Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam wszystkich


lady85

Rekomendowane odpowiedzi

jestem tu nowa, mam nerwicę lękową od ponad roku ciężko czasam to przetrwać ale przez roku daję rade.Nie wiem konkretnie czemu jestem na tym forum, moze czegos wiecej sie od was tutaj nauczę, może będe potrafiła udzielić skutecznych rad na ten temat.jak narazie nauczylam się przez roku radzić z napadami paniki agorafobią i nieprzyjemnymi objawami somatycznymi.moze moje rady rowniez komus sie przydadza.pozdrawiam:)

 

-- 01 sie 2012, 14:52 --

 

jeszcze tu dodam, ze moja walka z tym nadal trwa.codziennie ucze sie z tym zyc, temu zapobiegac.mam trudna sytuacje i to mi nie ułatwia zadania, ale jestem zdania ze kazdy ma w sobie dosc sily aby stanac twarza w twarz ze swoimi lękami.strach ma wielkie oczy ale jezeli sie go pokonuje a przed nim nie ucieka to daje to po pewnym czasie satysfakcje z zycia.

 

-- 01 sie 2012, 14:53 --

 

jeszcze tu dodam, ze moja walka z tym nadal trwa.codziennie ucze sie z tym zyc, temu zapobiegac.mam trudna sytuacje i to mi nie ułatwia zadania, ale jestem zdania ze kazdy ma w sobie dosc sily aby stanac twarza w twarz ze swoimi lękami.strach ma wielkie oczy ale jezeli sie go pokonuje a przed nim nie ucieka to daje to po pewnym czasie satysfakcje z zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha zapomnialas sie przywitac.Czytam was juz jakis czas nawet podlaczylam sie pod temat ,,Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy,, ale sie nie przedstawilam :oops: A wiec tak na szybko : mamusia 3 dzieci -chlopcow z mezem non stop pracujacym ,kota Devonka i rybkami.Chyba od 3 miesiecy borykam sie z nerwica ,ktora jeszcze nie zostala stwierdzona przez lekarzy tylko przeze mnie. :(

Pozdrawiam wszystkich ,ktorzy maja te duze jak i te male problemy 3majcie sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:smile: hej, mam tylko 19 lat. Moze uznacie, ze to mało by sie wypowiadać, ale moze moje wpisy trochę Was zmotywują. Więc tak: przechodziłam kiedys nerwicę. Ból psychiczny jest sto razy gorszy od fizycznego, niszczy nas od srodka, ale podobno: Ból to tylko stan umysłu. Znalazłam w życiu cel- miłość i od roku jestem inna osobą, lepszą :) jeśli macie choć jedną osobe, dla której warto walczyc o cokolwiek, to Uwierzcie mi- uda się :) Pozdrawiam i 3mam za Was!

 

_____

Roxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roxaneczko37 - czyli mówisz, że nawet jeśli nie ma dość samoakceptacji, by przewalczyć swe autodestrukcyjne myśli,

to jeśli mamy kogoś na zewnątrz, kogo kochamy bardziej niż Siebie ( zakładam, że Siebie kochamy nie dość)

to to jest sposób na budowanie szczęścia - dzięki miłości czerpanej z zewnątrz?

Jeśli znajdziemy swoje Słońce to jego promienie obudzą nas do życia?

Mądrze mówisz, będę Cię czytał z uznaniem -pozdrawiam - nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nomorewords43- dziękuję bardzo, miło jest gdy ktokolwiek docenia to co masz w środku. Czasami dzielenie się takimi odczuciami pomaga, mi bardzo. Wierzę, że osoby, które będą to czytać odnajdą jakąs iskierkę nadziei w sobie ;) szczerze? wiek nie ma znaczenia w miłości. Mam 19 lat a wiem niezwykle dużo o życiu. Z kazdym dniem bardziej uświadamiam sobie, że najważniejsza jest miłość i to do niej podświadomie czy świadomie dążymy. Zaden sukces, sława, pieniądzę nie są w stanie zastąpić uczucia, tego bicia serca, które daje nam znać, że naprawdę żyjemy>

 

Mam nadzieję, że będziemy sobie tutaj wszyscy wzajemnie pomagać. Nigdy nie byłam na takim forum, ale choćby ono teraz jest moim skarbkiem, bo zawsze chciałam pomagać. Wierzę, że dobro wraca. Niekiedy w postaci tego, o czym marzymy najintensywniej.

Jestem ostatnio zwolenniczką słow, wiem, dziwnie brzmi, ale jak to powiedziała moja ulubiona osoba- W słowach tkwi moc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×