[KATOWICE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez nemezis 09 maja 2006, 20:22
ok to teraz uzgodnijmy jedno
PSYCHOTERAPEUTA - kilka (dziesiąt) wizyt za każdą płacimy nie małą kasę....
HIPNOTERAPEUTA - góra 3 wizyty i jesteś bez problemu .... przyczyna problemu i problem wyparty z podświadomości i i ukierunkowanie podczas seansu na jakiś znak , dzwięk, symbol tak by w razie jakiś problemów w przyszłości móc cię samemu wprowadzic w trans i pozbyć problemu
zdecydowanie jestem za hipnozą :)
Chciałbym w sobie mieć taką siłę, tak opanować lęk, pokonać strach

przez agapla 09 maja 2006, 20:31
Nemezis i jak znalazłaś już tego hipnoterapeutę?, jak sie czujesz jest lepiej?

przez nemezis 09 maja 2006, 21:06
znalazłam ale jeszcze nie skorzystałam jeszcze. narazie zbieram kasę.... jest to trener NLP który zajmuje się hipnozą... przyjedzie do mnie bez problemu ... sesja kosztuje 800 zł a kiedy zapytałam go ile trwa sesja stwierdził że skończymy jak będę zadowolona z efektów... więc nie ma się co zastanawiać tylko go ściągać do mnie... wierzę w niego i w to że wkońcu uda mi się opuścić tą moją "bezpieczną strefę" jak to teraz nazywam...
pozdrawiam
zapraszam na stronę www.nlppolska.pl/forum można tam poczytać jak zmienić siebie i poznać ciekawych ludzi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arek177 09 maja 2006, 23:30
nemezis ja na twoim miejscu bym nie ryzykowal
w polsce hipnoze bezpieczna robia psychoterapeuci ,a jezeli twoj ci niepomaga zglos sie do mnie na gg dam ci naprawde dobrego do ktorego pojdziesz kilka razy i za 1 wizyte duzo nie zaplacisz i bez ryzyka :)

przez nemezis 10 maja 2006, 08:16
tylko jakbyś przeczytał mój post pierwszy to byś wiedział że ja potrzebuję kogos kto przyjedzie do mnie bo ja nie wychodzę z domu od 3 lat i to jest mój problem ...
Po za tym ja wiem co robię ... gadałam z milionem ludzi na ten temat i żadko trafia się taki przeciwnik hipnozy jak ty ... no cóż ale każdy ma swoje wizje leczenie... moją akurat jest hipnoza i przy tym będę obstawała.

Zamiast do hipnotyzera lepiej samemu poćwiczyć

przez Angela 10 maja 2006, 08:50
Zamiast do hipnotyzera lepiej samemu poćwiczyć trening autogenny albo relaksację wg Jacobsona . Mam takie ćwiczenia na DVD , kupiłam je w Logosie za 40 zł + koszty przesyłki. To są dwie płyty. Na jednej jest dokladne omówienie ćwiczeń i pokaz jak wykonywać, a na drugiej ćwiczenia.
Jak chcesz, to mogę ci podać adres do strony
www.logos.pomorze.pl/oferty

przez arek177 10 maja 2006, 16:42
nemezis ty mnie niezrozumialas ja tez lecze sie hipnoza i bardzo ona mi pomogla ale niech zrobi ci ja doswiadczony psychoterapeuta.
a skad jestes nemezis??

FENIKS - POlECAM

przez patrycha 14 maja 2006, 22:33
Jeśli ktoś jest ze śląska i potrzebuje pomocy polecam ośrodki Feniksa www.nzozfeniks.pl - wprawdzie dopiero zaczynam terapie ale naprawde jest miło i profesjonalnie , wogóle fajnie. Na stronie jest pełne info o ich usługach - można iść od ręki płatnie , albo tak jak ja czekać na termin i bezpłatnie.

przez telimenka 31 maja 2006, 12:17
hej:) czy ten osrodek znajduje sie w centrum? Czy latwo tam trafic z Katowic?

przez Magda-27 31 maja 2006, 13:09
Telimenko zadzwoń tam i dowiesz sie wszystkiego dokładnie :)
Do zobaczenia 10 ;)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

szukam psychologa---->Sosnowiec, Mysłowice.....

przez k@si@ 29 cze 2006, 10:49
...Poszukuję dobrego psychologa z Mysłowic, Sosnowca ewentualnie z Katowic...Dziękuję za informację z góry... ;)

Specjalista Sosnowiec/Katowice

przez nikt_wazny 03 sie 2006, 21:42
Blagam Was o pomoc, chodzi mi o namiary na dobrego, skutecznego psychiatre z okolic Sosnowca. Moja matka ma kolejny, bardzo ciezki nawrot choroby, stare leki nie dzialaja, a do lekarza w kolejce czeka sie pol roku. Jezeli znacie lub slyszeliscie o kims, dajcie znac. Dziekuje.
nikt_wazny

przez Magda-27 04 sie 2006, 08:58
Hej :)
Z tego co się orientuję to bardzo dobrym lekarzem jest Mariusz Skowron, ale on przyjmuje w Rudzie Śląskiej. Na wszelki wypadek zostawiam numer tel. do poradni, w której on pracuje 244-37-77.
Przyjmuje też prywatnie, ale nie mam jego tel. niestety.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

polecam Ośrodek Terapii Nerwic

przez agaka52 20 sie 2006, 18:16
Rodzicom których dzieci cierpią na zaburzenia nerwicowe, fobie, natręctwa, tiki, mutyzm wybiórczy polecam Ośrodek Terapii Nerwic w Orzeszu. Sprawdzony :smile:
agaka52

Sortuj wg