Skocz do zawartości
Nerwica.com

nic nie czuję


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Przecież nie można się zakochać intelektualnie. Jak ja z Nim rozmawiałam pod koniec pobytu w szpitalu, to mówił, że mu jakieś odczuwanie wróciło, aczkolwieki przynajmniej na temten moment mówił, że uczucia wyższe mu nie wróciły. Ale mnie się wydaje, że musi być u Niego o wiele lepiej skoro nie biadoli na forum.

Zawiliński, ja mam myśli samobójcze wiele, wiele razy dziennie. Wczoraj chyba z 20 razy, ale nie zamierzam się zabić. Aczkolwiek takie życie z ciągłym cierpieniem , bez uczuć, bez poczucia przyjemności to naprawdę piekło. W Poznaniu jesdt jedna kobieta, która przeżywa to samo już od 5 lat...i tak z dnia na dzień wegetuje...nawet elektrowstrząsy Jej nie pomogły:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem zejsc w solianie na 300mg. nie da rady. wstalem niewyspany. musze jechac 2x200mg 19:00. najdziwniejsze jest to ze jak wzialem 400mg w jednej tabletce to sie BARDZO zle czulem. i z kolei na dizen musze brac suplementy diety jak Korat. mam Guaranax na samo pobudzenie albo Thermo Speed Extreme Mega Caps na pobudzenie i spalanie tkanki tluszczowej i chyba ten Thermo Speed bede bral, bo jest okazja schudnac, a z tego co jest pokazane na obrazku to jest tam noradrenalina, a wlasnie jej potrzebuje na pobudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thermo_speed_ex_wykres1.jpg

to jest Thermo Speed Extreme Mega Caps. jak dobrze poszukacie to najtaniej jest na allegro. patrzcie sie dokladnie ile daja kapsulek.

 

-- 29 lip 2011, 12:15 --

 

z tego co szukalem Thermo Speed Extreme Mega Caps jest to najtanszy skuteczny specyfik bez recepty na odchudzanie, a dla nas co wazne na pobudzenie. brak uczuć wg mnie pomoglby tobie brak uczuć. dziala w sposob naturalny. ale nie mozesz brac lekow psychiatrycznych na serotonine i noradrenaline, bo nie bedzie wtedy thermo speed dzialal - przynajmniej tak jest ze mna. dlaczego? bo twoim problemem jest dopamina i poniekad noradrenalina, a jak juz robia leki na noradrenaline to glownie z serotonina, ktora rozwala wszystko. w naszym przypadku serotonina to syf. i juz nie raz sie przejechalem na serotoninie. bralem alvente na pobudzenie, ale ze byla tam tez serotonina dlatego zle sie czulem. z kolei solian biore na dopamine, ale z praktyki to glownie chyba tylko zeby zasnac i przespac dobrze noc. wiec ja musze brac thermo speed extreme albo guaranax na dzien na pobudzenie i solian w dwoch tabletkach po 200mg na wieczor na spanie i na dopamine. nie macie zielonego pojecia ile lat, ile prob poswiecilem, zeby dowiedziec sie ze serotonina mi szkodzi (moja diagnoza schizofrenia prosta). dlatego wszystkie leki ktore zawieraja serotonine musze wyrzucic z mojego jadlospisu. a wszystkie tzw leki specjalistyczne na spanie to syf. benzo to syf. jedna tabeltke wzialem to takie zamulenie. az tu taki solian dawka 2x200mg ratuje mnie. kto choruje dosc dlugo i szuka ten wie ze qrewsko ciezko jest ustalic dobra mieszanke lekow. brak uczuć jak ci jest zle po solianie to go nie bierz, ale Thermo Speed Extreme Mega Caps moglabys sprobowac, bo dobry jest na pobudzenie,a poza tym po jakims czasie moze bys schudla. moglabys ustalic sobie 3 kapsulki na dzien wtedy musialbys kupic 90 kapsulek na miesiac. dlaczego 3 kapsulki? bo maksymalna dawke guarany mozesz brac 300mg na dzien. w 1 kapsulce thermo speed extreme jest 80mg kofeinyx3 i masz 240mg wiec powiedzmy mozna brac max 4 kapsulki, ale ustal sobie 3, bo 3x6 godzin= 18 godzin aktywnosci guarany (6 godzin dziala guarana zawarta w Thermo Speed Extreme). wybierz soebie czy 2 czy 3 kapsulki. na start kup sobie moze 60 kapsulek zeby sprawdzic czy w ogole dziala na ciebie Thermo Speed Extreme. od razu mowie ze dziala naturalnie, nie jest to sztuczne podkrecanie pobudzenia. myslalem ze dam rade bez Thermo Speed Extreme albo bez Guaranaxu, ale nic z tego. potrzebuje guarany czy kofeiny. juz tak spiepszony mam mozg, ze bez farmacetykow sie nie obejdzie. ale dzieki nim moge w miare normalnie funkcjonowac. i nie zgodze sie z Monika 1974, ze to kwestia psychiki. dlaczego ludzie odwalaja szopki gdy sie napija wodki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czym wy się faszerujecie... Tylko czekajcie aż kofeina wypłucze wam magnez i będziecie mieć depresję z niedoboru.

zawilinski, nie ma czegoś takiego jak kapsułki z noradrenaliną.

 

Skład w 1 porcji (2 kapsułki) Thermo Speed Extreme Megacaps:

 

Ekstrakt zielonej herbaty 500 mg

w tym EGCG 55% 275 mg

 

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (6,0%) 334 mg

w tym SYNEFRYNA 20 mg

 

Ekstrakt guarany (22%) 182 mg

w tym kofeina 40 mg

 

Kofeina 160 mg (to jak 2-3 filiżanki kawy)

 

BIOPERINE® Ekstrakt pieprzu czarnego (95%) 5,0 mg

 

Tyrozyna 1000 mg

 

A tu skład tego co bierze Korat (Olimp Therm Line II):

Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%) 600 mg

w tym EGCG Epigallocatechin Gallate 330 mg

 

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 500 mg

 

Ekstrakt guarany 500 mg

w tym kofeina 100 mg

 

Kofeina 140 mg

 

L-tyrozyna 200 mg

 

Winian L-karnityny 400 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziak

Anafranil SR (klomipramina) 150 mg

Wskazania[edytuj]

- depresja

- nerwica natręctw

- fobie

- lęk napadowy

- przewlekłe stany bólowe

- przedwczesny wytrysk

- moczenie nocne u dzieci (powyżej 5 lat)

Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku:

- padaczki,

- schizofrenii

- jaskry

- nadczynności tarczycy

- chorób wątroby i nerek

- alkoholizmu

Badziak to jaka ty masz w koncu diagnoze? moze watki pomyliles? bo my tutaj piszemy o braku emocji, a jak masz depreche albo nerwice to raczej cos czujesz, czyz nie?

 

Amizepin (karbamazepina) 50 mg "Przy wieloletnim stosowaniu karbamazepiny następuje rozmiękanie kości[5] ze względu na przyspieszenie metabolizmu witaminy D w wątrobie. Lek ten przy długotrwałym zażywaniu powoduje uszkodzenie ciałek krwi, w szczególności trombocytów."

a czym ty sie faszerujesz?

 

-- 29 lip 2011, 18:17 --

 

brak uczuć to jest tak, ze ten Thermo Speed Extreme pobudza i fizycznie i psychicznie. i to mi sie w nim podoba.

 

-- 29 lip 2011, 18:39 --

 

thermospeedexwykres12.jpg

 

Thermo Speed Extreme Mega Caps firmy Olimp Labs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To jest forum ogólnodostępne, więc mogę pisać gdzie chcę, niezależnie od tego co mi dolega,

2. Na karbamazepinę jestem niejako skazana, nie wspominając już o tym, że łykam malutką dawkę, a Ty dobrowolnie przyjmujesz takie ilości kofeiny i guarany. To nie jest obojętne dla organizmu, a z czasem i tak wytworzy Ci się tolerancja. Będziesz musiał brać więcej i więcej, bo inaczej będziesz rozbity, rozdrażniony i senny. Jest jeden pozytyw - tyrozyna. Uczestniczy w produkcji dopaminy, a jej niedobory mogą powodować depresję. A ta synefryna to już w ogóle podejrzany stymulant. Na ang. Wiki można znaleźć informacje wiążące synefrynę z arytmią, atakami serca, udarami (ischemic stroke?) itp

W każdym razie smacznego.

 

-- 29 lip 2011, 19:01 --

 

A to z Wiki o dodatku EGCG, który wchodzi w skład obu tych supli:

 

EGCG, jak wiele innych flawonoidów/polifenoli, jest silnym inhibitorem topoizomeraz, podobnie działają niektóre leki chemioterapeutyczne, np. etopozyd i doksorubicyna. Może powodować uszkodzenia DNA (mutacje)[3][4][5][6].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę 2 tabletki przed śniadaniem i 2 przed obiadem.

Oczywiście uzupełniam witaminy.

W niedzielę się ważę, cały tydzień biorę te suple, powiem wam ile schudłem. Suple są dla mnie tylko dodatkiem do diety i ruchu, ale ich działanie aktywizujące naprawdę na sobie odczuwam, solian przy tym to było nic. Jestem pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziak kobieto ja biore supelment diety, a ty bierzesz leki psychiatryczne, ktore ryja tak organizm, ze gorzej juz nie powiem. pijesz kawe, pilas kawe? bo widze ze masz jakies niewyjasnione opory. w tym suplemencie diety sa zatwierdzone substancje jako suplement diety tzn ze nie sa lekami czyli sa pochodzenia naturalnego. a ty moja droga mila bierzesz sztuczne syntetyki i juz nie chce cie zalamywac, ale daj spokoj rozmowie na temat akurat tych suplementow diety, bo nie bralas ani Thermo Speed Extreme ani Therm Line II i powiem ci w cztery oczy, ze nie wiesz o czym mowisz kochana. wiem, ze syf bierzesz i sie zle po tych lekach czujesz, ktore masz wypisane w podpisie, ale moze jednak jest czas na to, zeby sprobowac innych rzeczy?

 

-- 29 lip 2011, 19:13 --

 

Korat piona. masz tu racje, bo biore Thermo Speed Extreme i powiem, ze mam ochote robic rozne rzeczy, a zwlaszcza co jest moim ulubionym zajeciem dawanie jazzu czyli sluchanie glosno zajefajnej muzy. ale moge to tylko powiedziec o suplementach diety firmy Olimp Labs. Activlab to syf.

 

-- 29 lip 2011, 19:15 --

 

Badziak na pewno fajna z ciebie laska, ale w kwestii Therm Line II i Thermo Speed Extreme nie masz racji i miec nie bedziesz, bo nie bralas tych specyfikow i jakos tak masz niestety malo doswiadczenia w tej materii kruszynko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj maluchu mój Ty słodziutki ;)

Czy weterynarz musi być prosiakiem, żeby wiedzieć jak je leczyć? No właśnie, otóż to. Wystarczy zapoznać się ze składem, żeby wywnioskować co nieco o tych specyfikach i ich szkodliwości. Nie będę już z Tobą dyskutować, bo nie walczysz na argumenty, tylko na 'kruszynki' i 'ty nic nie wiesz'. Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziak radzisz innym co brac a sama bierzesz taki syf, ze glowa boli. sama nie potrafisz sobie pomoc, zgrywasz specjaliste farmaceute dziewczynko, a sama zle sie czujesz i jeszcze probujesz cos namieszac innym w glowach, zeby przypadkiem cie posluchali. otoz nein.

 

-- 29 lip 2011, 19:46 --

 

jak chcesz zgrywac farmeceute to prosze tutaj skan dyplomu mgr farmaceuty, a jak nie masz to prosze cie zastosuj taktyke rejent Milczek. dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zgrywac farmeceute to prosze tutaj skan dyplomu mgr farmaceuty, a jak nie masz to prosze cie zastosuj taktyke rejent Milczek. dobrze?

Jeśli Ty chcesz radzić innym jakie leki powinni stosować to prosimy o dyplom ukończenia studiów medycznych i specjalizacji w zakresie psychiatrii.

To jest forum o charakterze informacyjnym, każdy może podejmowć tu dyskusję, jeśli ma coś konstruktywnego do powiedzenia.

 

Badziak słusznie zauważyła w jaki sposob Ty prowadzisz konwersacje.

No, ale to już praca raczej na psychoterapię, której Ty nie podejmiesz bo jesteś jej przeciwnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974 jesli psychoterapia by cos dawala to bym dzisiaj nie lykal lekow. ale sorry error. cos tu nie gra. psychoterapia jest dla naiwnych tych ktorzy maja nadzieje czyli dla was. swiatem rzadzi fizyka i dlatego trzeba sie z tym pogodzic.

 

-- 29 lip 2011, 21:26 --

 

wlasnie o takich przemadrzalych ludzi mi chodzilo jak wy dwie. wszyscy byli tacy madrzy, ale nie dali rady mnie wyleczyc. wszyscy. i co? d*py dali, bo albo nie maja wiedzy albo brak im wytrwalosci albo sa tak samo ciency jak wy. bo ja w przeciwienstwie do was nie jestem taki mocny w gebie jak wy, tylko staram sie obiektywnie patrzec na swiat i w miare mozliwosci dzialac z odrobina wytrwalosci. tak. wy tylko w teorii potraficie naprawic swiat. a takich teoretykow to ja mam gdzies. dlaczego? bo tylko mieszacie. i popieram Korata za to, ze propaguje Therm Line II, bo chlop ma racje, ze dziala. bo bierzemy syf w postaci lekow psychiatrycznych. drogie jak cholera, kiedy tuz przed nosem uciekaja nam suplementy diety, ktore sa bez recepty, kazdy moze sobie na nie pozwolic, bo sa tanie, ale nie bo pani Monika1974 i pani Badziak sobie uwidzialy, ze beda psychoterapia i telepatia leczyc wszystkich ludzi. moze czas nadszedl zeby sie zastanowic nad skutecznoscia dzialania waszych wywodow? ale gdzie. jajko madrzejsze od kury co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974 jesli psychoterapia by cos dawala to bym dzisiaj nie lykal lekow. ale sorry error. cos tu nie gra. psychoterapia jest dla naiwnych tych ktorzy maja nadzieje czyli dla was. swiatem rzadzi fizyka i dlatego trzeba sie z tym pogodzic.

To się gódź ze swiatem i fizyką ,a nacz się w końcu konstruktywnie i owocnie dyskutować. Bo to co uprawiasz jest bynajmniej...poniżej krytyki.

wlasnie o takich przemadrzalych ludzi mi chodzilo jak wy dwie.

Pierwsze słyszę.

Miło dowiedzieć się czegoś nowego z ust kogoś bardzo kompetentnego :lol:

wszyscy byli tacy madrzy, ale nie dali rady mnie wyleczyc. wszyscy. i co? d*py dali, bo albo nie maja wiedzy albo brak im wytrwalosci albo sa tak samo ciency jak wy.

Albo Tobie brakowało wytrwałości? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?

bo ja w przeciwienstwie do was nie jestem taki mocny w gebie jak wy, tylko staram sie obiektywnie patrzec na swiat i w miare mozliwosci dzialac z odrobina wytrwalosci. tak.

Obiektywnie?

Z odrobiną wytrwałości? Zaprzeczasz sobie. Gdybyś był wytrwały, wkładał wysiłek , być może byłbyś już najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi.

wy tylko w teorii potraficie naprawic swiat.

