Skocz do zawartości
Nerwica.com

witajcie pozdrawiam wszystkich


pawlo2626

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sam niewiem co mi jest ..ale wiem ze problemu nierozwize sam napewno a jesli juz to moze sie to kiepsko naprawde skonczyc ..Wiem pochowalem brata 4 miesiace temu mial 34 lata :-( ...niestety mysle ze zaczyna sie w mojej rodzinie psuc powaznie niestety fakty sa takie ze sytuacja dosc podobna jak ta ktora brat mial jakies 2 lata przed smiercia niestety do konca sobie z nia nie poradzil ..fakt ze nie skorzystal z zadnej pomocy...4 dni przed smiercia zrobil badania medyczne i dostal skierowanie natychmiast do szpitala nikomu o tym nie powiedzial dopiero po smierci lekarz ktory to skierowanie wypisal przypadkowo byl w szpitalu i poznal go powiedzial i powiedzial tylko przeciez on mial juz byc od 4 dni w szpitalu...mysle ze powodem glownym nie byly dolegliwosci serca mogl sie leczyc tylko problemy miedzy innymi z niedoszla zona ...moze jakies zalamanie niewiem jak sie to fachowo nazywa...zaczynam pomalu analizowac zachowania zony i niewiem czy to moze moja wyobraznia dodaje reszte tak wpiera mi ona sama gdy chce z nia spokojnie porozmawiac o problemach ..wiec chyba bede musial poszukac dobrego psychologa bo czuje ze mam racje z przeczuciami niestety te z czasu slubu ponad 2 lata temu byly trafne narazie w 98% ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×