Dzień dobry Wszystkim :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez ania_taka 16 lip 2013, 06:11
Witaj Maćku z rana :) no ale to już coś, nocka przespana :) a teraz lęki niech idą w holere :P wredne nerwy , eh, uważaj, przesyłam fluidy pozytywne coby je wygonic :) i co? uśmiechnąłeś się ?? :)
a pracy nei stracisz przez chorobę :) jestem tego pewna tak jak tego ze jestem kobietą :O hehe mamy wtorek, drugi tydzień brania leków, z noca juz jest lepiej, zyczę aby dzień tez był w miarę ok :)

przez maciekpoznan 16 lip 2013, 06:22
Dziękuję za fluidy uśmiech jest :)

Liczę na to ,że ta sinusoida zmieni się w prostą na wyższym poziomie. Szykuję sie do pracy miłęgo dnia Aniu :)

przez ania_taka 16 lip 2013, 18:46
ja juz po pracy :) chociaz planu wyjazdu na jutro jeszcze nie mam... ale moze rano cos na szybko wymysle, bo nie chce mi sie teraz za bardzo :)
a Tobie Maćku jak dzień minął?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maciekpoznan 16 lip 2013, 19:51
Aniu ! O dziwo dzisiejszy dzień był w miarę ok pod względem samopoczucia ( bo tylko teraz taką miarą mierze dni :P ). Poranek tak jak napisałem oczywiście pobudka o 5 tym razem z lękami i niepokojem. W pracy one ustały, ale ok 9 potworny ból głowy mnie dopadł, mdłości i zawroty głowy , po jakichś 2 godzinach ustały i jakoś do wieczora było w miarę. Zobaczymy co będzie dalej. Dzwoniłem do mojej pani dr z pytaniem o dolegliwosci poranne lęki, mówiła, że to minie , żebym czekał i się nie niepokoił z tego powodu, mimo, że jest to z pewnością uciążliwe. Dobrze,że mogę do niej dzwonić i pytać, to duży plus.

Ogólnie jestem zmęczony, dopiero w zasadzie wróciłem. A jak tam Aniu Twój dzień?

-- 16 lip 2013, 22:11 --

Wieczorem arakują mnie trochę lęki i niepokój.. ZObaczymy oby nie było źle.

przez ania_taka 16 lip 2013, 22:33
Maćku, u mnie dzień ok :)
widzisz, minie tylko jeszcze trochę cierpliwości :) no i faktycznie fajnie jak można zadzwonić i się dopytać :) ja też to sobie baaardzo ceniłam u mojej Pani doktor

mam nadzieje ze te wieczorne lęki nie sa zbyt duze...

przez maciekpoznan 17 lip 2013, 05:58
Wieczorne nie były aż tak złe, chociaż się wystraszyłem trochę. Teraz jak zwykle z rana obudziły mnie lęki poranne i niepokój. Nie mogę sobie miejsca znaleźć. Za kilka chwil szykuję się do pracy, oby było w niej ok...

Miłego dnia Aniu ! I oczywiście dla Wszystkich!

przez ania_taka 17 lip 2013, 07:15
no ale z tego co zauważam to juz robi się lepiej :) bo bywały gorsze dni nieprawdaż :) Miłego dnia Maćku, ja tez sie szykuje i zaraz do pracy

przez maciekpoznan 17 lip 2013, 18:23
Hej Aniu. Właśnie wróciłem z pracy. Jestem ogólnie wykończony, ale i ... hmm zaniepokojony. Dlaczego? Ponieważ strasznie (nie od dziś) zaciskam zęby w dzień i chyba podświadomie w nocy. To od nerwicy, nawet mi p. stomatolog o tym mówiła. Ale od tego zaciskania boli mnie jedynka :/ Cały dzień... W dodatku czułem się taki rozstrzęsiony cały dzień i taki ... kurde nie wiem ospały, zmęczony, niespokojny.. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej!

Aniu jak Twój dzień?

W sumie to już ósmy dzień brania Fluoksetyny, niestety był taki sobie pod względem samopoczucia.

przez ania_taka 17 lip 2013, 18:26
u mnie jak zwykle :) dzisiaj w trasie bylam w Augustowie i sobie nad jeziorko skoczylam :) oczywiscie tylko popatrzylam :P
tak 8 dzien, a od 14 dnia to juz bedzie z górki :)
a co do zębów, to bardzo możliwe, cóż, nie mam pojecia jak temu zapobiec... jak sie oduczyc. Moze dentystka cos poradzi?

przez maciekpoznan 17 lip 2013, 18:57
Dentystka już mi pogroziła palcem, że mam w dzień się pilnowac, a w nocy są takie specjalne opaski na szczęki, chyba będzie trzeba o tym pomysleć... :/

MAm nadzieję, że po 14 dniach będzie z górki, bo dzisiaj było słabawo. W Augustowie powiadasz? To chociaż popatrzyłaś sobie, zawsze coś :)

przez ania_taka 17 lip 2013, 19:01
no cóż, lepiej te opaski niz sie męczyć potem, cos takiego pewnie jak bokserzy mają? a w dzień musisz sie w takim razie pilnowac. Mnie mama zawsze ganiała za to ze przygryzałam sobie poliki :P i tez musialam sie pilnowac

przez ladywind 17 lip 2013, 19:56
maciekpoznan, szczekoscisk jest jednym z objawów nerwicy ,po lekach z czasem Ci to minie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez maciekpoznan 17 lip 2013, 20:02
ladywind dzięki, właśnie moja stomatolog zwróciła mi ostatnio na to uwagę, że na tle nerwowym mam szczękościsk i mi się zęby niszczą. Najgorszej, że mnie przednie bolą, bo najbardziej się "schodzą" przy zaciskaniu zębów. Oby minęło wraz z lękami.

Apropos lęków.... Kurde dzisiaj rano przesada, znowu pobudka, znowu lęki. W ciągu dnia to samo... Ogólnie dzisiaj chodziłem jakiś taki... nie mogłem się ogarnąć przez cały dzień. Byłem taki rozbity, przytłumiony, w środku trochę poddenerwowany. Ogólnie znerwicowany dosłownie....

ania_taka dokładnie muszę się pilnować, dziś już próbowałem, ale wiesz jak cięzko? Ja ogólnie pracuje na koparce i jak się skupiam, czy cokolwiek robię to zaciskam podświadomie zęby. Strasznie ciężko to kontrolować.

Dzisiaj ogólnie brakowało mi energii do życia. Oby było lepiej!

przez ania_taka 17 lip 2013, 20:21
maciekpoznan, zerknij na PW :)

Sortuj wg