:00
Dziś było pięknie,na naszej Wigilii w ośrodku.Z domu ,ja i brat wyjechaliśmy naszą Xantią o 10.Byliśmy już ,na 10.30.Bo brat mało zna,te trasę.
Zaparkował ,brat obok Golfa,naszego szefa.
Potem,trzeba było się przebrać.Ja mam szafkę,numer 8.Tam,zostawiliśmy kurtki
Brat poznał,nasze opiekunki.Usiadł obok mnie,na krześle.Było wysłuchanie oficjeli,i łamanie się opłatkiem.
Brat Konrad ,poznał naszą psycholog Beatkę.Powiedziała mi,że brat.Jest miły,ale nieśmiały.
Obiad,był :barszcz czerwony,różne rodzaje ryb.Sałatki,ciasta ( różne)
było składanie życzeń.
Konrad,poznał Olę.Ola najpierw podała mu,rękę lewą.Potem prawą.
Ja życzyłem kierownikowi,dalszych sukcesów w pracy i rozwoju naszego ośrodka.
Nie mogłem,dopchać się z opłatkiem do Agniesi lat 30.Naszej sprzątaczki,więc.Odnalazłszy ją na kuchni.Powiedziałem,nie ,mogłem cię.Znaleźć na to,Aga się śmiała i powiedziała.Bo,to gwiazd trudno się dopchać.Obok jej stała opiekunka Kasia.Lat 32,powiedziałem.Jesteście ,moimi gwiazdeczkami.
Gosia 34 lata,dała nam.Wykonanego z osiki Mikołaja.
W domu byliśmy już na 14.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 14 gru 2017, 18:57
mirunia, wiem, że moja mama jest cudowna, kochana i miód kobieta. Trochę też się stresuję spotkaniem z przyszłym zięciem. :D

paramparam, kociaki będą mieć nianie na święta, panicze jedne. 8) No wakacji, to już nie mogę się doczekać. Będę Was bombardować fotkami z Macedonii. Dziękuję za kciuki!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
topamax- 50 mg, trazodon- 100-150 mg, amisulpryd- 100 mg, alprazolam- 0,5 mg, fluoksetyna- 10 mg, kawa- trzy dawki dziennie
Moderator

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 14 gru 2017, 20:04
próbowałam się zapoznać dzięki grupie hobbystycznej z normals-laską. ona pierwsza do mnie napisała. wyszedł temat mojej nerwicy lękowej bosze. wścibskie a co, a jak, a jak, a co.

opisałam objawy - dalej: "ale o co chodzi w tej chorobie?"

bosze czemu to zawsze wygląda tak samo/

i potem nieśmiertelne "wiesz ja też kiedyś miałam depresje"

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 gru 2017, 20:38
To sie mogło tylko zdążyć obok rosji na białorusi :lol: >>> http://dzikikraj.interia.pl/news-lukasz ... Id,2203146

Spamowa wyspa

przez Reghum 14 gru 2017, 20:50
Ostatnio pobiłem dwa rekordy i nikt nie zauważył? twory-reghuma-t61461-28.html
Jeszcze na kostce, na której zwykłem nie układać i jest przestarzała, ale ma swoje zalety np. stabilność :)

Miłej nocy, tak zaczyna mi się nudzić że zamykanie w domu wydaje się z dnia na dzień coraz smutniejszą opcją.
Goodbye schizophrenia. At least for now.

[F20.6] | Solian 400mg 1-1-0.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 gru 2017, 22:55
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 14 gru 2017, 23:14
JERZY62, Bo rosja to nie kraj to stan umysłu ....

a ja po terapii teraz będę miała długą przerwę święta i inne wydarzenia, nie wiem kiedy wrócę ale jak bym się źle czuła to mam dzwonić. Nie nauczyłam roli dziecka na jutro wogle nie mam głowy, a ona nerwów na ten cały cyrk szkolnych występów. Nie chce mi się jej puszczać do szkoły. Nic mi się nie chce. Ona się strersuje drapie i tak wyglądają jej występy i bywa, że płacze. Moje dziecko było dziś zobaczyć ciężarówkę cocla coli nie ze mną bo ja na terapię pojechałam, ale z ciocią super jest b zadowolona :great:
Pilnuj się, aby nikt cię nie lekceważył, nie zbywał ani po tobie nie deptał. Powiedz po prostu: Chwileczkę. Jestem warta wszystkiego, kochanie.
Maya Angelou.
Moderator

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 gru 2017, 00:04
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 gru 2017, 13:02
Dzień dobry! :papa:

Ale zastój na Spamowej! :shock: Śpicie, czy tacy zapracowani jesteście?

Piąteczek w pracy dosyć szybko leci, nie nudzę się dzisiaj, a perspektywa weekendu napawa mnie optymistycznie. :D
Teraz przy kawce myślę o tym jak wykorzystać te dwa dni, by się nie narobić i mieć też chwilę dla siebie na odpoczynek. ;)
W niedzielę planuję ubrać choinkę, żeby w przyszłym tygodniu nie myśleć już o tym... a i mieć w domu nastrój przedświąteczny, który sprzyja wypoczynkowi wieczornemu przy światełkach, a jednocześnie pobudza do działania w tych dniach. :D

Pogodowo to dzisiaj raczej smętnie, ponuro, ale nie wieje - jest dość przyjemnie +5st. - wychodziłam do drugiego budynku bez kulenia się w kołnierz. ;)

kosmostrada, pokaż się Kochana! :105:
Jak się dzisiaj czujesz i jak mija dzionek? Mam nadzieję, że dzisiaj jest lepiej i pospałaś sobie przy wolnym dniu. :mhm:

Carica Milica, nie dziwię się Mamie, że ma stresa, ale okres świąt to wszystko złagodzi, bo fajna atmosfera, inna niż w takie zwykłe niedziele i każdy jest pod jakimś wpływem tego nastroju. ;)

Dobrego piątku!

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 gru 2017, 13:35
Dzień dobry :D

Witaj miruniu, :D pisałam na raty, teraz dopiero zauważyłam, że odezwałaś się :D

Cóż za okropny dzień był wczoraj... Nawet nie mogłam skupić się, by napisać cokolwiek.
Dzisiaj jest duuużo lepiej. Wstałam dość wcześnie. Poszłam na dłuższy niż zwykle spacerek z moim pieskiem.
Zaplanowałam zakupy na sobotnio-niedzielne świętowanie urodzin moich Panów :D
Drobne zakupy już zrobiłam, po cięższe wybiera się Mąż.

W nawiązaniu do rozmów o wdziankach dla piesków, to muszę dodać, że mój pekińczyk ma od lat /już drugą/ kurteczkę, w której wygląda naprawdę uroczo. I także pierwsza przymiarka spowodowała u niego kilkuminutowe zesztywnienie,zastygnięcie :D Po latach nie stanowi to już problemu...

Carica Milica, nie mam zięcia, ale 2 Synowe. Rozumiem Twoją Mamę.
Chce jak najlepiej przyjąć osobę, która jest Ci bliska i która, jakby automatycznie, staję się bliska i Jej :D
Z Synowymi jest trochę inaczej, bo to trudna relacja, wiem z autopsji ;)

Od jutra począwszy, zaczyna się dla mnie czas wzmożonej pracy domowej.
Mam nadzieję, że podołam :mhm: ?

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg