cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć

przez banicja 05 kwi 2012, 23:18
Witam, postanowiłam do was napisać ponieważ pół roku temu poradziłam sobie ostatecznie z nerwicą lękową, zalogowałam się specjalnie ponieważ większość ludzi którzy mają problem pisze tutaj, a jak go rozwiążą zapominają o forum, stąd pewnie wnioski które narzuca lektura tutejszych przypadków, zdają się być one nierozwiązywalne, a to nie prawda. sama jak kilkanaście miesięcy temu szukałam czegoś o nerwicy lękowej nie znalazłam prawie wcale wpisów od ludzi którzy z nią wygrali. Jutro jak tylko znajdę chwilę opiszę wam moją historię. Dzisiaj w skrócie: mam 29 lat (jeszcze tylko :why: 2 miesiące) synka męża, pracuje ze zwierzętami. W moim życiu wszystko układało się zawsze świetnie, jak w powieści aż do pewnego w sumie banalnego zachwiania, które roztrzaskało mnie totalnie. Dwa lata temu, dostałam telefon od ojca z Egiptu (byli na wczasach) i dowiedziałam się, że moja 50 letnia mama utonęła... tego samego dnia musiałam powiedzieć o tym nieletniemu bratu... i zająć się całe szczęście wraz z mężem organizacją wszystkiego, a uwierzcie Egipt tylko w hotelach nad morzem wydaje się taki cywilizowany, przy problemach staje się dzikim, niedostepnym, odmiennym kulturowo krajem, gdy głowa zajęta pojawiał się tylko smutek, a dwa tygodnie po pogrzebie przyszły lęki...

cześć

przez *Monika* 05 kwi 2012, 23:26
banicja, Witaj na forum.

Wiele przeszłaś. Tak bardzo Ci współczuję. :-|
W takich sytuacjach człowiek myśli dlaczego to wszystko go dotyka, spotyka........
Takie życie.....chociaż piękne, to jest w nim miejsce na tragiczne, trudne sytuacje, z którymi musimy sobie umieć poradzić.
Trzymaj się jakoś.....
Obrazek
Główny Moderator

cześć

przez Artemizja 06 kwi 2012, 01:07
banicja, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

cześć

przez tahela 06 kwi 2012, 01:51
Witaj na forum rrzeczywiscie przeżycie nie fajne i szokujące masz za soba. Jest tutaj dział wyzdrowiałem, wyzdrowiałam może tam napisz.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

cześć

przez banicja 06 kwi 2012, 12:59
Faktycznie dobre miejsce do opisu, trochę długawy ale i tak jest to skrót
post839461.html#p839461

Sortuj wg