Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam.


ekspert_abcZdrowie

Rekomendowane odpowiedzi

Niemampomysłu, jak nie możesz iść na studia, to może ogarnij jakąś pracę? Wiem, że bez matury jest trudno, ale może zrobisz jakieś dodatkowe kursy? Może własna działalność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro stwierdzono Ci depresję, to pewnie nadal ją masz, bo to nie przechodzi od tak. Może pójdź do psychiatry jeszcze raz?

 

3 spotkania to za mało. Jeśli uważasz, że sobie sama nie radzisz z nauką, to warto by było skorzystać z czyjejś pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tak i dlatego mam już nawet tutaj milczeć i w ostateczności zamknąć się w czterech ścianach nawet bez możliwości korzystania z usług jakie niesie to miejsce. Bezsensowne jest Twoje komentowanie tego wątku skoro pomoc Twoim zdaniem to same rady. Wszyscy najchętniej zamknęliby mnie w zakładzie i po sprawie bo nie kieruje się Twoimi radami które przecież powinny zmieniać życie bo na pewno zmieniają Twoje.

 

Byłem zamknięty w zakładzie czyli w szpitalu nie nic fajnego nie polecam.Chociaż psychoze mi wyleczyli tylko muszę brać leki ciągle to nie wraca.Co ty wiesz o problemach w życiu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sanitariusze dadzą kilka razy w brzuch albo bendziesz we własnych odchodach leżeć bo nikt nie bdndzie chciał zmienić pampersa jak się leży w pasach to przestaniesz się martwić matematyką.Ci debile póżniej przynieśli kaczkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrość to nie skończone szkoły i zdobyte tytuły.Chciałem się uczyć ale nie dało rady podchodziłem 6x i po kilku miesiącach lądowałem w psychozie a potem w wariatkowie.Potem po lekach już nic nie dało rady się na uczyć.Skąd ty wiesz co tra ktuj ę jako sukces życiowy? I ile mi wystarcza? Myślisz że z kenty są kokosy? Myślisz że sam chciałem siedzieć na marnej rencie? I nie chciało mi się uczyć matematyki :roll: Stać cię tylko na pogardę.Żebyś skończyła najlepsze studia zostaniesz głupia jaka jesteś.Tego żadne stopnie nie naprawią.Nie chcesz pomocy to idz opierdalać kolby na dworzec.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, czemu nie brałaś leków? A czemu zaczynasz każdy post od wielokropka? Jeśli można spytać oczywiście :)

...też o tym już wcześniej pisałam. Nie brałam ich bo bałam się. Nie wiem jak mój organizm zareagowałby na nie. O tym, że je mam wiedziałam tylko ja i dyrektorka szkoły do której wtedy jeszcze chodziłam.

Wielokropka używam z przyzwyczajenia i czasami czuję się jak przestępca bo sporo ludzi o nie pyta. Na czacie ich używałam często i tak mi zostało.

Idź jeszcze raz i jak dostaniesz leki to je bierz tak jak lekarz zaleci i zobaczysz co się będzie działo. Jak chcesz się wyleczyć skoro nie chcesz brać leków? Przecież nie będą cię faszerować ruską heroiną żeby się tak bać :) O wielokropek pytałem z ciekawości tylko, nie musisz się czuć jak przestępca z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Bonifacy, weź leki bo aktualnie jesteś w psychozie i zaczynasz mnie obrażać. Idź na dworzec, kolby? Brawo.

Napisałam, że jestem głupia i jestem tego świadoma. Uświadom sobie że Ty też nie jesteś mądry. Tyle

 

Nie jestem mądry bo co? Wyjaśnij. Bo nie mam skończonej szkoły średniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, wiesz, sam staram się unikać leków. Nie rzucam się na leki przeciwbólowe jak tylko mam ból głowy (musi mnie naprawdę boleć cały dzień żebym coś wziął), ale są sytuacje kiedy leki są wskazane. Jeśli psychiatra stwierdził u Ciebie depresję i widzisz, że samo nie przechodzi to naprawdę musisz dać sobie pomóc, bo inaczej to będzie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, U mnie cała wieś wie że mam schizofrenie bo robiłem różne dziwne rzeczy przy ludziach ;//

W miasteczku obok też wiedzą bo też czasami się śmieją ale na wsi u mnie się bardziej się śmieją chociaż nie którzy nie ale się boją.Takie życie a ty piszesz coś o matematyce hehehe Po za tym widzieli co robiłem w chorobie i jak sanitariusze w kaftanie mnie zabierali do karetkoi.Nie bój się życia :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, przecież ja Cię nie atakuję. Na siłę chyba chcesz zrobić z siebie ofiarę nawet na forum. "Nie atakujcie mnie"... błagam, przychodzisz tu po radę, ktoś poświęca czas i Ci radzi, bo przeszedł już nie jedno i wie co to depresja i chce jedynie pomóc ale rady traktujesz jak atak. To co byś chciała? Żeby ktoś dokonał cudu, bo ty się boisz brać leków i sobie ujebałaś, ze ich nie będziesz brać? Będzie kiedyś gorzej(czego Ci nie życzę absolutnie) to jeszcze sama będziesz lekarza o leki prosić i zaczniesz "pluć sobie w brodę" że nie zaczęłaś się leczyć wcześniej, a teraz sobie nie możesz poradzić. Nie życzę Ci tego ale znam depresję i samo lepiej się nie robi. Tylko gorzej. Chyba, że nie masz depresji to w ogóle nie ma rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×