Książki (szukam,sprzedam,kupię,wymienię...)

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez lukasz728 17 lut 2006, 18:12
nie rozumiem dlaczego piszecie ze taka książka moze zaszkodzic przecież wcale nie musicie jej czytac. Ja osobiście tez jestem nerwicowcem i przeczytałem bardzo duzo takich książek i chociarz często gdy czytałem o jakimś objawie to za chwile "go miałem" to naprawde bardzo one pomagają. a tak na marginesie jeśli chcecie przeczytać jakąś książkę jak radzić sobie z atakami paniki to polecam "SPOKOJNIE TO TYLKO PANIKA". Świetna książka i jeśli ktoś jest z białegostoku to moge mu ją pożyczyć mój nr kom. 600589438 oczywiście nieodpłatnie naprawde polecam. Mam tez inne pozycje o nerwicy więc dzwoncie. PA
... i smiej się kurwie w twarz!!!!!!!!

Ona jest jak ukochana kobieta - nie moge przestać o niej myśleć!!!
Jest jak przyjaciel - zawsze ze mną!!
I jak tu jej nie kochac:)!!!!!!

przez toya75 17 lut 2006, 20:30
Nałogowo kupuję ksiązki , które w temacie mają " lęk.Zawsze człowiek moze znalezć odpowiednik w swojej czorobie i to pomaga.Osobiście jestem za.
toya75

przez DarkAngel 17 lut 2006, 22:15
Co prawda moja wiedza o nerwicy oparta jest tylko na informacjach internetowych i książce "Oswoić lęk" i nie lubie czytac ksiazek na ten temat, to pomysł wydał mi sie w miarę dobry. Dla kogos kto w świecie nerwicy jest nowy, byłoby to czyms w rodzaju przewodnika -Jak odnaleźc sie w nowej sytuacji..... Gdybym trafił na taka książke na początku choroby, napewno zaoszczędiło by to mi przechodzenia przez wszystkie fobie chorobowe (rak, białaczka, cukrzyca), aż do szybszego opanowania paniki.....

Może mógłbyś połączyc siły z "DANĄ" (chyba dobrze pamietam), ona też chciała napisać książke..... Mogła by z tego powstać dobra lektura dla chorych na nerwice, jak i zdrowych chcących nas zrozumiec.....
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sonia 20 lut 2006, 12:30
lukasz728 napisał(a):Ja osobiście tez jestem nerwicowcem

Wczesniej pisałeś że jesteś psychologiem, zastanawia mnie czy osoba ze znajomością zagadnień psychologicznych też jest podatna na nerwicę? Nie jest w tym przypadku łatwiej sobie pomóc?

przez lukasz728 20 kwi 2006, 20:59
Soniu a kto ci powiedział ze ja najpierw zostałem psychologiem a potem zachorowałem na nerwicę??To właśnie nerwica skłoniła mnie do tego żeby się krztałcić w tym kierunku aby pomagac ludziom. O co do drugiej części twojego pytania to oczywistym jest ze ktoś ze znajomością zagadnien psychologicznych w pewien sposób może sobie pomóc.
Ale nie do konca bo..., a zresztą nie ważne po prostu samemu sobie nie można pomóc tak jak zrobi to inna osoba.
Pozdrawiam!
... i smiej się kurwie w twarz!!!!!!!!

Ona jest jak ukochana kobieta - nie moge przestać o niej myśleć!!!
Jest jak przyjaciel - zawsze ze mną!!
I jak tu jej nie kochac:)!!!!!!

przez iwo4 20 kwi 2006, 21:19
Przepraszam ze spytam... ale czy nie jest tak, ze aby psycholog pomagal ludziom, sam musi byc zdrowy??
Witajcie wsród "wybranych"...

przez Sonia 21 kwi 2006, 07:50
Własnie sama nad tym sie zastanawiam, ale patrząc z drugiej strony, taka osoba, która wie z autopsji co przezywa jej pacjent, może bardziej się wczuć w to i lepiej pokierować terapią. Chociaż..., ach pogmatwane to trochę, może wyjaśnisz Lukasz728, jak to jest u ciebie, czy łatwiej ci pomóc , komus choremu na nerwicę, bo sam to przerabiasz na sobie?

Oswoić lęk - szukam książki

przez *soltu 02 cze 2006, 13:27
czy ktoś chciałby mi sprzedać książkę Oswoić lęk Judith Benis? Pilnie poszukuję.
Dzięki

przez cleo27 02 cze 2006, 22:20
Ja tez bardzo proszę albo o namiary gdzie tę ksiazke mozna kupic lub czy ktoś mogły mi ją odsprzedać.
oj....pózniej coś napiszę!

przez *soltu 03 cze 2006, 17:57
hej melissaa! ile chcesz za tą książkę, ewentualnie za ksero?

przez shadow_no 03 cze 2006, 19:14
O ile dobrze pamiętam, bibi też dawniej jej szukała - i znalazła, proponuję wysłać do niej pw.
Nie jestem pewien czy nie pomyliłem nicków, ale wydaje mi się, że tę książke miała właśnie bibi.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez cleo27 04 cze 2006, 20:15
melissaa napisał(a):ja mam ta ksiazke moge ja sprzedac ewentualnie skserowac..

Melissa.....bardzo Cie proszę czymogłabys mi ją sprzedać albo skserowac!!!Powiedz ile kasy mam Ci wysłać i przyslij mi swoj adres na ktory mam pieniadze przesłac!!! :D
oj....pózniej coś napiszę!

przez Nesti 08 cze 2006, 23:31
Nesti JA takze szukam tej ksiazki jakby ktos mial bardzo prosze o kontakt!

Sortuj wg