Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Chrust 03 lut 2014, 00:08
Witam, może od początku, dlaczego się tutaj zarejestrowałam, oczywiście, jestem chora, zmagam się z chorobą już kilka ładnych lat, ostatnio nie mogę ze sobą wytrzymać,
Nazywam to chorobą, nawet nie wiem, czy to bardziej nerwica czy depresja, nigdy się nie leczyłam, oczywiście, z kilku powodów,
Na zewnątrz wszystko jest ze mną w porządku, nie pokazuję po sobie tego, że coś mi dolega, w środku cały czas mnie nosi,
Dla sprecyzowania, nigdy wcześniej nie czytałam tego forum, ale mam nadzieję, że okaże się mi pomocne, zarejestrowałam się pod wpływem chwili, nasilenia niepokoju, nie wiem, jak długo tu zostanę, nie chciałabym uciekać,
Moje życie potoczyło się w bardzo złym kierunku, teoretycznie, nic wielkiego się w nim nie dzieje i nic jeszcze nie jest przekreślone, chociaż, oczywiście, ja myślę inaczej, :why:
Trzeba oddychać dobrym powietrzem

Cześć

przez Bree 03 lut 2014, 00:23
Witaj na forum :)

mam nadzieje że okaże się ono dla Ciebie pomocne :)

Cześć

przez Chrust 03 lut 2014, 00:47
Oj, chciałabym, jak czytam tak forum, widzę, że ludzie mają poważne problemy, moje może są niewielkie, ale dla mnie zdają się ogromne, dlatego też pewnie, że są długotrwałe, zakorzenione w głowie,

Dziękuję ci za przywitanie Bree :smile:
Trzeba oddychać dobrym powietrzem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez damian89 04 lut 2014, 14:47
Witamy na forum :D

Sortuj wg