Skocz do zawartości
Nerwica.com

nic nie czuję


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wmawijacie sobie chorob ludzie:) Bedzie ok

a osttanio sama "czulam" to co wy...

Myslcie pozytywnie i do przodu !!! To samo przyjdzie ;)

 

Trzymajcie się, pozdrawiam.

 

PS: Musialam to napisać ;)

 

aha i radze tu nie wchodzzic, jesli chcecie "wyzdrowieć" , ja nie zamierzam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak musi byc 300mg solianu. nie 400mg, nie 350mg. musi byc 300mg. tak testowalem. tak jak pisza w ulotce. myslalem ze bujda. jednak 300mg. solian na dopamine czyli zeby sie lepiej czuc, zeby czuc smaki, zapachy i ogolnie czuc muzyke. thermo speed extreme na energie zarowno psychiczna jak i fizyczna.

 

-- 08 sie 2011, 21:31 --

 

nie macie pojecia ile to miesiecy testow. lekarka mi mowi ze ma wiecej pacjentow na kwetiapinie niz na solianie. i co lepsza jest kwetiapina od solianu na dopamine? bo z tego co czytalem z wikipedii to nie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korat.. dlaczego ignorownaych? Czy cos zlego Ci zrobilam?

ja takze "odczuwalam"" smutek wewnetrzna pustke dlatego podzielilam sie z wami tym postem w takim celu by wam uzmsylwoic zeby mozna z tego wyjsc, ze to jest tylko taki nakrecenie sie i wmawianie... jestem tego pewna:)

arla... z takim podejsciem bedziesz dlaej w tym tkwic :)

zawilisnki.. wiem dokladnie o to brak dopaminy:)

musicie znalezc wiare w sobie... ale wie co w tej chwili "przezywacie" to jest straszne "uczucie"

ale macie moje przekonanie ze to minie. z tym , ze u niektorych nastepuje to szybciej a u niektorych wolniej i dluzej sie z tym mecza, a wlasciwie mecza sami se ze soba i swoim sposobem myslenia:) mozg musi caly czas pracowac... to ciezkie ale uwierzcie ze sie da!!! sila wlasnej woli.

Kazdy czlowiek ma mysli emocje i uczucia..

Genrealnie wazne jest to aby niczym sie nie przejmowac, miec lekko mowiac obojentne na to wszystko ;) z dobrym podejsciem do zycia, ktore nie zawsze jest piekne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ciezkie ale uwierzcie ze sie da!!! sila wlasnej woli.

Czy to jest jakiś żart?

Siłą własnej woli?

Z użyciem własnej woli można co najwyżej wyrazić chęć do podjęcia leczenia.

Dziewczyno, Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy z jakimi tudnościami borykają się tu ludzie.

Rozumiem,że chciałaś dobrze, doradzić, ale na prawdę takie wskazówki........ niczego nie wnoszą, najwyżej podirytowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obchodzi mnie to co piszesz:) i wlasnie o to chodzi aby sie nie przejmowac... miec dystans... ehhh ludzie ludzie..

waszym najgorszym probelem jest strach. naprawde nie wiem jak do was dotzrec:) moze czas pomsylec nie o tym ze ja to robie zle i specjalnie jaka to ja jestem niedobra :) przezabawne...

sami sobie musicie pomoc bo widze ze ja tu nic nie pomoge, a uwierzcie ze robie to dobrej woli, to ze tu pisze.

czlowiek dla czlowieka wilkiem w towim przypadku monika1974.

mimo wsyztsko, pozdrawiam.

PS:jak bedziecie miec jakies pytania smialo piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek dla czlowieka wilkiem w towim przypadku monika1974.

mimo wsyztsko, pozdrawiam.

Nie znasz mnie, przejrzyj może najpierw forum, moje posty do użytkowników, żeby mieć poparcie dla użytego przez Ciebie stwierdzenia.

Ja też Ciebie pozdrawiam, życzę większej empatii w związku z umiejętnością zrozumienia psychologicznych aspektów powstawania zaburzeń.

Psychopacie, nałogowemu alkoholikowi czy zgwałconej dziewczynie też dasz radę typu:

i wlasnie o to chodzi aby sie nie przejmowac... miec dystans... ehhh ludzie ludzie..

To troszeczkę na wyrost , nie uważasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onax93, Krytyka czasem jest konstruktywna, wiesz?

To dziwne, że nie odebrałaś jej właśnie w ten sposób.

Poza tym, to jest forum i tutaj się dyskutuje i wymienia poglądy. Odnosi się do czyichś wypowiedzi używając argumentów.

Przecież nie każdy musi się z Tobą zgadzać, tak?

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onax93, ludzie mają różne problemy, różnie je znoszą. Niektórzy podnoszą się, inni spadają na dno. Żeby się podnieść potrzeba czasu i wytrwałości. Nie zniechęcaj się wypowiedziami tu padającymi. Pozdrawiam Cię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onax93, Gdzie Ty tu widzisz nienawiść?

Problemy z odczytywaniem emocji się kłaniają?

Musisz dopuścić do siebie fakt, że wielu tu ludzi naprawdę poważnie choruje.

I rady typu będzie dobrze, głowa do góry mogą powodować irytację.

 

Cieszę się, że czujesz się szczęśliwa, o to chyba chodzi w tym wszystkim?

Możesz zaglądać kiedy tylko chcesz, serdecznie zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przykre gdy widze tyle nienawisci..

ale jestem szczesliwym czlowiekiem i licze ze u was sie poszczesci.

zdecydowalam ze bede tu tylko czasem zagladac..

 

Ignorancja jaką prezentujesz jest gorsza od konstruktywnej krytyki którą nazywasz nienawiścią. Z twoich postów wnioskuje, że nigdy nie czułaś tak jak ja, więc nie pisz, że byłaś taka jak ja jestem teraz i że rozumiesz mnie lepiej nisz ja sam siebie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu :)

Trzymaj się rowniez. Miłego dnia :)

 

-- 09 sie 2011, 13:49 --

 

usuwam konto :) wypelnilam juz swoja "misje"...

zycze wam odwagi pewnosci siebie spokoju ducha kto nie bedzie sie lenil ten zastosuje sie do moich tych i wczesniejszych wskazowek, a reszta ktora tego nie zrobi to smierdzace lenie fu

przede wszytskim zacznijcie zyc zyciem! tak jak sami chcecie.

a pierwszy krokiem jest usuniecie konta z tego forum. ;)

papa

 

-- 09 sie 2011, 14:28 --

 

ej jak usunac stad konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadlem na pomysl, ze trzeba zbalansowac solian i thermo speed extreme albo guaranax. dawke ustale na 400mg solianu. dlaczego 400mg? zeby moc sie wyspac. na 300mg spie do 6:45, na 350mg 8:20, na 400mg 9:30. i do tego chyba guaranax. thermo speed extreme jest za mocny. musze uzyskac rownowage miedzy dopamina a noradrenalina. dopamina jak wiadomo jest najlepsza, ale ze solian daje jej za malo, a przez to motywacja troche kuleje to musze podnosic noradrenaline, zeby czuc pobudzenie psychiczne i fizyczne. wczoraj dalem 300mg solianu zamiast 350mg czy 400mg i powiem ze zasypianie ciezko. krotki sen bo sie zbudzilem 6:45 i lipa. i teraz chyba zaczne jechac na guaranaxie, bo czulem sie dobrze na mixie solian 400mg i 2 guaranaxy na dzien 1 co 6 godzin, ale byla impreza i sie napilem duzo wodki, a wodka to antydepresant wiec zaliczylem depresje 2 tygodniowa. teraz ciezko wstac z tego. ale powiedzialem ze nigdy wiecej antydepresantow i nigdy wiecej alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×