Witam ponownie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam ponownie

przez lukasz84pe 27 sie 2014, 18:29
Cześć.

Kiedyś już tu pisałem, potem skasowałem konto. Leczę się na schizoidalne zaburzenie osobowości, choć czasem myślę czy nie mam coś z aspergera.

Przez jakiś czas się mi nawet układało ostatnio, ale teraz się wszystko odwróciło i muszę zaczynać od nowa, bo zerwała ze mną dziewczyna, a na dodatek było to w rozmowie przez telefon w trakcie pracy i trochę się zdenerwowałem i parę rzeczy uszkodziłem na magazynie, przez co pracy też muszę szukać nowej. Choć w sumie z tej pracy i tak nie byłem zbytnio zadowolony z kilku powodów.

A teraz planuję we wrześniu udać się na obserwację do szpitala, do której od dawna namawiała mnie lekarka, a chwilowo jest na to czas obecnie. Powoli rozglądam się za kimś nowym, choć myślę że tak na poważnie zacznę szukać po powrocie ze szpitala. Teraz jeszcze czasem się łudzę że może dziewczynie się coś odwidzi, ale to jest wątpliwe bardzo.

Witam ponownie

przez Niete 30 sie 2014, 17:16
Zerwała przez telefon? To chyba emocje sięgnęły zenitu bo normalnie by wypadało by to na żywo powiedzieć.
Niete

Witam ponownie

przez lukasz84pe 30 sie 2014, 17:22
No emocje były. Ale jak już to lepiej przez telefon moim zdaniem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam ponownie

przez Niete 30 sie 2014, 17:24
czemu?
Niete

Witam ponownie

przez lukasz84pe 30 sie 2014, 17:37
Bo reaguję nerwowo w takich sytuacjach, choć może na żywo czasem łatwiej jakoś załagodzić sytuacje.

Witam ponownie

przez Druid 30 sie 2014, 22:10
lukasz84pe, witaj. Uszkodziłeś coś przez nieuwagę, czy celowo?
Druid

Witam ponownie

przez lukasz84pe 01 wrz 2014, 14:15
To zależy jak to rozumieć. W sensie działania celowo, ale w normalnym stanie by tego nie zrobiłem.

Sortuj wg