Slysze glosy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Slysze glosy

przez dances 19 wrz 2016, 13:39
Witajcie mam 25 lat od roku slysze glosy codziennie wyzywajace mnie od dz***k, rozmawiajace ze soba i komentujace moje zachowanie. ostatnio sie to nasililo. jestem pewna ze 80% glosow jest z mojej glowy ale mimo to i tak je slysze.

Gdy dostaje takiego "ataku" jest mi strasznie zimno, szczegolnie stopy i rece, jesli stoje to czuje ciary na plecach jakbym miala wlasnie upasc, jak jakas schorowana babcia albo niedozywiona dziewczyna chorujaca na anemie.

odbija sie to strasznie na moim stanie psychicznym i nastroju, nie moge tego zniesc

co powinnam zrobic? poce sie wtedy czesto mimo ze mi zimno.

czasami sa tak natarczywe ze zaczynam w nie wierzyc i sprawdzac, tylko po to zeby za pare dni znowu stwierdzic ze byly wymyslone

Slysze glosy

przez sailorka 19 wrz 2016, 13:49
Proste. Idź do psychiatry. A w ogóle to witaj na forum. :)
Cześć, jestem czubkiem

Slysze glosy

przez ekspert_abcZdrowie 19 wrz 2016, 15:31
dances, witaj na forum!

Napisałaś, że słyszysz głosy. Możliwe, że wcale nie są to omamy, czyli objawy psychotyczne, ale np. natrętne myśli charakterystyczne dla nerwicy, dlatego twierdzisz, że pochodzą z Twojej głowy. Powinnaś skonsultować się z lekarzem psychiatrą, do czego zachęcam. Pozdrawiam!
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg