Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć


banicja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłam do was napisać ponieważ pół roku temu poradziłam sobie ostatecznie z nerwicą lękową, zalogowałam się specjalnie ponieważ większość ludzi którzy mają problem pisze tutaj, a jak go rozwiążą zapominają o forum, stąd pewnie wnioski które narzuca lektura tutejszych przypadków, zdają się być one nierozwiązywalne, a to nie prawda. sama jak kilkanaście miesięcy temu szukałam czegoś o nerwicy lękowej nie znalazłam prawie wcale wpisów od ludzi którzy z nią wygrali. Jutro jak tylko znajdę chwilę opiszę wam moją historię. Dzisiaj w skrócie: mam 29 lat (jeszcze tylko :why: 2 miesiące) synka męża, pracuje ze zwierzętami. W moim życiu wszystko układało się zawsze świetnie, jak w powieści aż do pewnego w sumie banalnego zachwiania, które roztrzaskało mnie totalnie. Dwa lata temu, dostałam telefon od ojca z Egiptu (byli na wczasach) i dowiedziałam się, że moja 50 letnia mama utonęła... tego samego dnia musiałam powiedzieć o tym nieletniemu bratu... i zająć się całe szczęście wraz z mężem organizacją wszystkiego, a uwierzcie Egipt tylko w hotelach nad morzem wydaje się taki cywilizowany, przy problemach staje się dzikim, niedostepnym, odmiennym kulturowo krajem, gdy głowa zajęta pojawiał się tylko smutek, a dwa tygodnie po pogrzebie przyszły lęki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

banicja, Witaj na forum.

 

Wiele przeszłaś. Tak bardzo Ci współczuję. :-|

W takich sytuacjach człowiek myśli dlaczego to wszystko go dotyka, spotyka........

Takie życie.....chociaż piękne, to jest w nim miejsce na tragiczne, trudne sytuacje, z którymi musimy sobie umieć poradzić.

Trzymaj się jakoś.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×