NIe mam na plecach napisu "koń", żeby naprawiać świat. Skąd to przypuszczenie?

a takich teoretykow to ja mam gdzies. dlaczego? bo tylko mieszacie.

To się nazywa dyskusja, nie mieszanie. Ty widocznie nie opanowałeś jeszcze tej umiejętności.

i popieram Korata za to, ze propaguje Therm Line II, bo chlop ma racje, ze dziala. bo bierzemy syf w postaci lekow psychiatrycznych. drogie jak cholera, kiedy tuz przed nosem uciekaja nam suplementy diety, ktore sa bez recepty, kazdy moze sobie na nie pozwolic, bo sa tanie,

Korat oprócz leków przeszedł terapię i bardzo ją sobie chwali. Zapytaj Go jakie ma zdanie na temat psychoterapii.

Czy ja kiedykolwiek zabroniłam Tobie zażywać leków?

ale nie bo pani Monika1974 i pani Badziak sobie uwidzialy, ze beda psychoterapia i telepatia leczyc wszystkich ludzi.

Mam inną profesję i ukończone nieco odmienne kierunki studiów. Nigdy nie chciałam leczyć ludzi i być terapeutką. Nie wiem też skąd wytrzasnąłeś tą telepatię.

moze czas nadszedl zeby sie zastanowic nad skutecznoscia dzialania waszych wywodow? ale gdzie. jajko madrzejsze od kury co nie?

Nadszedł czas, w którym powinieneś chcieć troszeczkę dokształcić się w temacie psychologii. Psychologia jako nauka nie traktuje człowieka wybiórczo i nie dzieli go na kwanty.

Wg Twojej teorii nie powinno Ciebie być tu, na forum.

Psychologia (od stgr. ψυχή Psyche = dusza, i λόγος logos = słowo, myśl, rozumowanie) – nauka empiryczna, zajmująca się badaniem mechanizmów i praw rządzących zjawiskami psychicznymi oraz zachowaniami człowieka. Psychologia bada wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem.

Wiesz co oznacza pojęcie empiryzm? To ja Ci odpowiem...Jeśli chcesz dyskutować, a nie obrażać to musisz w odpowiedni sposób uzasadniać swoje twierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja mogę potwierdzić skuteczność terapii, a już kilka mam za sobą. Owszem nie rozwiązały wszystkich moich problemów ani nie zmieniły mi osobowości, ale kilkanaście wewnętrznych konfliktów rozwiązałem i lepiej sobie radzę w pewnych sytuacjach życiowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak musi byc 350mg solianu zamiast 400mg bo zaczyna sie zamulenie a nie dopamina. mi w ogole nie zalezy na schudnieciu. waze 82kg i wcale sie z tym zle nie czuje. jaki macie pociag do plci przeciwnej? emocjonalny, umyslowy czy fizyczny? ja mam fizyczny i umyslowy. o emocjonalnym moge zapomniec. nie ma dopaminy nie ma emocji i nic w tym wzgledzie sie nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sobie tutaj jęczałam, że nic nie czuję. Ojojoj, jakbym chciała tak dalej

I co? odzyskałaś uczucia?

 

-- 31 lip 2011, 21:08 --

 

Słuchajcie czy ktoś ma jakieś wiadomości od Topielicy? Nie pisze Ona, Jej komóka jest wyłączona, na maila też nie odpisuje....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thermo speed extreme owszem dziala, ale nie moze byc mowy o zamuleniu. mowie tu o neuroleptykach. bo jak jestescie zamuleni neuroleptykami to nawet najlepszy suplement diety wam nie pomoze. wiem to bo bralem solian 2x200mg na raz i do tego thermo speed extreme i bylo cieno. wzialem 350mg solianu i od razu lepiej. oczywiscie do tego thermo speed extreme.

 

-- 31 lip 2011, 22:25 --

 

sami mieszkacie czy z rodzicami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×