co zrobić aby odzyskać chłopaka ?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Kokojoko 30 sty 2014, 21:15
lul napisał(a):Kokojoko, Nie. Ale spotkałam mężczyzn dopasowanych do mnie idealnie.

Ale samej milosci nie poznalas... Tego Ci zycze.
Kokojoko

przez lul 30 sty 2014, 21:18
Kokojoko, a Ty poznałaś? Co czułaś? Skąd wiedziałaś, że to "to"? Dziękuję - też sobie jej życzę :D Mam problem z odczuwaniem emocji.
lul

przez Kokojoko 30 sty 2014, 21:25
Napisze Ci ogolnie co znaczy dla mnie milosc. Milosc jest wtedy kiedy myslisz o drugiej osobie bardziej niz o sobie, jestes w stanie zrobic dla tej osoby niemal wszystko, dobro drugiej osoby jest dla Ciebie wazniejsze niz wlasne dobro, a czesto tez, jestes w stanie dla tej osoby poswiecic wszystko, nawet oddac za ta osobe swoje zycie. Dodatkowo nie wymaga to od Ciebie zadnych poswiecen. Robisz to, bo czujesz, ze chcesz tak robic, jest Ci z tym dobrze i nie ma w tym zadnego przymusu.
Kokojoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 21:28
lul,
ha ha ha - ja też - ambitni i pracowici

Ambitny to ja jestem jedynie w marzeniach :P A z pracowitością, to już nic nie mam wspólnego.
Sam nie wiem na ile ta apatia bierze się z lenistwa, a na ile z zaburzeń.

przez lul 30 sty 2014, 21:31
Kokojoko, a przy tym wybaczasz jej wszystko... Widzisz - wszystko to co opisałaś czułam i nie czułam. Nie wiem jak To opisać. Chciałabym kochać, ale nie umiem :D A może stan miłości jest dla mnie tak naturalny, że kocham wszystko i wszystkich i dlatego tego nie odróżniam :D A może jest jakaś choroba? Serce z kamienia albo coś :P. Czułam to wszystko, ale nie czułam czegoś wyjątkowego. On odszedł a ja nawet nie zapłakałam ha ha ha..:D Życzyłam mu powodzenia...
lul

przez Kokojoko 30 sty 2014, 21:35
lul napisał(a):Kokojoko, a przy tym wybaczasz jej wszystko...

Do czasu tak...

lul napisał(a):Widzisz - wszystko to co opisałaś czułam i nie czułam. Nie wiem jak To opisać. Chciałabym kochać, ale nie umiem :D A może stan miłości jest dla mnie tak naturalny, że kocham wszystko i wszystkich i dlatego tego nie odróżniam :D

Nie da sie kochac wszystkich...
lul napisał(a):A może jest jakaś choroba? Serce z kamienia albo coś :P. Czułam to wszystko, ale nie czułam czegoś wyjątkowego. On odszedł a ja nawet nie zapłakałam ha ha ha..:D Życzyłam mu powodzenia...

Czyli nie kochalas.
Kokojoko

przez lul 30 sty 2014, 21:40
Wewnętrzna emocjonalna pustka, czyli nie kochałam. Może to tylko zachcianka. A pomimo tego jestem szczęśliwa.. Jestem dziwna :D

Dziękuję za konwersację :) Biedna dziewczyna nie dowie się jak odzyskać swojego Romea :D
lul

przez Kokojoko 30 sty 2014, 21:42
lul napisał(a):Dziękuję za konwersację :) Biedna dziewczyna nie dowie się jak odzyskać swojego Romea :D

Prosze. Jeszcze nie jeden sie znajdzie...
Kokojoko

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 21:43
lul, Już idziesz?

Romea powinna olać, bo Romeo naprawdę niepoważnie się zachowuje. Ale wiadomo- serce nie sługa.

przez lul 30 sty 2014, 21:55
1234qwerty, Nie :D. Ale nie lubię wypowiadać się na tematy na których się nie znam a moje serce lubi chyba ciszę aczkolwiek potrafi zakrzyczeć :P Ha ha ha ktoś mi powiedział kiedyś że takie "qwerty" używają hakerzy :D:D:D
lul

przez Candy14 30 sty 2014, 22:01
Napisze Ci ogolnie co znaczy dla mnie milosc. Milosc jest wtedy kiedy myslisz o drugiej osobie bardziej niz o sobie, jestes w stanie zrobic dla tej osoby niemal wszystko, dobro drugiej osoby jest dla Ciebie wazniejsze niz wlasne dobro, a czesto tez, jestes w stanie dla tej osoby poswiecic wszystko, nawet oddac za ta osobe swoje zycie.

Tak to ja kocham tylko moje dziecko
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 22:04
lul, z tym qwerty pierwsze słyszę, ale może to dlatego, że nie jestem hakrem :P

-- 30 sty 2014, 21:06 --

Napisze Ci ogolnie co znaczy dla mnie milosc. Milosc jest wtedy kiedy myslisz o drugiej osobie bardziej niz o sobie, jestes w stanie zrobic dla tej osoby niemal wszystko, dobro drugiej osoby jest dla Ciebie wazniejsze niz wlasne dobro, a czesto tez, jestes w stanie dla tej osoby poswiecic wszystko, nawet oddac za ta osobe swoje zycie.

Ja chciałbym być tak kochany przez moją przyszłą dziewczynę :)

przez lul 30 sty 2014, 22:07
Candy14, może to jest prawdziwa miłość? A mężczyznę jak kochasz? Kochasz, że kochasz - czy kochasz bo kochasz... :P
lul

przez Candy14 30 sty 2014, 22:13
lul, mezczyzna na moja milosc musi zasluzyc. Owszem kocham ale i wymagam. Na pewno nie mysle o nim bardzej niz o sobie ..raczej na rowni. Dbam o niego ale dbam tez i o siebie. Jestem stanie zrobic dla niego bardzo duzo ale nie wszystko ( nie pojde zarabic np dupa jak mnie by o to poprosil ale nerke np oddam bez wahania gdyby potrzebowal) Jego dobro jest dla mnie wazne ale nie jest wazniejsze niz moje. No i nie wiem czy oddalabym za niego zycie. :bezradny: Z facetami jest tak ze dzis sa ...jutro ich nie ma i mam zostac bez zycia? :P Pewnie moja milosc jest egoistyczna i samolubna ale dopiero pare lat temu nauczylam sie siebie kochac tak naprawde i byc dla siebie najwazniejsza
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg