Witam.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 15:06
...rady to nie jest wyśmiewanie i ciągłe pisanie że jestem trolem i robię sobie żarty. Jak już tutaj pisałam to wszyscy wzieli mnie za trola bo taki ekspert jak Ty uznał że nim jestem i dzięki temu teraz nawet tutaj nie mam z kim porozmawiać. Jeżeli nie masz nic do dodania na temat o którym napisałam wyżej to nie komentuj. Robisz tylko tyle, że pokazujesz mnie znowu w świetle kłamcy i śmieszka który nie ma nic innego do roboty jak wchodzenie na fora i robienie sobie jaj z ludzi.

Jeżeli chodzi o pytanie co planuje to odpowiem że nie wiem bo jak na ten moment nie potrafię nawet zdać matury więc wątpliwe że zdam cokolwiek innego i że cokolwiek innego mi się uda.

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 15:51
Niemampomysłu napisał(a):...tak i dlatego mam już nawet tutaj milczeć i w ostateczności zamknąć się w czterech ścianach nawet bez możliwości korzystania z usług jakie niesie to miejsce. Bezsensowne jest Twoje komentowanie tego wątku skoro pomoc Twoim zdaniem to same rady. Wszyscy najchętniej zamknęliby mnie w zakładzie i po sprawie bo nie kieruje się Twoimi radami które przecież powinny zmieniać życie bo na pewno zmieniają Twoje.

Byłem zamknięty w zakładzie czyli w szpitalu nie nic fajnego nie polecam.Chociaż psychoze mi wyleczyli tylko muszę brać leki ciągle to nie wraca.Co ty wiesz o problemach w życiu :mrgreen:
F 20.6
Zeldox,Depakine Chrono,Olanzin,Alventa

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 15:53
...tak i dlatego jeżeli Ty masz problemy to tylko Ty je masz i nikt inny już nie ma.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 15:55
...znowu robi się to samo. Co ja wam zrobiłam. Chce skorzystać z tego miejsca jak inni ludzie a jak na ten moment znowu jestem wyśmiewana i każdy robi ze mnie trola.

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 15:57
Byłem 8 razy w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym siłą zamykany za każdym razem faszeorwany neuroleptykami a jak odstawiałem to wpadałem spowrotem w psychozę.A ty coś o matematyce i studiach eheheh :mrgreen: Stuknij się w ten pusty łeb
F 20.6

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 16:00
...tak. Dla mnie to jest właśnie problem i pisałam, że jestem głupia.

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 16:13
Jak ci sanitariusze dadzą kilka razy w brzuch albo bendziesz we własnych odchodach leżeć bo nikt nie bdndzie chciał zmienić pampersa jak się leży w pasach to przestaniesz się martwić matematyką.Ci debile póżniej przynieśli kaczkę :D
F 20.6

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 16:17
...każdy ma swoje własne problemy.

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 16:24
Nie mam szkoły średniej ale głupi nie jestem :great: Mam rente na schizofrenie i żyje.Może idz do psychiatry po leki?
F 20.6

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 16:26
...a schizofrenie traktujesz jako sukces życiowy. Jesteś mądry bo tylko tyle Ci wystarcza. Jest renta, nie ma problemu. Skoro nie masz szkoły średniej to nie jesteś mądry.

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 16:27
...pisałam już wcześniej, że byłam u psychiatry i wypisał mi leki których i tak nie brałam.

Witam.

przez cozicozicozi 08 lip 2016, 16:29
Niemampomysłu, czemu nie brałaś leków? A czemu zaczynasz każdy post od wielokropka? Jeśli można spytać oczywiście :)
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 16:32
Mądrość to nie skończone szkoły i zdobyte tytuły.Chciałem się uczyć ale nie dało rady podchodziłem 6x i po kilku miesiącach lądowałem w psychozie a potem w wariatkowie.Potem po lekach już nic nie dało rady się na uczyć.Skąd ty wiesz co tra ktuj ę jako sukces życiowy? I ile mi wystarcza? Myślisz że z kenty są kokosy? Myślisz że sam chciałem siedzieć na marnej rencie? I nie chciało mi się uczyć matematyki :roll: Stać cię tylko na pogardę.Żebyś skończyła najlepsze studia zostaniesz głupia jaka jesteś.Tego żadne stopnie nie naprawią.Nie chcesz pomocy to idz opierdalać kolby na dworzec.
Ostatnio edytowano 08 lip 2016, 16:35 przez Bonifacy, łącznie edytowano 1 raz
F 20.6

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 16:34
cozicozicozi napisał(a):Niemampomysłu, czemu nie brałaś leków? A czemu zaczynasz każdy post od wielokropka? Jeśli można spytać oczywiście :)

...też o tym już wcześniej pisałam. Nie brałam ich bo bałam się. Nie wiem jak mój organizm zareagowałby na nie. O tym, że je mam wiedziałam tylko ja i dyrektorka szkoły do której wtedy jeszcze chodziłam.
Wielokropka używam z przyzwyczajenia i czasami czuję się jak przestępca bo sporo ludzi o nie pyta. Na czacie ich używałam często i tak mi zostało.

Sortuj wg