Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to normalne? Dzikuski...


Gość SinnerInHeaven

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dzikuski mnie interesują...To jest mój fetysz...Dzikie spojrzenia...Każda kobieta ma to w sobie tylko nie każda to pokazuje od razu...Nie nie brudaski...bez błotka czyste tylko dzikie...pamiętam film "Zejście" oglądałem kilka lat temu ale pamiętam jakby to było wczoraj...Takie kobiety walczące z czymś co czai się w mroku...czymś co jak wierzyć uczonym "idealnie wyewoluowało do życia w ciemności" i jest zdolne zabić, ma doskonały słuch...I One stanęły naprzeciw tym kreaturą z piekieł...podobnie jak ja ukrywały się i walczyły...stały się dzikie i piękne...sterowały nimi obłęd i wola przetrwania...Nauczyły się chodzić cichutko i zabijać skutecznie jeść mięso w surowej postaci...takie właśnie powinny być kobiety...Pole? To nie miejsce dla kobiety mój drogi ona musi walczyć z czymś co czi się w mroku, w lesie tam jest jej miejsce...to obrzydliwe co Wy chcecie zrobić z kobietami do pola albo do garów...Musicie pamiętać że one są bardziej dzikie od nas...seksualność to osobna kwestia...ale silna wyzwolona kobieta nie boi się mężczyzny...potrafi go mieć na każde wezwanie kiedy ona tego pragnie...Tak, żeby jej żądze zostały zaspokojone. Facet musi być równie dziki inaczej po prostu umrze z nadmiaru wrażeń...albo kobieta go odrzuci...Dzikuski są wśród nas uważajcie na nie...szczególnie nocą robią się niespokojne, polują wtedy jak sowy...nie sposób się odpędzić...

 

Całe życie walczę z czymś co czai się w mroku i jestem ekstremalnie dzika, niektórzy użytkownicy tego forum mogą potwierdzić. Tylko czy Ty spełniasz wymaganie jakie stawiam przed męzczyzna?

Surowego miesa nie jem, ale tkwi we mnie żadza mordu. I to wielka.

Jak nie dygasz i twoje posty nie są zwykłym pierdoleniem. To podejmij wyzwanie. Ale jestem pewna, ze strach Ci na to nie pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucy rozwalasz mnie swoją osobą..... pozytywnie by nie było :twisted: ....zresztą widać po rysach buzi.... ty na taką dominę wyglądasz wiesz tylko bat na faceta i do klatki xd ? ...nieeee ^^

...jak czytam ten twój podpis ...to mam wrażenie ,że to moje słowa......

 

 

...to pisanie o dzikuskach' to zabawne się wydaje ? ...może bez mięsa surowego ...porzucać za to w 'trakcie.... ...2 raz poznałem takie 'dzikusie' 1 specyficzną ...z tym ,że ona wolała klapsy i mizianie jęzorem po kolczykach ..na karku WTF? ..no i znamienne kąpiele na golasa 8) na które namawiała ....

2 ga też as niezły.......

 

Obydwie DDA + ,lekko pozamykane uczuciowo...

 

Ale jaaaaaaaaaaa siebie nie wyobrażam z kimś 'spokojnym' ......w sensie Temperamentu ! ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojne też są dobre...tylko żeby potem ujawnić swoją prawdziwą naturę...zawsze pod osłoną nocy...muszę uważać żeby się nie zdemaskować...Strachu nie czuję...nie odczuwam żadnych emocji...Tylko te najbardziej prymitywne...Wszystko po to żeby przetrwać...Kąpiele na golasa są złe...zbyt bezpieczne...tutaj potrzeba czegoś co wyzwoli siły piekielne...ciemnego lasu...dziczy...tak...tylko takie kobiety mogą mnie uwieść...haha tylko nie za szybko...trzeba czasem trochę zwolnić...wczuć się się i sobie pospać dłużej...potem można się napić soczku jak kto woli...żeby ugasić pragnienie...nie stracić za dużo wody...bo to niebezpieczne tak się odwadniać...ale noce ostatnio bywają chłodne...kobiety też...ale te dzikie zawsze będę miał w sercu...ciężko takie zaspokoić...sam chyba nie dam rady...muszę więcej mięska jeść żeby im sprostać...inaczej mnie wykończą...trzeba się odkrywać kawałeczek po kawałeczku...nieśpiesznie na początku a potem już można na dziko atakować...chyba że dzikuska napalona na maksa jest to można z miejsca od razu...bez czekania i pisania...ha ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, posądzasz...uważaj abyś sam nie był sądzony...mój drogi...rozdwojenie nicka to bardzo poważne schorzenie...planB to dobry chłopak choć czasem troszeczkę...narwany...trzeba mu wybaczyć...lubi takie temperamętno-namiętne kobiety...na golasa dzikie..czasem tez w ubranku ale to tylko na chwile...o ile...ma w brzuchu...hmm...motyle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha...ja jestem człowiekiem który przez lata mieszkał w dżungli pośród leśnych zwierząt w głuszy...i z innymi dzikuskami też było fajnie...sympatycznie znaczy się...nie boję się mogę tam wrócić zawsze...ukryć się...polować na tygrysy jak dawniej za starych dobrych czasów...troszkę surowego mięska nie zaszkodzi...na układ trawienia...dobrze spokojnie ale teraz nie mogę wrócić bo muszę karmić swoje dziecko...musi rosnąć sobie...dorastać w miłości...ha ha nie mogę go opuścić...nie teraz po tym co razem przeszliśmy...ale jak w międzyczasie się jakaś dzika trafi to można spróbować...dzikuski zawsze wychodzą z mroku z...ciemni...ciężko się odpędzić nocą...pierwotne lęki biorą górę nad zdrowym rozsądkiem, wy też tak macie czasami? Kiedy człowiek nie myśli...tylko instynkt...wola przetrwania...mięso...oczywiście surowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k...wa Tarzan atakuje na forum, trzeba uwazac bo to wsród małp wychowane , weźmie dorwie wyjebie gdzies na boku, pokatnie szybko bez klasy, nawet nie wylize dobrze,

,ze człowkie nawet dobrze nie poczuje i pójdzie dalej w busz a kysz, spadaj do surowego mięsa

ja tam lubie byc uwiedzona a nie uwodzic, niech sie facet pomeczy a nie ja bede wydzwaniac ,sraniać i inne, czasem moge zadzwonic ,ale zeby wyciagac na tance czy wykłady jogi na , których zasnie nie upadłam ponizej mojej godnosci albo zeby zamawiac bilety do teatru od tego jest facet bo facet to ma byc facet a nie dupa wołowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tutaj można tak przeklinać? Nie ma bana? Niebiosa, toż to raj :D ale trafiłam ^^

 

A jeśli też lubię klapsy po tyłku, to mogę się już nazwać dzikuską? Czy do tego miana potrzeba większych kompetencji? :P

 

lucy1797 chyba jednak wyzwanie nie zostanie podjęte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1797Możesz zaznaczyć wybrany tekst kursorem, potem prawy przycisk "kopiuj", potem piszesz posta i prawy przycisk "wklej" i gotowe :)

 

Też mi się spodobała wypowiedź taheli :D tyle w niej ekspresji i taka moc przekazu ^^ respect!

 

Próbowałam tak robić jak mówisz i nie wychodzi.

Czy chodzi o zaznaczenie wybranego tekstu na niebiesko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam tak robić jak mówisz i nie wychodzi.

Czy chodzi o zaznaczenie wybranego tekstu na niebiesko?

 

Tak, na niebiesko :) potem najeżdżasz kursorem na ten niebieski tekst i klikasz prawym przyciskiem mysz i masz podlistę, wybierz "kopiuj" i dalej jak pisałam.

 

-- 18 paź 2014, 21:56 --

 

odnoszę wrażenie ,że panie niedopieszczone mocno mogą być :shock::lol:

 

Ja tak!

 

-- 18 paź 2014, 22:02 --

 

jaka fajna zboczarnia tu jest.

 

Gdzieś trzeba to z siebie wyrzucić :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dupa wołowa...hm dobra...ale tylko w surowej postaci...widzę że dziewczyny się oswobodziły...to bardzo dobrze lubię takie...wyswobodzone...bezpruderyjne...wyjątkowo otwarte...ale teatr?...nie nie to nie dla kobiet...nudno nic się nie dzieje...joga lepsza...taka dzikuska-joginka potrafi nieźle namieszać...ha ha...na początku jakieś pozy...ciągotki...a potem jazda na maksa...nie pogardziłbym...ale i tak wolę las i mrok...musi być ciemno i mrocznie wtedy można szybko...jest adrenalina...ryzyko...tarzan? Moja droga tarzan to bajka...ja jestem prawdziwy...i żyłem w dżungli w dziczy...potrafię się kryć...walczyłem z dziczą przez wile lat nie zrozumiecie tego...teraz jestem tego częścią...mrok...lubię go...nawet nie wiecie co tam się w nocy czai...ha ha bestia i może was pożreć...ha ha pozdro dla kumatych..ha ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×