Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wmawianie chorób innym prosze o odpowiedz


ivona781

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nazwać człowieka, który sam nie dość ze jest hipochondrykiem to jeszcze wmawia choroby innym .Taki jest mój przyszywany teść ciągle szuka chorób i moich dzieci mimo ze rozwijają się super malutkie wcale nie choruje to on wymyśla wmawia a to zwapnienie rogówki oka a to zwyrodnienie stawu skokowego. Sam kiedyś sobie wpoił choroby skończyło się depresja .Jest strasznym despota cholerykiem człowiek taki ze nie jeden psychiatra miał by wspaniały temat do ksiązki. Mnie jednak chodzi o ta postawę wmawiania choro czy jest na to jakieś fachowe określenie? Jak z ty walczyć wykańcza mnie .Ja tez się leczyłam przez niego prawie 3 lata depresja lekowa nerwica, ale to już inny temat.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ze lepiej zareagowac... bo moja babcia od malego mowila o smierci i o chorobach :/ i pozniej sie na mnie przenioslo :/ mimo wszystko diecko to bierze do siebie i sie tego boi juz od najmlodszych lat zycia :/ nie pozwol zeby Twoje dzieci tez na to cierpialy... hipochondria nie jest dziedziczna ale mozna ja w kims rozbudzic... szczegolnie w malym dziecku ;/ niestety przez takich wlasnie.... taka jest moja opinia nie wiem czy sie ze mna zgadzacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×